OΣΕ, το φαινόμενο :-(

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Που να δείτε το γλέντι όταν υπάρχουν στρατιώτες που πάνε στα κέντρα..Ευτυχώς είναι λιγοστές φορές το χρόνο!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.432
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μισό λεπτό, είναι ανάγκη να κατέβει σταθμό Λαρίσης και να πάει από εκεί αεροδρόμιο; Γιατί νομίζω ότι από ΣΚΑ (σιδηροδρομικό κέντρο Αχαρνών) περνάει ο προαστιακός που είναι πολύ συχνός και πάει επίσης αεροδρόμιο.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.803
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μισό λεπτό, είναι ανάγκη να κατέβει σταθμό Λαρίσης και να πάει από εκεί αεροδρόμιο; Γιατί νομίζω ότι από ΣΚΑ (σιδηροδρομικό κέντρο Αχαρνών) περνάει ο προαστιακός που είναι πολύ συχνός και πάει επίσης αεροδρόμιο.
Πές τα ρε Φένια, που τον έχουν πελαγώσει τον άνθρωπο! :)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μισό λεπτό, είναι ανάγκη να κατέβει σταθμό Λαρίσης και να πάει από εκεί αεροδρόμιο; Γιατί νομίζω ότι από ΣΚΑ (σιδηροδρομικό κέντρο Αχαρνών) περνάει ο προαστιακός που είναι πολύ συχνός και πάει επίσης αεροδρόμιο.
Το νυχτερινό δεν κάνει στάση στο ΣΚΑ. Ο πρώτος σταθμός που σταματά πριν φτάσει στον Λαρίσης είναι της Οινόης.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Δηλαδή αν είμαι καμιά ώρα πριν την πτήση εκεί ρε παιδιά, θα έχω κάνει και ηλεκτρονικό check in λέτε να μην προλάβω; :/
Τώρα θα αρχίσω να αγχώνομαι τι θα κάνω μια μια μέρα πριν Αθήνα...:(
Κι πάλι σας ευχαριστώ πολύ!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.803
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Το νυχτερινό δεν κάνει στάση στο ΣΚΑ. Ο πρώτος σταθμός που σταματά πριν φτάσει στον Λαρίσης είναι της Οινόης.
Πώς φαίνονται αυτοί που δεν ταξιδεύουν νύκτα με τον ΟΣΕ (για τον εαυτό μου μιλάω)! :confused:
ΟΚ, γράψε λάθος!
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Θέσεις ορθίων κόβονται και στο δρομολόγιο Μεσολόγγι - Αθήνα. Τυπώνεται και και στο εισιτήριο! Δεν κρύβονται καν. Να πω επίσης ότι είναι ιδιωτικό. Τώρα αν κάποιοι κατέβουν γρήγορα πχ Αντίρριο, μπορείς να κάτσεις.

Εγώ λέω να βάλουν και στο αεροπλάνο όρθιους.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.432
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πώς φαίνονται αυτοί που δεν ταξιδεύουν νύκτα με τον ΟΣΕ (για τον εαυτό μου μιλάω)! :confused:
ΟΚ, γράψε λάθος!
Moi aussi ! ! Δεν ειναι συνθήκες αυτές για ταξίδι, μεγαλώσαμε πλέον κι όλας
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Δηλαδή αν είμαι καμιά ώρα πριν την πτήση εκεί ρε παιδιά, θα έχω κάνει και ηλεκτρονικό check in λέτε να μην προλάβω; :/
Τώρα θα αρχίσω να αγχώνομαι τι θα κάνω μια μια μέρα πριν Αθήνα...:(
Κι πάλι σας ευχαριστώ πολύ!
Nαι αν εισαι ακριβώς μια ωρα εξω απο το Ελευθεριος Βενιζελος και δεν εχεις να παραδώσεις βαλιτσα και τρεξεις αμεσως στη Βκατι συνήθως gate ( δεξια) Για κοιτα στο boarding τι ωρα κλεινει η πύλη 7:45 ? ... εγω ειπα τι κανω εγω..! ( μια μερα πριν..) δεν ειπα τι να κανεις εσυ.. :) ... Εσυ αν δεν εχει καθυστέρηση το τραινο ή μποτίλιαρισμα στην Εθνικη λογω καιρικών φαινομένων..θα εισαι στην ωρα σου ;) ( το ξέρεις?)
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Το gate κλείνει στις 8 το πρωί και το boarding ολοκληρώνεται μέχρι 8.10.

Τι λέτε θα προλάβω;

Και για πολλοστή φορά ευχαριστώ πολύ παιδιά!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Το gate κλείνει στις 8 το πρωί και το boarding ολοκληρώνεται μέχρι 8.10.

Τι λέτε θα προλάβω;

Και για πολλοστή φορά ευχαριστώ πολύ παιδιά!
Πάρε και συ το κτελ λέμε να τελειώνουμε, τι κόλλημα είναι αυτό με το τρένο!! Αφου σε βολεύει περισσότερο, θα είναι περισσότερο άνετο, θα έχεις την ηρεμία σου και θα έχεις και χρόνο μπροστά σου. Ούτε να κατέβεις νωρίτερα, ούτε ξενοδοχεία, ούτε άγχος ούτε τίποτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.805
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom