Άγιο Όρος

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μιας και έχουν περάσει πάρα πολλά χρόνια δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο. Αυτό που θυμάμαι είναι πως αυτή η διαδρομή μου φάνηκε πολύ πιο όμορφη από την άλλη Κουτλουμούσι-Ιβήρων (την είχα κάνει 2 χρόνια νωρίτερα-1992). Όχι οτι κι αυτή δεν είναι πολύ ωραία απλά η άλλη ήταν σε πιο "παρθένο" περιβάλλον.
 

ted

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους,
Είμαι καινούργιος στο FORUM και προγραμματίζω να επισκευθώ τα Κατουνάκια.
Κάποιος φίλος που τα έχει επισκευθεί θα με βοηθούσε πολύ αν με συμβούλευε για τον καλύτερο
τρόπο να πάω .Από την Αγία Άννα προς Κατουνάκια ή αντίστροφα από τον αρσανά των Κατου-
νακίων προς Αγία Άννα.Πόσος χρόνος θα χρειασθεί για την κάθε διαδρομή,γιατί δεν είμαι ορει-
βάτης,και θα μου χρειασθεί.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

ioannis2

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Να πάω ή να μην πάω ταξίδι? Έκλεισα για Θεσσ/κη - Άγιο Όρος 6 μερες.
Το βασικό πρόβλημα ειναι ότι πάω μόνος. Ούτε με ενθουσιάζει πάρα πολύ η ιδέα να πάω.
Απλα ειχα κλεισει το ταξίδι πριν δυο μηνες σε φαση που σκεφτομουν ψυχικη γαλήνη και ηρεμία και αλλαγη παραστασεων αφου το καλοκαιρι δεν πηγα ταξιδι.
Αν το ακυρώσω, ίσα που προλαβαινω, και το κοστος 150 ευρω περιπου.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Να πάω ή να μην πάω ταξίδι? Έκλεισα για Θεσσ/κη - Άγιο Όρος 6 μερες.
Το βασικό πρόβλημα ειναι ότι πάω μόνος. Ούτε με ενθουσιάζει πάρα πολύ η ιδέα να πάω.
Απλα ειχα κλεισει το ταξίδι πριν δυο μηνες σε φαση που σκεφτομουν ψυχικη γαλήνη και ηρεμία και αλλαγη παραστασεων αφου το καλοκαιρι δεν πηγα ταξιδι.
Αν το ακυρώσω, ίσα που προλαβαινω, και το κοστος 150 ευρω περιπου.
Ούτε να το σκέφτεσαι ότι θα το ακυρώσεις, όσες φορές πήγα μόνος (3) πέρασα καλύτερα . Δες τρεις ιστορίες μου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom