Γενικά Ακύρωση- Αλλαγή εισιτηρίων

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
φαντάζομαι δεν μπορώ ν πάρω την εταιρία και να την ρωτήσω να κάνω κάτι τέτοιο!!
Εννοείται οτι μπορείς να ρωτήσεις. Και οχι μονο την ryan. Οποιαδήποτε εταιρεία.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Βέβαια άλλες εταιρίες έχουν κάνει μέχρι και μηνύσεις σε πελάτες που δεν έκαναν την πτήση την οποία αγόρασαν και πλήρωσαν στο ακέραιο τα εισητηρια. Όποτε νομίζω ότι είναι βάσιμη η φοβία του φίλου/φίλης.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Βέβαια άλλες εταιρίες έχουν κάνει μέχρι και μηνύσεις σε πελάτες που δεν έκαναν την πτήση την οποία αγόρασαν και πλήρωσαν στο ακέραιο τα εισητηρια. Όποτε νομίζω ότι είναι βάσιμη η φοβία του φίλου/φίλης.
Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Γενικά άλλα αντ'άλλων:D
 

Sawkara4

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Γενικά άλλα αντ'άλλων:D
Χαχαχαχαχα δεν είναι άλλο αν συμβαίνει αυτό καλό θα ήταν να το γνωρίζω.. αλλά από το άρθρο που μου έστειλες λέει ξεκάθαρα ότι δεν έχω πρόβλημα να μην το ακυρώσω αλλά να χρησιμοποιήσω το εισιτήριο επιστροφής!!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Χαχαχαχαχα δεν είναι άλλο αν συμβαίνει αυτό καλό θα ήταν να το γνωρίζω.. αλλά από το άρθρο που μου έστειλες λέει ξεκάθαρα ότι δεν έχω πρόβλημα να μην το ακυρώσω αλλά να χρησιμοποιήσω το εισιτήριο επιστροφής!!
Όχι είναι άλλο γιατί είπαμε ότι δε συμβαίνει σε αυτήν την περίπτωση. Αυτά, δεν ξαναμιλάω επί του θέματος!
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Σε αυτή την περίπτωση δεν συμβαίνει γιατί το αναφέρει η ίδια η εταιρία όποτε το συγκεκριμένο ερωτημα είναι απαντημενο πλεον.
Κάποιος που δεν ξέρει και ρωτάει ειναι λογική η καχυποψία η έστω η αμφιβολία για την πολιτική της κάθε εταιρίας όταν πριν λίγο καιρό άλλη αεροπορική κάνει αγωγή σε πελάτες της επειδή δεν πέταξαν όλα τα σκέλη πτήσης που είχαν πληρώσει στο ακέραιο.
Ο φίλος που έκανε την ερώτηση εξέφρασε αμφιβολιες και μια ανησυχία να καλέσει την ίδια την εταιρία.
Το κουρασαμε πολύ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom