Έκπτωση 20 ευρώ για κάθε αεροπορικό με MasterCard από τo Airtickets.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.000
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ναι απλά πετάχτηκες χωρίς να έχεις τσεκάρει και έκανες και σχόλιο για συμφορουμίτη ότι δήθεν δημιουργεί εντυπώσεις.Να προσέχεις άλλη φορά γιατί το καπέλο υπήρχε από προχθές (ήταν μόνο 3 ευρώ στην αντίστοιχη πτήση που ανέφερα πχ) απλά μάλλον εσύ δεν το κατάλαβες.
Τα χονδροειδή σχόλια προς το άτομο μου του Orfeasraf δεν τα σχολιάζω, εύχομαι απλά την επόμενη φορά να κληθεί να πληρώσει seervice fee 21 ευρώ, έτσι ώστε να εκμεταλλευτεί ακόμα καλύτερα τη super προσφορά.
Δεν κατάλαβα, παραπονιέσαι εσυ ότι κάποιος ΑΛΛΟΣ κάνει χονδροειδή σχόλια;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δεν ξερω τι λέει ο κόσμος αλλά εγω να ευχαριστήσω την topic starter @paefstra για κατι 2.44, 7.00, 12.00 που βρηκα!Βρήκα και ενα 6.66 που φυσικά δεν το ακούμπησα!

Να είμαστε καλά να βγάλει και η Amex κατι παρόμοιο να γουστάρουμε!
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Από ότι είδα στις περισσότερες πτήσεις που έψαξα της ryan είχε καπέλο 10€ και κέρδιζες στην ουσία το 10ευρω. Επίσης πτήσεις αξίας 10€ τις έβγαζε η airtickets τιμή 19,99€ και μηδέν πληρωμή. Εννοείτε ότι όπως και να έχει συμφέρει!!!
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Οτι θα πληρωνα μολις 55€ το ατομο πηγαινε ελα στη.....πολυποθητη Βαρκελωνη(!!!) και να μου το ελεγαν...δεν θα το πιστευα!!:xalara:

Πολλα συγχαρητηρια και παλι στο δημιουργο του θεματος :clap:
 

panagiotis.k

Member
Μηνύματα
205
Likes
725
Ευχαριστούμε paefstra! :clap: κλείστηκαν τα πρώτα και είμαστε σε αναζήτηση των επόμενων!

Μια ερώτηση μόνο. Πρώτη φορά έκλεισα από το airtickets. Συνήθως επιλέγω το site των εταιριών απευθείας.
Επιβεβαιώθηκε η κράτηση μου στείλανε και το εισητήριο όλα καλά. Μόνο που μου κότσαρε το "Mr." στο τέλος του ονόματος μου. Δηλαδή είναι "Panagiotismr" + "Επίθετο". υπάρχει περίπτωση να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα?
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αγανάκτησα μέχρι να κλείσω, αλλά τελικά τα κατάφερα! Τετραήμερο Πρωτομαγιάς στο Βελιγράδι με μόνο 58 ευρώ πηγαινέλα. Ωραιότατα! Να δω τώρα πώς θα το σερβίρω στο έτερον ήμισυ που δεν έχει ιδέα. Πρώτοι εσείς τα μαθαίνετε! :cool:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Ευχαριστούμε paefstra! :clap: κλείστηκαν τα πρώτα και είμαστε σε αναζήτηση των επόμενων!

Μια ερώτηση μόνο. Πρώτη φορά έκλεισα από το airtickets. Συνήθως επιλέγω το site των εταιριών απευθείας.
Επιβεβαιώθηκε η κράτηση μου στείλανε και το εισητήριο όλα καλά. Μόνο που μου κότσαρε το "Mr." στο τέλος του ονόματος μου. Δηλαδή είναι "Panagiotismr" + "Επίθετο". υπάρχει περίπτωση να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα?
Αλλοίμονο,τι πρόβλημα να δημιουργηθεί με αυτό;
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Μόνο που μου κότσαρε το "Mr." στο τέλος του ονόματος μου. Δηλαδή είναι "Panagiotismr" + "Επίθετο". υπάρχει περίπτωση να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα?
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό. Μην ανησυχείς!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Πολλα συγχαρητηρια και παλι στο δημιουργο του θεματος :clap:
Κατ αρχας ειμαι γυναικα :haha:.
Πειτε καμια ακομη ιδεα, εχω κλεισει δυο εξω κι ενα εντος, πριν τελειωσουν.
Εχω τσουτσουριασει, ξαναζω Κοκλωνιαδα :)
 

panagiotis.k

Member
Μηνύματα
205
Likes
725
Αλλοίμονο,τι πρόβλημα να δημιουργηθεί με αυτό;
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό. Μην ανησυχείς!
Η ερώτηση ήταν κυρίως για το αν το βγάζει έτσι και σε εσάς που έχετε κλείσει και για πρόβλημα σε πιθανό έλεγχο της αστυνομίας ,όχι από τους υπαλλήλους στα gate. Απλά στη Γενεύη έχω 100% "επιτυχία" σε έλεγχο από διόλου ευγενικούς αστυνομικούς (βέβαια είναι τυπικός έλεγχος διαβατηρίων και απλές ερωτήσεις) και το όνομα από την στιγμή που είναι "Panagiotis" και όχι "Panagiotismr" αναρωτιέμαι μήπως τους φανεί περίεργο. :bleh: Βέβαια αδυνατώ να θυμηθώ αν κοιτάνε και το εισιτήριο ή μόνο το διαβατήριο.
Σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ για την απάντηση!!:):)
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Η ερώτηση ήταν κυρίως για το αν το βγάζει έτσι και σε εσάς που έχετε κλείσει και για πρόβλημα σε πιθανό έλεγχο της αστυνομίας ,όχι από τους υπαλλήλους στα gate. Απλά στη Γενεύη έχω 100% "επιτυχία" σε έλεγχο από διόλου ευγενικούς αστυνομικούς (βέβαια είναι τυπικός έλεγχος διαβατηρίων και απλές ερωτήσεις) και το όνομα από την στιγμή που είναι "Panagiotis" και όχι "Panagiotismr" αναρωτιέμαι μήπως τους φανεί περίεργο. :bleh: Βέβαια αδυνατώ να θυμηθώ αν κοιτάνε και το εισιτήριο ή μόνο το διαβατήριο.
Σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ για την απάντηση!!:):)
Ετσι το βγάζει πάντα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
...και το όνομα από την στιγμή που είναι "Panagiotis" και όχι "Panagiotismr" αναρωτιέμαι μήπως τους φανεί περίεργο...
Μπορείς να ελέγξεις την κράτησή σου στο https://www.checkmytrip.com/ (φτιάχνεις λογαριασμό, προσθέτεις τον αριθμό κράτησης της πτήσης στην εφαρμογή).
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.796
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom