Αλησμόνητα βράδια στα μπαράκια του κόσμου

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγώ πάλι που άνοιξα έτσι ενδεικτικά 4-5 να δω περί τίνος πρόκειται, χαίρομαι που δεν έχω πάει σε κανένα από αυτά!!
Παρομοιως mpiftex! Υπεροχο το μπαρακι στη φωτο..αξεχαστο το Mujeres :clap:
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
εγω απο τη λιστα εχω παει στο tigerlilly εδιμβουργο φ ο β ε ρ ο. και αν ειστε και καπνιστης πηγαινετε ανεπιφυλακτα. και ενα πολυ ωραιο που δεν ειναι στη λιστα ειναι το μπακατελλα στη νεα υορκη .κλειστε και για φαγητο και αργα κατεβειτε και στο διπλανο υπογειο. (το γουστο μου ειναι fun)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Στοκχολμη:

Och Himlen Dartill
Gotgatan 78,Sodermalm
Restaurang Himlen - Restaurang och Sky bar p
Το εστιατοριο και το μπαρ βρισκονται σε διαφορετικο οροφο.

Δεν ειναι και τοσο κυριλε οσο φαινεται,αλλα η θεα απο εκει πανω ειναι καταπληκτικη,πιατο η Στοκχολμη!!!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
L' ADRESSE στη Γενευη απλα τελειο....
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Από τη λίστα έχω πάει μόνο στο Studio 54 το οποίο βρίσκεται στο ξενοδοχείο MGM Las Vegas.

Άλλο εντυπωσιακό bar όχι τόσο από διακόσμηση, πρόγραμμα κλπ, αλλά από καταπληκτική θέα η οποία κυριολεκτικά σου κόβει την ανάσα, είναι το bar στο Equinox Complex το οποίο βρίσκεται στον τελευταίο όροφο του ψηλότερου ξενοδοχείου της Σιγκαπούρης Swisshotel the Stamford.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αλησμονητο το floating bar του νησιου Bantayan στις Φιλιππινες! Η προσβαση δια ξηρας ή δια θαλασσης αναλογα με την παλιρροια..Το πρωι περπατωντας αφου η θαλασσα τραβιοταν προς τα μεσα για καμια 50αρια μετρα.Το απογευμα κολυμπωντας ή με το βαρκακι που διεθετε το μπαρακι για οσους δεν ηθελαν να βραχουν - πραγμα δυσκολο με τοσο διαφανα καθαρα τυρκουαζ νερα γυρω σου. Ρεγγε μουσικη , δροσερα κοκτειλ και θεικα ηλιοβασιλεματα! Τελειο :)
 

Attachments

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
Casa de la musiaca στο Τρινιδάδ της Κούβας (με αρκετό τουρισμό βέβαια αλλά αξιόλογο)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.760
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Αλησμονητο το floating bar του νησιου Bantayan στις Φιλιππινες! Η προσβαση δια ξηρας ή δια θαλασσης αναλογα με την παλιρροια..Το πρωι περπατωντας αφου η θαλασσα τραβιοταν προς τα μεσα για καμια 50αρια μετρα.Το απογευμα κολυμπωντας ή με το βαρκακι που διεθετε το μπαρακι για οσους δεν ηθελαν να βραχουν - πραγμα δυσκολο με τοσο διαφανα καθαρα τυρκουαζ νερα γυρω σου. Ρεγγε μουσικη , δροσερα κοκτειλ και θεικα ηλιοβασιλεματα! Τελειο :)
Τι ονειρεμένο πράγμα είναι αυτό! Έχω πάθει την πλάκα μου!
Αυτά είναι τα ωραία!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τι ονειρεμένο πράγμα είναι αυτό! Έχω πάθει την πλάκα μου!
Αυτά είναι τα ωραία!
:) φαινεται και στο βιντεο που εχω ανεβασει απο το Bantayan αλλα απο μακρια..δεν ειχα καμερα μαζι μου οταν πηγα στο μπαρακι γιατι πηγα κολυμπωντας :shark::haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.559
Το εκπληκτικό Dolphin στο Koh Phangan.....

Οι μαξιλάρες στη παραλία, τα φαναράκια που άναβαν και μετά πετούσαν στον καθαρό ουρανό....

Amazing Thailand...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Το εκπληκτικό Dolphin στο Koh Phangan.....

Οι μαξιλάρες στη παραλία, τα φαναράκια που άναβαν και μετά πετούσαν στον καθαρό ουρανό....

Amazing Thailand...
Πες τα GTS :clap: και γω το μπαρακι που περιγραφω σε προηγουμενη σελιδα στο Κοh
Phangan ειναι,εχω την εντυπωση οτι το λενε sea flower:roll:

Amazing Thailand...!! miss you.:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.012
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom