Ινδονησία Αλί αλί, ήρθε η ώρα του Μπαλί

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.979
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μια μερα εμεινε μονο!! Gts καλο ταξιδι φιλε μου , με μασες , μασαζ και βουτιες! Περνα καταπληκτικα και με το καλο να μας πεις πως σου φανηκε το Μπαλι. Το καθιερωμενο παραλιορεπορταζ μου παρακαλω :lol:
Αντε να παιρνουμε σειρα για απογειωση ενας-ενας!!!:clap:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Kαλα ρε GTS δεν μας λυπασε λιγο!!!!
Ποσες ωρες μεινανε???:airplane:
Τυχερακιααααααααααααα!!!!
Καλο ταξιδι φιλαρακι.
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
GTS καλό ταξίδι, άσε εμάς να ξεροσταλιάζουμε στο γραφείο!!!:bleh:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.841
Likes
19.006
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!! Μένια, καλό ψάξιμο και για το ταξίδι σου....take it slow και θα βρεις αυτό που θα σου κάνει κλικ...!!
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Μένια, καλό ψάξιμο και για το ταξίδι σου....take it slow και θα βρεις αυτό που θα σου κάνει κλικ...!!
Βρε πήγαινε και γύρνα με το καλό και θα ετοιμάσω κι ένα ταξιδάκι προς Μποτσουάνα για σένα! :D:bleh:
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
nmavra γύρισες απο μπαλί΄? Εγώ φεύγω στις 17 και περιμένω εντυπώσεις απο το Ramada hotel η περιοχή καλή ήταν ?
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Υπάρχει κάποιος που να χει κάνει rafting στον agung ποταμό? Αν ναι πόσο επικίνδυνο είναι επειδή υπάρχουν ενστάσεις απο το έτερον ύμιση γι αυτή μου τη σκέψη που θέλω να πραγματοποιήσω, σε προσέχει οδηγός ή είναι χύμα τα πράματα, κάνεις μάθημα πιο πρίν ? .Mια μικρή βοήθεια....please!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
τόσα και τόσα έχω γράψει για το raffting στον agung ποταμό...εκεί βουλοπλέει τώρα και ο φίλος μου ο gts....:D
άκου τώρα neji. άν θέλεις έρχομαι να σου κάνω τον οδηγό,ξέρω όλα τα σημεία,που καθίζει η βάρκα,που είναι η στροφή,που τα ορμητικά νερά,τα παντα!!:cool:
η δεύτερη περίπτωση είναι να εμπιστευτείς τους φίλους -αγγελους-τζιμάνια,που θα σε κατεβάσουν ασφαλώς και με πλάκες τον ποταμό...διαρκεια περίπου 1.5 ώρες.στην αρχική εξέδρα,υπάρχει ο εξοπλισμός,τα σωσίβια,και γίνεται ένα μάθημα οτι αρπάξεις,στην νοηματική γλώσσα.μην ανησυχείς όλα τα καταλαβαίνεις ...στον ποταμό αυτό έχουν κάνει όλες οι διασημότητες raffting...τελευταία πρίν απο μένα ήταν η aggelina:D
τα παιδιά οι οδηγοί έχουν για θεό το ποτάμι,η κατάβαση είναι εντυπωσιακή,είναι φοβεροί πλακαδόροι,σε κάνουν επίτηδες λούτσα,και περνάνε και κάτι καταρρακτάκια κατηφορικά,που πεθαίνεις στο γέλιο..τρείς φορές έχω πάρει δίπλωμα και μπορώ να διδάξω...:rolleyes:
αυτά για τον agung.δεν θα το μετανοιώσεις σίγουρα,και άν δεν πας δεν έχεις δεί τίποτα απο ζούγκλα,ζωή στο ποτάμι,φαγητό στην μπαμπού καλύβα,και συναναστροφή με τους αγγέλους!!!
αυτά,και καλό βόλι:D
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
τόσα και τόσα έχω γράψει για το raffting στον agung ποταμό
που ακριβώς είναι μπορεις να κάνεις link?

renata είναι συγκεκριμένο το γραφείο που τα κανονίζει αυτά ή όποιο βρω εκεί πέρα απο τα διαφημιστικά?
πρόσβαση για να πας να δείς τι παίζει χωρίς να κάνεις rafting είναι δυνατό γιατί η κοπέλα μου φοβάται για την επικινδυνότητα του εγχειρήματος ενώ εγώ της λέω ότι απλά θα βραχούμε... λίγο χιχι .Έτσι σκέφτομαι μήπως να πάμε να το δούμε πρώτα μπας και της φύγει το άγχος.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
τι μας λές ρε neji!!!!
άσε την κοπέλα αφού φοβάται και κάνε με την aggelina j. έτσι για να μαθει!!! άκου φοβάται...
καλά.και βέβαια μπορεις να πατε να δείτε,χωρίς να κάνετε..αλλα είναι κρίμα.το σημείο πείτε στο πρακτορείο είναι κοντά στο χωριό glunglung.ρώτησε εκεί για δύο οδηγούς άν ειναι ακομα τον kupit και τον agung.
ζήτα απο το τοπικό πρακτορείο να σε πανε σε αυτό.σε παίρνουν αυτοι το πρωί στις 8 και σε γυρνανε το απογευμα.
θα σου στείλω και πμ ένα κινητό του φίλου μου kupit.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
τόσα και τόσα έχω γράψει για το raffting στον agung ποταμό...εκεί βουλοπλέει τώρα και ο φίλος μου ο gts....:D
Κανονικα επρεπε να εχει επιστρεψει ο gts.....μου φαινεται οτι ξεχασε να γυρισει:rolleyes:
Ρενατα παμε να τον βρουμε?:bounce: μηπως επαθε και τιποτα...και μετα συνεχιζουμε για Βιετναμ.:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.385
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom