Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Γερασα αποτομα!Ειμαι 113 ετων!Πρεπει να κανω κατι επιγοντως, πως ομως;
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Def επειδή δεν έχω χρόνο, ούτε διάβασα αρκετά το θέμα, μπορώ να αντιγράψω το χάρτη του taver και να σβήσω τα διαφορετικά?:)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Def επειδή δεν έχω χρόνο, ούτε διάβασα αρκετά το θέμα, μπορώ να αντιγράψω το χάρτη του taver και να σβήσω τα διαφορετικά?:)
O taver έχει φάει ήδη 3 μεροκάματα κι ακόμη το χάρτη δεν τον έχει φτιάξει (έχει φτάσει κάπου στο Νοέμβρη του 2010..., κάπου 50-55 ταξιδάκια πρέπει να μένουν ακόμα να περαστούν...)
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
χα χα! είδα το προφιλ σου και φοβήθηκα ότι θα σε προλάβει το επόμενο update του site!
be well συνάδελφε
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Η παλαιά επιλογή "Αναζήτηση" υπάρχει κάπου εδώ ή είναι σε στάδιο προεργασίας?
Τα παλαιά μας πμ χαθήκανε ή έχω στραβωθεί πάλι ?
(οφείλω να ομολογήσω, ότι δεν έχω ασχοληθεί αναλυτικά με τα καινούργια, οπότε αν επαναλαμβάνομαι, κράξτε με ...)

ρε σεις , hydronetta & taver , μπράβο σας για τον χρόνο που διαθέσατε για την αναλυτική συμπλήρωση του χάρτη σας ;) !
.... άσε που έτσι, βοηθάτε και σε ταξίδια -διαδρομές για μας :) (αρκεί να βρεθούν λεφτά :rolleyes:)

Υ.Γ.
Def καλορίζικο το νέο Look !
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε νομίζω πως η συμμετοχή μας δείχνει κακή προαίρεση, κάθε άλλο. Θεωρείται δεδομένη η προσπάθεια για το καλύτερο, γι' αυτό δεν σχολιάζουμε αυτήν αλλά τα πρακτικά θέματα. Η αποθάρρυνση και η ενοχοποίηση όσων μελών συμμετέχουν φοβάμαι πως δεν ωφελεί τους κοινούς στόχους. Αποθάρρυνση administrator δεν νοείται!
Νομίζω ήταν σαφή αυτά που έγραψα, και είμαι αρκετά ακριβόλογος για να δέχομαι παρερμηνείες σε αυτά, δεν υφίσταται θέμα αποθάρρυνσης μελών από τη συμμετοχή σε αυτά τα θέματα, αν ήθελα κάτι τέτοιο δε θα είχαμε καν τέτοια θέματα ούτε θα ξενύχταγα να απαντάω. Αυτό δε σημαίνει ότι θα μένω αδιάφορος σε κάποια εξωφρενικά σχόλια που διαβάζω. Επομένως θεωρώ το συγκεκριμένο κομμάτι από το παραπάνω σου ποστ άτυχο. Είμαι στη διάθεσή σου να το συζητήσουμε περαιτέρω μέσω pm αν ενδιαφέρεσαι. Για τα υπόλοιπα έχω απαντήσει σε όλα ήδη.

Στα της ουσίας τώρα, μπήκε η βίντεο γκάλερυ, το βασικό της θέμα είναι ότι θέλει μετάφραση αυτή τη στιγμή (περιμένω να χωνέψει ο spor_os τα κοκορέτσια) και να δούμε πώς θέλουμε να τη δομήσουμε - τώρα έχει την ίδια δομή που είχαμε και παλιά, δηλαδή μία κατηγορία ανά ήπειρο - μας καλύπτει αυτό;

EDIT: ξέχασα να πω για τη βίντεο γκάλερυ ότι δέχεται youtube videos.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Στα της ουσίας τώρα, μπήκε η βίντεο γκάλερυ - τώρα έχει την ίδια δομή που είχαμε και παλιά, δηλαδή μία κατηγορία ανά ήπειρο - μας καλύπτει αυτό;
Νομίζω είναι καλύτερα να γίνει διαχωρισμός βίντεο ανα χώρα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι; θάχουμε τόσα πολλά όμως; πριν είχαμε κάπου 100 βίντεο όλα κι'ολα αν θυμάμαι καλά.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.888
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom