Έκπτωση 20 ευρώ για κάθε αεροπορικό με MasterCard από τo Airtickets.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

4ever

Member
Μηνύματα
28
Likes
13
Μια χαρά είναι η προσφορά. Ευχαριστώ την ts. Έκλεισα 5 πτήσεις, που είχα στα σχέδια ούτως ή άλλως. Μπορεί να μην ήταν σε όλες ολόκληρο 20άρικο αλλά και πάλι κερδισμένοι (και μάλιστα αρκετά βγήκαμε). Τα 19αρια της aegean εμένα προσωπικά μου φαίνεται λογικό να τα πουλάει ακριβότερα. Και πάλι κερδισμένος θα είσαι.
ΥΓ. Με την έκδοση του e-ticket σου δίνει και ένα κουπόνι με 10% έκπτωση σε αρώματα και καλλυντικά στα duty free για όποιον/α ενδιαφέρεται.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.795
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Παρομοίως πετραδάκι-πετραδάκι κλείστηκαν τα εισιτήρια. Τα δικά μου, 9.4 πήγαινελα Θεσσαλονίκη-Νάπολη. Του αδερφού μου και της μαμάς μου 20 πηγαινέλα.
Συνολικά έκλεισα δηλαδή 6 εισιτήρια. Κάντε την κράτηση σε ανώνυμη περιήγηση έτσι ώστε να μη σας κρατάει cookies γιατί πιθανόν να σας δείξει ανεβασμένη τιμή χωρίς λόγο, όπως συνέβη σε εμένα. Μετά την 58η φορά το πήρα απόφαση ότι ο ναύλος επιστροφής αυξήθηκε(είχα προλάβει να κλείσω τον δικό μου ευτυχώς).

Στη βιασύνη μου όμως και επειδή είχα θολώσει μιας και ήμουν 1 ώρα προσπαθώντας, ξέχασα να αλλάξω την ημ/νία γέννησης της μαμάς μου κι έτσι στο ένα εισιτήριο έχει την default ημ/νία από το σύστημα. Μπήκα να κάνω τροποποίηση κράτησης κι ενώ μπορώ να κάνω τροποποίηση ονόματος, δε μπορώ να κάνω τροποποίηση ημ/νίας γέννησης. Έχει κανείς/καμία ιδέα αν γίνεται από το site για να προλάβω την περίοδο χάριτος ή το τηλέφωνο αύριο είναι μονόδρομος;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.223
Αν είναι Aegean, έχω διορθώσει ημερομηνία παιδιού επι Κοκλωνη που το έκλεισα για ενήλικα και μου συνέδεσαν με το ενήλικο, μιλάμε για τραγικές κομπίνες τότε. Αν είναι Ryan, δεν τσεκάρουν τέτοιες λεπτομέρειες, έχω πετάξει και με λάθος αριθμό ταυτότητας . Παρόλα αυτά δοκίμασε το Τσατ.
 

4ever

Member
Μηνύματα
28
Likes
13
Μου το έκανε και μένα χθες με την ημερομηνία γέννησης. Πάρε τλφ στην air-tickets να στην αλλάξουν απο κει.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.795
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Αν είναι Aegean, έχω διορθώσει ημερομηνία παιδιού επι Κοκλωνη που το έκλεισα για ενήλικα και μου συνέδεσαν με το ενήλικο, μιλάμε για τραγικές κομπίνες τότε. Αν είναι Ryan, δεν τσεκάρουν τέτοιες λεπτομέρειες, έχω πετάξει και με λάθος αριθμό ταυτότητας . Παρόλα αυτά δοκίμασε το Τσατ.
Με την αγαπημένη ράηαν είμαι. Αχ πάλι καλά. Θα πάρω και αύριο βέβαια ένα τηλεφωνάκι, με αγχώνει περισσότερο το ότι είναι το επιστροφής, οπότε θα είναι κάπως σαν kinder-έκπληξη να αφήσω τη μητερούλα στη Νάπολη:haha:
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
20 ευρω ειναι η εκπτωση το άτομο ή ανά κράτηση? Με λίγα λόγια για 2 άτομα αλέ-ρετούρ πρέπει να κάνω 4 μεμονομένες κρατήσεις με την ίδια κάρτα?
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.795
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Ναι αλλιώς θα έχεις 20 εκπτωση συνολικά. Αξίζει τον κόπο πάντως.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
20 ευρω ειναι η εκπτωση το άτομο ή ανά κράτηση? Με λίγα λόγια για 2 άτομα αλέ-ρετούρ πρέπει να κάνω 4 μεμονομένες κρατήσεις με την ίδια κάρτα?
20€ ανά κράτηση. Αυτό που είδα εγώ πάντως είναι, ναι μεν οι τελικές τιμές είναι πιο χαμηλές αλλά χωρίς δωρεάν αποσκευή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.223
Είναι μετρημένες στα δάχτυλα οι εταιρείες που δίνουν δωρεάν αποσκευή (πχ Ellinaiir) . Έκλεισες με τέτοια και τώρα σου λένε να την πληρώσεις;
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Δεν έκλεισα, απλά σύγκρινα με τα εισιτήρια που έβγαλα πριν λίγες μέρες για Βουκουρέστι (petas.gr) και η διαφορά ήταν αξιόλογη. Δεν ξέρω την χρέωση της χειραποσκευής για να βγάλω την τελική διαφορά.
 

afrodite39

Member
Μηνύματα
103
Likes
96
Μόλις έκλεισα και εγώ για Κω του Αγίου πνεύματος με sky express και μου βγήκε 50 € το άτομο πηγαινέλα,με πραγματική έκπτωση 40 € το άτομο και με αποσκευή βεβαίως.
πιστεύω ότι ήτανε καλό deal
Ευχαριστούμε Μάστερκαρντ✈✈✈
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom