Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
δυστυχως δεν το εκαναν στην περιπτωση μου διοτι πριν την αναχωρηση μου σημειωσαν σε χαρτακι που μπαινει επανω στη βαλιτσα πως το χερουλι εχει βλαβη.ομως δεν ειχε,στο λογο μου!απλα δεν κατεβαινε μεχρι κατω τερμα να γινει ενα με τη βαλιτσα επειδη καποια στιγμη παλι στην aegean μου το στραβωσαν!!κ αυτη τη φορα το εσπασαν εντελως!αρα τους καλυπτε το γενικο "εχει βλαση"!!!:shock:την πατησα!αλλα τις επομενες φορες με το παραμικρο θα πηγαινω!προς γνωσιν κ συμμορφοσιν!!!:):)
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
554
Likes
431
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αν εχεις κλεισει εισιτηρια και αλλαξει η ωρα η και η μερα πτησης σε ενημερωνουν με καποιο τροπο η πρεπει να το τσεκαρεις εσυ συχνα και αν δεν το παρεις χαμπαρι το μαθαινεις με τις βαλιτσες στο χερι;

Επισης αν αποφασισει να καταργησει ξαφνικα τη συνδεση μιας πολης με μια αλλη και εχεις ηδη βγαλει εισιτηρια σε βολευουν μεσω αλλης πολης η απλα σου επιστρεφουν τα χρηματα;
 

Mariat so

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Καλημέρα, προγραμματίζω ενα ταξιδι για Κωνσταντινουπολη και θα ήθελα λίγη βοήθεια. Θα ταξιδεψω με Aegean και επειδή θα μείνω μονο 4 μερες θα παρω χειραποσκευη. Η Aegean όμως δεν διευκρινίζει αν πέρα απο την χειραποσκευη μπορω να εχω και την τσάντα μου μαζι. Αν γνωρίζει κάποιος ας βοηθήσει. Ευχαριστω :)
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
χιλή
Καλημέρα, προγραμματίζω ενα ταξιδι για Κωνσταντινουπολη και θα ήθελα λίγη βοήθεια. Θα ταξιδεψω με Aegean και επειδή θα μείνω μονο 4 μερες θα παρω χειραποσκευη. Η Aegean όμως δεν διευκρινίζει αν πέρα απο την χειραποσκευη μπορω να εχω και την τσάντα μου μαζι. Αν γνωρίζει κάποιος ας βοηθήσει. Ευχαριστω :)
Ναι, μπορείς
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
εγώ σε πτήση εσωτερικού βέβαια, είχα και την τσάντα μου και το λάπτοπ μου. Αν έχεις κάνει online check in δεν σε ελέγχουν μετά
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
εγώ σε πτήση εσωτερικού βέβαια, είχα και την τσάντα μου και το λάπτοπ μου. Αν έχεις κάνει online check in δεν σε ελέγχουν μετά
Καλα ουτε και πριν σε ελεγχουν.....:)
 

Mariat so

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Βρε παιδια αυτο με online check in δεν το εχω ξανακάνει. Για να καταλάβω. Το κανω απο το σπιτι μου 24 ωρες νωρίτερα και δεν χρειάζεται να ειμαι αεροδρομιο πιο νωρίς, ουτε να περιμένω στην ουρά;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Βρε παιδια αυτο με online check in δεν το εχω ξανακάνει. Για να καταλάβω. Το κανω απο το σπιτι μου 24 ωρες νωρίτερα και δεν χρειάζεται να ειμαι αεροδρομιο πιο νωρίς, ουτε να περιμένω στην ουρά;
48 ώρες πρίν.
Το κάνεις σπίτι σου και στο αεροδρόμιο δίνεις την βαλίτσα σου(αν έχεις).
Αν δεν το κάνεις σπίτι σου θα πρέπει να το κάνεις σε μηχάνημα στο αεροδρόμιο(μόνη σου) και μετά να δώσεις την βαλίτσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.780
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom