Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

gkalla

Member
Μηνύματα
1.249
Likes
6.713
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Δεν ξέρω ούτε έναν που να ξεκίνησε το Breaking Bad και να μου είπε πως δεν του άρεσε. Μα ούτε έναν σε αρκετά μεγάλο δείγμα. Οπότε μάλλον θα είναι αυθαδες το σχόλιο μου αλλά έχω δει 5 επεισόδια και λέω να το σταματήσω. Είναι πολύ μεγάλο ρε γαμωτο. Βελτιώνςται μετά, γιατί όλοι μου λένε πως ήδη θα έπρεπε να με είχε παγιδέψει. Ίσως να φταίει πως δεν είμαι και πολύ σε φάση να αραξω σπίτι και να δω σειρά, πάντως δεν με καίει να δω το επόμενο επεισόδιο όπως μου λέγανε!
Μέτρα εμένα σ' αυτούς που δεν τους άρεσε.
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Δεν ξέρω ούτε έναν που να ξεκίνησε το Breaking Bad και να μου είπε πως δεν του άρεσε. Μα ούτε έναν σε αρκετά μεγάλο δείγμα. Οπότε μάλλον θα είναι αυθαδες το σχόλιο μου αλλά έχω δει 5 επεισόδια και λέω να το σταματήσω. Είναι πολύ μεγάλο ρε γαμωτο. Βελτιώνςται μετά, γιατί όλοι μου λένε πως ήδη θα έπρεπε να με είχε παγιδέψει. Ίσως να φταίει πως δεν είμαι και πολύ σε φάση να αραξω σπίτι και να δω σειρά, πάντως δεν με καίει να δω το επόμενο επεισόδιο όπως μου λέγανε!
Μαζί με το Better Call Saul (prequel του Breaking Bad) είναι στο top 5 των σειρών που έχω δει.
Το Better Call Saul πρέπει να είναι από τις λίγες prequel σειρές που είναι ισάξια με τη βασική σειρά. Ειδικά το τέλος του Better Call Saul είναι έπος.
Και οι δύο σειρές έχουν φοβερή εξέλιξη όσο περνάνε τα επεισόδια ειδικά στους χαρακτήρες.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.539
Likes
8.506
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Και για μένα το Breaking Bad είναι στο τοπ 5 σειρών που έχω δει. Τρομεροί διάλογοι, φοβερές ατάκες. Για την ηθοποιία δεν το συζητώ. Η σειρά όντως ξεκινάει κάπως αργά. Η μεγάλη αλλαγή έρχεται προς το τέλος της πρώτης σεζόν που ρίχνει την ατακάρα stay out of my territory.
 

drDorothy

Member
Μηνύματα
120
Likes
1.027
Δεν ξέρω ούτε έναν που να ξεκίνησε το Breaking Bad και να μου είπε πως δεν του άρεσε. Μα ούτε έναν σε αρκετά μεγάλο δείγμα. Οπότε μάλλον θα είναι αυθαδες το σχόλιο μου αλλά έχω δει 5 επεισόδια και λέω να το σταματήσω. Είναι πολύ μεγάλο ρε γαμωτο. Βελτιώνςται μετά, γιατί όλοι μου λένε πως ήδη θα έπρεπε να με είχε παγιδέψει. Ίσως να φταίει πως δεν είμαι και πολύ σε φάση να αραξω σπίτι και να δω σειρά, πάντως δεν με καίει να δω το επόμενο επεισόδιο όπως μου λέγανε!
+ 1 στους "ξεκίνησα breaking Bad και δε μου άρεσε, το σταμάτησα." (Μερικές ώρες ποστ και ήδη έχεις βρει 2).

Τι να πω ίσως το ξαναπιασω κάποια στιγμή, η αρχή μου φάνηκε βαριά και αρρωστημενη. Και επειδή ξέρω κ πάνω κάτω τι γίνεται (τελείως επιφανειακα), δε με τραβάει και το θέμα.
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.772
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Χαχαχαχχα.... Σόρρυ!!! Μόλις το τελειώσω θα επανέλθω, ίσως με διόρθωση... Ίσως και όχι!! :lol:
Μόλις το τελειώσεις, θα ξεκινήσεις το The Pier ώστε να βγάλεις σωστά συμπεράσματα για τον προφέσορα....:bleh:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Δεν ξέρω ούτε έναν που να ξεκίνησε το Breaking Bad και να μου είπε πως δεν του άρεσε. Μα ούτε έναν σε αρκετά μεγάλο δείγμα. Οπότε μάλλον θα είναι αυθαδες το σχόλιο μου αλλά έχω δει 5 επεισόδια και λέω να το σταματήσω. Είναι πολύ μεγάλο ρε γαμωτο. Βελτιώνςται μετά, γιατί όλοι μου λένε πως ήδη θα έπρεπε να με είχε παγιδέψει. Ίσως να φταίει πως δεν είμαι και πολύ σε φάση να αραξω σπίτι και να δω σειρά, πάντως δεν με καίει να δω το επόμενο επεισόδιο όπως μου λέγανε!
Και εγω ειδα αρκετα επεισοδια αλλά μετά το σταματησα.
Πολυ βαρύ και αρρωστημένο για το γουστο μου.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.493
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.317
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Succession, σειραρα από HBO, έχει σαρώσει τα βραβεία 3χρ τώρα.
Γράφτε καμία κουβέντα είπαμε!! Όχι μόνο τίτλους, μην βαρΓέστε.
«αφηγείται την ιστορία της οικογένειας ενός μεγιστάνα των media ο οποίος βρίσκεται λίγο πριν το τέλος της καριέρας και της ζωής του και η εκτεταμένη οικογένεια του, ονειρεύεται ήδη την διαδοχή.
Τοποθετημένη στους υψηλότερους οικονομικούς κύκλους, επικεντρωμένη σε παιχνίδια εξουσίας, δύναμης αλλά και προσωπικών σχέσεων»


Νταξ μωρέ, κλεμμένο σενάριο από τη «Λάμψη», ξεκάθαρα πράγματα, είμαστε 30 χρόνια μπροστά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.098
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom