Έκπτωση 20 ευρώ για κάθε αεροπορικό με MasterCard από τo Airtickets.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Πριν έλεγες για αποσκευή
Εκ παραδρομής το "χειραποσκευή". Επαναλαμβάνω λοιπόν, δεν ξέρω τι χρεώσεις έχει για τις ΑΠΟΣΚΕΥΕΣ για να συγκρίνω την τελική διαφορά. Γιατί έκλεισα εισιτήρια με ΑΠΟΣΚΕΥΕΣ.
 
Last edited:

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.772
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μόνο σε μένα δεν ανοίγει καθόλου το σάιτ της airtickets ή αντιμετωπίζετε κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
@Viaggi Δεν ξέρω γιατί εξάπτεστε. Γράφετε δημόσια
1) ότι οι τιμές είναι χαμηλές γιατί δε δίνουν δωρεάν αποσκευή
2) αναρωτιέστε για τη χρέωση της χειραποσκευης
3) αναρωτιέστε ποσό πουλάει την αποσκευή το κάθε γραφείο, ενώ δεν την κοστολογεί το γραφείο άλλα η εταιρεία
Επειδή τα γράφετε δημόσια, ποιο το πρόβλημα να σας διορθώσουν αφού όλα όσα λέτε είναι λάθος και μας διαβάζουν κι άλλοι; Δεν είναι ιδιωτική συζήτηση.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μόνο σε μένα δεν ανοίγει καθόλου το σάιτ της airtickets ή αντιμετωπίζετε κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα;
Στους όρους λέει ότι η έκπτωση θα ισχύει στις 10,000 πρώτες κρατήσεις.
 
Last edited:

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.128
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Μόνο σε μένα δεν ανοίγει καθόλου το σάιτ της airtickets ή αντιμετωπίζετε κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα;
Και σε εμένα δεν έμπαινε το πρωί αλλά τώρα κομπλέ.

Έκλεισα επιστροφή από Γιερεβάν 16 ευρώ φθηνότερα σε σχέση με το site της aegean. Not bad. Στενοχωρήθηκα μόνο που είχα κλείσει εισιτήρια για Κωνσταντινουπολη δύο μέρες πριν.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
αναρωτιέστε ποσό πουλάει την αποσκευή το κάθε γραφείο, ενώ δεν την κοστολογεί το γραφείο άλλα η εταιρεία
Είπα πως δεν κοίταξα καν τις χρεώσεις οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη, ξέρω πως γίνονται οι χρεώσεις. Και αφού γράφουμε δημόσια (διαφωνώ με το "γράφετε") καλό θα είναι να αποφεύγουμε πάσης φύσεως χαρακτηρισμούς. Ασυναρτησίες (λόγια χωρίς λογικό ειρμό) λέγονται από ανθρώπους με μειωμένη νοητική ικανότητα. Μη μας σνομπάρετε επειδή δεν έχουμε τετραψήφιο αριθμώ μηνυμάτων και δεν έχουμε πάει τουλάχιστον στο 48,3 του πλανήτη...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Ασυναρτησίες (λόγια χωρίς λογικό ειρμό) λέγονται από ανθρώπους με μειωμένη νοητική ικανότητα. Μη μας σνομπάρετε επειδή δεν έχουμε τετραψήφιο αριθμώ μηνυμάτων και δεν έχουμε πάει τουλάχιστον στο 48,3 του πλανήτη...
Λεγονται και απο ανθρωπους που εχουν μπερδευτει, δηλαδη τον οποιοδηποτε.
Υπηρξα κι εγω με μονο ψηφιο και διψηφιο νουμερο και δεν ηξερα την τυφλα μου. Με διορθωσαν πολλακις και εμαθα. Αλλα εμαθα επισης οτι σε δημοσιο φορουμ που εχει πολλες χιλιαδες μελη δεν αφηνουμε λαθος πληροφορια να αιωρείται ωστε να προστατεψουμε τα μελη που διαβαζουν και να μην τους δημιουργειται συγχυση. Αυτο δεν ειναι προσωπική προσβολή, είναι προστασία της αξιοπιστίας των πληροφοριών. Εδώ δεν γνωριζόμαστε και δεν μιλάμε προσωπικά.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Το στοιχείο του λάθους χαρακτηρίζει την ανθρώπινη φύση και οφείλουμε σε μια δημόσια συζήτηση να το λάβουμε υπ'όψιν. Θα μπορούσα να δικαιολογήσω το λάθος μου, που από τη πρώτη στιγμή παραδέχτηκα, αλλά ας ασχοληθούμε με ότι κοινό μας ενώνει και όχι με ανούσιες αντιπαραθέσεις
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.789
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom