Volotea Ακυρώσεις πτήσεων απο Volotea

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Ελπιδα, φοβος, πολυ συνσισθη
Δηλαδη εχεις κι αλλο voucher απο scoot που δεν ξερεις πως θα φαγωθει? Τι μπλεξιμο ειναι αυτο, τα voucher ειναι ο μουτζουρης στο χερι.
Εχω voucher από 4 εταιρίες!! Πίκρα!! Τουλάχιστον έχω κλείσει κι ένα ταξίδι με ετζιαν που ελπίζω να γίνει.
 
Μηνύματα
45
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ακυρώθηκε μία πτήση μου για Ιταλία τον Ιούλιο. Αντί για επιστροφή χρημάτων επέλεξα voucher. Τον αριθμό του voucher που μπορώ να τον βρω τώρα;
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Είχα εμπειρία με ακριβώς το αντίθετο. Δηλαδή να περιμένω 10 μήνες και τελικά φοβήθηκα και άλλαξα το αίτημα σε Voucher. Τι να πω? Μπορεί να έτυχε. (Scoot)
Πέρσυ είχα τρεις ακυρώσεις με Volotea και ζήτησα επιστροφή χρημάτων η οποία και έγινε όπως μου υποσχέθηκαν το ανώτερο σε 7 εργάσιμες.
Μπορεί εν μέσω covid η Volotea να μας φλόμωσε στις ακυρώσεις αλλά τουλάχιστον αποδείχτηκε φερέγγυα στις επιστροφές και τα vouchers.
 

matsas78

Member
Μηνύματα
110
Likes
1.168
Ταξίδι-Όνειρο
πάντα το επόμενο...
Κλείνω τώρα πτήση για αύριο για Τουλούζη για long weekend . Μόνο έτσι πλέον μαζί τους. Αν προλάβει και την ακυρώσει και αυτή, θα στείλω λουλούδια στα κεντρικά ....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Κλείνω τώρα πτήση για αύριο για Τουλούζη για long weekend . Μόνο έτσι πλέον μαζί τους. Αν προλάβει και την ακυρώσει και αυτή, θα στείλω λουλούδια στα κεντρικά ....
Δικαιουσαι αποζωμιωσαρα αν...
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Εντάξει, στς 10 είμαστε, πάλι καλά. Απλά είναι τεράστιο μπλέξιμο αν σ' ακυρώσει χωρίς να χεις χρόνο να βρεις εναλλακτική.
Ελπίζω να μη χρειαστεί να το μάθω, έχω τρομάξει με τη συγκεκριμένη με όλα αυτά που διαβάζω περί ακυρώσεων.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Εντάξει, στς 10 είμαστε, πάλι καλά. Απλά είναι τεράστιο μπλέξιμο αν σ' ακυρώσει χωρίς να χεις χρόνο να βρεις εναλλακτική.
Ελπίζω να μη χρειαστεί να το μάθω, έχω τρομάξει με τη συγκεκριμένη με όλα αυτά που διαβάζω περί ακυρώσεων.
Αν λεμε για Ιταλια, παντα υπαρχει εναλλακτικη. Δεν υπαρχει αλλη χωρα με τοσες συνδεσεις με Ελλαδα απο τοσα αεροδρομια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.734
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom