Έκπτωση 20 ευρώ για κάθε αεροπορικό με MasterCard από τo Airtickets.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Κατ αρχας ειμαι γυναικα :haha:.
Πειτε καμια ακομη ιδεα, εχω κλεισει δυο εξω κι ενα εντος, πριν τελειωσουν.
Εχω τσουτσουριασει, ξαναζω Κοκλωνιαδα :)
Το οτι εισαι γυναικα το ξερω σχεδον απο τοτε που γραφτηκα στο site!! :bleh: Η προσφωνηση ηταν ουδετερη! Anyway.. εγω εχω κλεισει ηδη ενα εσωτερικο και ενα εξωτερικο. Τωρα σκεφτομαι να κλεισω κατι 10ευρα σε Σοφια. 20€ η τιμη με το καπελο μειων 20€ απο τη πολυαγαπημενη mastercard πας τσαμπα!!! Χαχαχα

Παντως για το ταξιδι στο εξωτερικο εφτυσα κυριολεκτικα αιμα. Οπως και στη προηγουμενη κρατηση, οταν εφτανα στο τελευταιο σταδιο της πληρωμης και εβαζα τη καρτα, μου εβγαζε συνεχεια σφαλμα και σφαλμα και με πεταγε εξω :icon_evil::icon_evil: Εκανα περιπου 2,5 ωρες να το κλεισω...
δεν ξερω τι γινεται πραγματικα..
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Έκανα 4 ξεχωριστές κρατήσεις και δεν είχα κανένα πρόβλημα με το site. Όλα έγιναν γρήγορα χωρίς να με πετάξει. Και συνεχίζουμε!
Α μη ξεχάσω. Ευχαριστούμε αγαπημένη @paefstra
 

Sugar

Member
Μηνύματα
204
Likes
124
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Αν είναι Aegean, έχω διορθώσει ημερομηνία παιδιού επι Κοκλωνη που το έκλεισα για ενήλικα και μου συνέδεσαν με το ενήλικο, μιλάμε για τραγικές κομπίνες τότε. Αν είναι Ryan, δεν τσεκάρουν τέτοιες λεπτομέρειες, έχω πετάξει και με λάθος αριθμό ταυτότητας . Παρόλα αυτά δοκίμασε το Τσατ.
Καλημερίζω και ευχαριστώ την paefstra για την προσφορά που πόσταρε. Εχω το εξής ερώτημα: Εκανα 4 διαφορετικές κρατήσεις Αθήνα Βρυξέλλες (2 ενήλικες + 2 παιδιά). Στων παιδιών τη κράτηση έβαλα ψεύτικη ημερομηνία. Από το airtickets δεν μου είπαν ότι θα χρειαστεί να πληρώσω 50 Ε/για κάθε παιδί ώστε να το κρεμάσω και να συνοδεύεται από έναν ενήλικα. Να το ρισκάρω? Τί μου προτείνετε? Δεν έχω δει τη ραιν να κοιτάζει ημερομηνίες.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Tα παιδιά μικροδείχνουν ή μεγαλοδείχνουν;
 

vanda

Member
Μηνύματα
887
Likes
4.250
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Παντως για το ταξιδι στο εξωτερικο εφτυσα κυριολεκτικα αιμα. Οπως και στη προηγουμενη κρατηση, οταν εφτανα στο τελευταιο σταδιο της πληρωμης και εβαζα τη καρτα, μου εβγαζε συνεχεια σφαλμα και σφαλμα και με πεταγε εξω :icon_evil::icon_evil: Εκανα περιπου 2,5 ωρες να το κλεισω...
δεν ξερω τι γινεται πραγματικα..
Κι εγώ δυσκολεύτηκα πολύ να κλείσω εισιτήρια. Οταν καταχωρούσα στοιχεία πιστωτικής, μου έβγαζε σφάλμα και με πέταγε έξω αρχικά. Αλλά με επιμονή, το ξεπερνάει.
 

ckabi

Member
Μηνύματα
59
Likes
30
Με μηδεν (0) ευρώ έκλεισε κανείς;

δυστυχώς εκεί στην airtickets ενώ αρχικά είχαν το κόστος εξυπηρέτησης 3 ευρώ λίγο μόλις ξεκίνησε η προσφορά, το αυξησαν σε 8 ευρώ

επίσης ανοίγει σε όλους η σελίδα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.906
Αν δεν κατέβαζα την εφαρμογή, δε θα άνοιγε ποτέ η σελίδα και θα με πετούσε εξω πιο συχνά.
@Sugar , αν τα παιδιά είναι πολύ μικρά και αν η Ryan τους δώσει θέση μόνα τους θα έχεις πρόβλημα με τους συνεπιβάτες σου, ακόμη κι αν περάςετε τον έλεγχο, θα σου την πουν στάνταρ γιατί απαιτείται η αγορά θέσης δίπλα με τους γονείς. Επίσης θα το προσέξουν στον έλεγχο, ότι κάθονται μόνα τους . Δώσε κανένα 10ευρο και αγορασε θέση μαζί τους για να είσαι ήσυχη και να περάστε απαρατήρητοι . Αν είναι πάνω από 12, δεν ζητάει καν η εταιρεία αγορά θέσης δίπλα με τους γονείς, άστο έτσι.
 

Sugar

Member
Μηνύματα
204
Likes
124
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Αν δεν κατέβαζα την εφαρμογή, δε θα άνοιγε ποτέ η σελίδα και θα με πετούσε εξω πιο συχνά.
@Sugar , αν τα παιδιά είναι πολύ μικρά και αν η Ryan τους δώσει θέση μόνα τους θα έχεις πρόβλημα με τους συνεπιβάτες σου, ακόμη κι αν περάςετε τον έλεγχο, θα σου την πουν στάνταρ γιατί απαιτείται η αγορά θέσης δίπλα με τους γονείς. Επίσης θα το προσέξουν στον έλεγχο, ότι κάθονται μόνα τους . Δώσε κανένα 10ευρο και αγορασε θέση μαζί τους για να είσαι ήσυχη και να περάστε απαρατήρητοι . Αν είναι πάνω από 12, δεν ζητάει καν η εταιρεία αγορά θέσης δίπλα με τους γονείς, άστο έτσι.
Οκ, εσύ λες για την επιλογή θέσης. Αυτό είναι απλό και θα το κάνω. Εγώ αγχώνομαι μήπως στον έλεγχο μας μπλοκάρουν για την διαφορετική ημερομηνία γέννησης. Σ' ευχαριστώ:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.906
Την ημερομηνία μπορεί να την κοιτάξουν, μπορεί και όχι. Αν δουν το παιδί να κάθεται μακριά από τους γονείς, θα την κοιτάξουν στάνταρ. Αυτό σου λέω.
Προσπάθησε να τα κάνεις όλα να φαίνονται κάπως ομαλά, γιατί αν είχες βγάλει παιδικό εισιτήριο, θα σου επέβαλλαν να πληρώσεις θέση δίπλα στο παιδί.
 

afrodite39

Member
Μηνύματα
103
Likes
96
Την ημερομηνία μπορεί να την κοιτάξουν, μπορεί και όχι. Αν δουν το παιδί να κάθεται μακριά από τους γονείς, θα την κοιτάξουν στάνταρ. Αυτό σου λέω.
Προσπάθησε να τα κάνεις όλα να φαίνονται κάπως ομαλά, γιατί αν είχες βγάλει παιδικό εισιτήριο, θα σου επέβαλλαν να πληρώσεις θέση δίπλα
Καλημερίζω και ευχαριστώ την paefstra για την προσφορά που πόσταρε. Εχω το εξής ερώτημα: Εκανα 4 διαφορετικές κρατήσεις Αθήνα Βρυξέλλες (2 ενήλικες + 2 παιδιά). Στων παιδιών τη κράτηση έβαλα ψεύτικη ημερομηνία. Από το airtickets δεν μου είπαν ότι θα χρειαστεί να πληρώσω 50 Ε/για κάθε παιδί ώστε να το κρεμάσω και να συνοδεύεται από έναν ενήλικα. Να το ρισκάρω? Τί μου προτείνετε? Δεν έχω δει τη ραιν να κοιτάζει ημερομηνίες.
Πώς το έκανες αυτό ;;;γιατί σε ανήλικο δεν το προχωράει χωρίς ημερομηνία γέννησης ;;αναγκαστικά το ανήλικο πρέπει να συνοδεύεται από θέση ενήλικου.εγώ τουλάχιστον δεν τα κατάφερα. Και εγώ με τη λογική ότι θα έκανα εκ των υστέρων αναγκαστικά τσεκιν αγορά θέςης σκέφτηκα να τα αγοράσω μεμονωμένα,αλλά δε γίνεται στο site της airticket αγορά εισιτηρίου ανήλικου χωρίς ταυτόχρονη κράτηση.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.690
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom