Eurovision 2009

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
δηλωνω ξετρελαμενη με το βιντεακι(δεν μας εχει συνηθισει σε τετοια εμπνευσμενα ο αντ1)!!δεν το ειχα δει στην τιβι!!thanks cake!!
φαντασου διπλα στις μπαμπουσκες εμενα, την vario, την αχινουλα, την neraida...χαχαχαχαχα!!!!!!:haha::haha::haha::haha:
A...είχε και πέρυσι για την Καλομοίρα πολύ πετυχημένο:


neraida....εγώ ευχαρίστως να πήγαινα, άλλωστε δύο κολλητοί μου είναι ήδη εκεί! Ας όψεται η δουλειά μου που δεν μπορώ να λείψω για τόσες μέρες...:(
 
Last edited by a moderator:

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
A...είχε και πέρυσι για την Καλομοίρα πολύ πετυχημένο:



neraida....εγώ ευχαρίστως να πήγαινα, άλλωστε δύο κολλητοί μου είναι ήδη εκεί! Ας όψεται η δουλειά μου που δεν μπορώ να λείψω για τόσες μέρες...:(
μπα..του σακη ειναι πολυ πολυ καλυτερο!!!!!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εγω αυτο το περσινο βιντεακι το ειχα ξεχασει! Παντως το φετινο ηταν πολυ καλυτερο. ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!
Ασχετο: Μολις ειδα τα πλανα με τον Σακη που ριχνει πανω του το νερο! Ελεος, μας κολαζουν και δεν προλαβαινουμε να παμε και στη Μοσχα!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.512
Likes
8.063
Λοιπόν, τελικά τα τραγούδια που μου αρέσουν χωρίζονται σε 2 κατηγορίες:

(Α) αυτά για τα οποία έχω πλήρη επίγνωση ότι δεν είναι πιασιάρικα για Eurovision αλλά θα τα άκουγα ευχάριστα π.χ. την ώρα που οδηγώ και είναι:
- ΕΣΘΟΝΙΑ
- ΓΑΛΛΙΑ
- ΙΣΛΑΝΔΙΑ

(Β) αυτά που είναι πιασιάρικα για το θεσμό αλλά μέχρι τον άλλο μήνα δεν θα τα θυμάμαι:
- ΙΣΠΑΝΙΑ
- ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ
- ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ


Εκτός συναγωνισμού η ΕΛΛΑΔΑ-ΡΑ!!!
 

vasilikig

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Εμένα τα αγαπημένα μου τραγούδια φέτος είναι της Νορβηγίας, της Ισπανίας και του Αζερμπαϊτζάν. Του Σάκη το τραγούδι δεν μου πολυαρέσει, αλλά πιστεύω ότι θα είναι στην πεντάδα.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Δεν ξέρω αν μου αρέσει πραγματικά ή μου επέβαλλαν να μου αρέσει τόσες φορές που τον έχω ακούσει....Πάντως είναι σίγουρα διαφορετικό το τραγούδι του!
συμφωνω μαζι σου απολυτα!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Προς το παρόν, λέω να κάνουμε μια προθέρμανση.. ή έστω να δούμε κάτι που θα μας χαλαρώσει και θα μας ευχαριστήσει! Ή έστω....ας κάνουμε κάτι για το Feng Shui μας: :haha::haha::haha:

 
Last edited by a moderator:

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αποσπάσματα από την πρώτη τελική πρόβα:

 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Βελγιο και Τσεχια χαλι μαυρο....μπαζα !!!!!!!!:russianroulette:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.573
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom