Ινδονησία Αλί αλί, ήρθε η ώρα του Μπαλί

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Κανονικα επρεπε να εχει επιστρεψει ο gts.....μου φαινεται οτι ξεχασε να γυρισει:rolleyes:
Ρενατα παμε να τον βρουμε?:bounce: μηπως επαθε και τιποτα...και μετα συνεχιζουμε για Βιετναμ.:D
εγώ έτοιμη είμαι!!!
αλλά άν φύγω τώρα δεν ξαναγυρνώ!!:bleh:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.841
Likes
19.001
Εδώ είμαι και ζω, επέστρεψα χθες το βράδυ ψόφιος και κοιμήθηκα 12 ώρες....σιγά σιγά θα τα πούμε, ακόμα δεν έχω ξεπακετάρει.....

ΥΓ. Μούρλια το Ντουμπάι....
 

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εδώ είμαι και ζω, επέστρεψα χθες το βράδυ ψόφιος και κοιμήθηκα 12 ώρες....σιγά σιγά θα τα πούμε, ακόμα δεν έχω ξεπακετάρει.....

ΥΓ. Μούρλια το Ντουμπάι....
Καλως ηρθες GTS! Ευχομαι να επεστρεψες με τις καλυτερες εντυπωσεις...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.841
Likes
19.001
Επέστρεψα ενθουσιασμένος και με πολλές προτάσεις για όσουν θέλουν να δουν το πανέμορφο κομμάτι του νησιού και όχι το χάλι του νότου....όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...περισσότερα σε λίγες μέρες.....για ερωτησούλες όμως εδώ είμαστε!
 

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
GTS περιμένουμε τις συμβουλές σου για το Bali (παρολο που θα μεινουμε Nusa Dua και ολο το forum μας εχει στην μπουκα!!!) αλλά εχουμε σκοπο να εξερευνησουμε ο,τι προλαβαινουμε. Βορρα και Νοτο...
Εχουμε και εμεις ενα Stop over στο Dubai 10 ωρων, εχεις καμια προταση???
Επισης στην Κουαλα αλλαζουμε αεροπλανο και πεταμε με την Air Asia, το διαστημα των 3 ωρων μεταξυ των πτησεων μας φτανει για να παμε απο το ενα αεροδρομιο στο αλλο???
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Επέστρεψα ενθουσιασμένος και με πολλές προτάσεις για όσουν θέλουν να δουν το πανέμορφο κομμάτι του νησιού και όχι το χάλι του νότου....όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...περισσότερα σε λίγες μέρες.....για ερωτησούλες όμως εδώ είμαστε!
:clap:Καλως ηρθες GTS και καλη προσαρμογη....λιγο ακομα και θα ρχομαστε να σε βρουμε.!!!
Οποτε συνελθεις και συνειδητοποιησης που βρισκεσε....περιμενουμε μπαλινεζικα νεα και φωτο.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.841
Likes
19.001
GTS περιμένουμε τις συμβουλές σου για το Bali (παρολο που θα μεινουμε Nusa Dua και ολο το forum μας εχει στην μπουκα!!!) αλλά εχουμε σκοπο να εξερευνησουμε ο,τι προλαβαινουμε. Βορρα και Νοτο...
Εχουμε και εμεις ενα Stop over στο Dubai 10 ωρων, εχεις καμια προταση???
Επισης στην Κουαλα αλλαζουμε αεροπλανο και πεταμε με την Air Asia, το διαστημα των 3 ωρων μεταξυ των πτησεων μας φτανει για να παμε απο το ενα αεροδρομιο στο αλλο???
Για την επιλογή σας να μείνετε στη Nusa Dua τα έχουμε πει. Όταν πάτε εκεί που αξίζει να πάτε, θα τραβάτε τα μαλλιά σας....στο Ντουμπάι πάρτε ταξί, πείτε να σας γυρίσει να δείτε λίγο τη πόλη (είναι φτηνά τα ταξί μην ανησυχείτε) και μετά σε ένα mall για χάζι...προτείνω το φανταστικό Mall of the Emirates. Αν θες κοσμήματα, το gold souk έχει ό,τι επιθυμείς (χρυσό, διαμάντια κτλ)

Στη KUL, το KLIA από το LCCT είναι 10 λεπτά με ταξί, δεν έχετε κανένα πρόβλημα....
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
γεια σου GTS , αν και θα μείνουμε νότια... μην μας βριζεις, προτεινέ μας μέρη για το βόρειο κομμάτι, εγώ δεν έχω ακούσει ακόμη κάποια τοποθεσία να επισκεφτούμε απο τα παιδιά του forum,εκτός βέβαια απο το γενική τοποθέτηση ότι είναι το πιο αξιολογο κομμάτι του νησιού.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
γεια σου GTS , αν και θα μείνουμε νότια... μην μας βριζεις, προτεινέ μας μέρη για το βόρειο κομμάτι, εγώ δεν έχω ακούσει ακόμη κάποια τοποθεσία να επισκεφτούμε απο τα παιδιά του forum,εκτός βέβαια απο το γενική τοποθέτηση ότι είναι το πιο αξιολογο κομμάτι του νησιού.
μάλον δεν έχεις διαβάσει σχετικά...τα πλήκτρα έχουν βγάλει μαλιά!!!
 

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ευχαριστω πολυ GΤS για τις πληροφοριες.Ευχομαι να μην ειναι τοσο μεγαλη η απογοητευση στην Νusa Dua γιατι μετα θα τραβαμε κατι αλλο!Εαν εχεις να προτεινεις κ οτιδηποτε αλλο που δεν πρεπει να χασουμε στο Μπαλί και στην Κουάλα Λουμπούρ θα μας βοηθουσες πολυ!Ελπιζω να προλαβουμε την ιστοριουλα σου πριν φυγουμε!!!Οσων αφορα το Ντουμπάι φτανουμε 10 το βραδυ κ φευγουμε 10 το πρωι...μαλλον τα malls θα ειναι κλειστα.Εσυ διανυκτερευσες?Πριν 5 χρονια που ειχαμε ξαναπαει Ντουμπάι για 3 μερες (επαγγελματικο ταξιδι) μου ειχαν μεινει αξεχαστα τα εμπορικα κεντρα η αληθεια ειναι...Απλα κ τοτε δεν το χορτασαμε! :-( Στην Κουάλα το ταξι πως το πληρωσες?Χαλασες ευρω? Συγνωμη για τις τοσες ερωτησεις αλλα ειμαι αγχωμενη! Καλη προσαρμογη!
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
GTS μοιράσου τις πληροφορίες και με μας ...

renata αν θες θυμισέ μου...
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
η παραλία dreamland ξέρει κανείς που ακριβώς βρίσκεται επειδή δεν τη βρίσκω στο χάρτη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.374
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom