Γερμανία ΑΜΒΟΥΡΓΟ

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Ερση σε ευχαριστώ για τους Μπητλς, το λύσαμε αυτό. Αυτό που με προβληματίζει πλέον είναι τα αξεσουάρ... τι εννοείς?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κοιτα να δεις. Τα αξεσουαρ δεν εχουν σχεση με τους Μπητλς. Μια χαρα θα πας στο club και χωρις.
Εννοω ότι ειχαν τοτε κατι Sex Shops που εγω δεν ειχα ματαξαναδει. Τεραστια σαν σουπερ μαρκετ. Σου εδιναν και ένα καλαθι και ότι ηθελε κανεις εβαζε μεσα!
Τωρα ας μην αναφερθω αναλυτικα το τι ειχαν –μπορεις να το φανταστεις- γιατι θα τα κοψει και δικαιως κανας mod. Μας διαβαζουν και ανηλικοι.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Κοιτα να δεις. Τα αξεσουαρ δεν εχουν σχεση με τους Μπητλς. Μια χαρα θα πας στο club και χωρις. ]
:haha::haha::haha::haha:

ποτε , με το καλο, θα πας το ταξιδι;;:D

προσωπικα πηγα αυγουστο και εκανε καυσωνα:shock:βεβαια εχει υγρο καιρο...και γενικα αστατο...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Κοιτα να δεις. Τα αξεσουαρ δεν εχουν σχεση με τους Μπητλς. Μια χαρα θα πας στο club και χωρις.
Εννοω ότι ειχαν τοτε κατι Sex Shops που εγω δεν ειχα ματαξαναδει. Τεραστια σαν σουπερ μαρκετ. Σου εδιναν και ένα καλαθι και ότι ηθελε κανεις εβαζε μεσα!
Τωρα ας μην αναφερθω αναλυτικα το τι ειχαν –μπορεις να το φανταστεις- γιατι θα τα κοψει και δικαιως κανας mod. Μας διαβαζουν και ανηλικοι.
Αυτό δεν το έχω ματαδεί και εγώ στη ζωή μου! (ελπίζω να μη σε γράφει η κάμερα όταν γεμίζεις το καλάθι) θα ξεκινήσουμε το τουρ από εκει.
Απρίλη θα είμαι Αμβούργο αλλά για λίγο 1-2 μέρες.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
ααα για τοσο λιγο...:)

ωραια..καλα να περασεις...;)

και να μας γραψεις μετα πως ηταν το μερος αυτο που ειχαν παιξει οι μπητλς..πολυ στεναχωρεθηκα που δεν πηγα:(
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κοιτα να δεις! Τωρα με το internet που μπορει κανεις να χαζεψει ότι θελει (οποτε και να είναι και πιο υποψιασμενος) εχει χαθει το γουστο. Εκεινη την μακρινη εποχη ειχε πλακα που ημουν με το στομα ανοιχτο και μου ειχε πεσει το σαγονι! Θα πρεπει να
ηταν πολύ αστεια η φατσα μου!
Παντως πλακα πλακα ειχε και μερικα items που ειχαν τρελλο γελιο!
Τοτε καμερες παντως δεν ειχε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom