Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
σ'ευχαριστω παρα πολυ..ξεκαθαριστηκε κι αυτο γιατι το ειχα απορια..δηλαδη αν χρησιμοποιησεις αλλη καρτα παντα το εξτρα κοστος θα ειναι συνολικα για τις 2 πτησεις 12 ευρω..σωστα?
yep σωστότατος
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
εγω παντα ειχα πιστωτικες και δεν ξερω καλα την χρηση των χρεωστικων καρτων..

οταν θα παω να την εκδωσω απο της πειρεως ας πουμε,θα βαλω το ποσο της αξιας των εισητηριων μονο?οποτε κατα την συναλλαγη με την ryanair θα τραβηχτει αυτο το ποσο που εχει μεσα η καρτα,χωρις να εμφανιστει η εξτρα χρεωση των 12?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
εγω παντα ειχα πιστωτικες και δεν ξερω καλα την χρηση των χρεωστικων καρτων..

οταν θα παω να την εκδωσω απο της πειρεως ας πουμε,θα βαλω το ποσο της αξιας των εισητηριων μονο?οποτε κατα την συναλλαγη με την ryanair θα τραβηχτει αυτο το ποσο που εχει μεσα η καρτα,χωρις να εμφανιστει η εξτρα χρεωση των 12?
yep ξανά σωστότατος ;)
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Μπράβο κι από εμένα για τις πολύ αναλυτικές και χρήσιμες οδηγίες!!! Ας κάνω τώρα μία (χαζή και μάλλον απαντημένη ερώτηση) : αυτά τα 6 ευρώ ανά διαδρομή που λέτε ότι γλυτώνουμε όσοι έχουμε προπληρωμένη χρεωστική Mastercard είναι το on line check-in που αναφέρει στη σελίδα της ότι κάνει κι αυτό 6 ευρώ? Ή είναι επιπλέον αυτού?
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Αμά θέλετε κανονική αποσκευή να δειλώσετε, θα πάτε στο τρίτο παραθυράκι, κι θα διαλέξετε τη αποσκευή θέλετε 15 κιλών ή 20 κιλών.

Εδώ έχετε αναλυτικά τις τιμές για τις αποσκευές για μια κατεύθυνση (δλδ αν πετάτε πήγαινε έλα, πρέπει να υπολογίσετε 2x την αποσκευή)

Αυτο ισχύει μόνο για την raynair ή για όλες τις low cost. Γιατί έβγαλα με easy και δήλωσα μια βαλίτσα. Ελπίζω να την φέρω πίσω:D!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Μπράβο κι από εμένα για τις πολύ αναλυτικές και χρήσιμες οδηγίες!!! Ας κάνω τώρα μία (χαζή και μάλλον απαντημένη ερώτηση) : αυτά τα 6 ευρώ ανά διαδρομή που λέτε ότι γλυτώνουμε όσοι έχουμε προπληρωμένη χρεωστική Mastercard είναι το on line check-in που αναφέρει στη σελίδα της ότι κάνει κι αυτό 6 ευρώ? Ή είναι επιπλέον αυτού?
επιπλέον, είναι στην τελευταία σελίδα :)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Αυτο ισχύει μόνο για την raynair ή για όλες τις low cost. Γιατί έβγαλα με easy και δήλωσα μια βαλίτσα. Ελπίζω να την φέρω πίσω:D!
εννοείς για το βάρος; Αν δε κάνω λάθος η easy έχει βάρος τα 20 κιλά την βαλίτσα κι απεριόριστο την χειραποσκευή
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
εννοείς για το βάρος; Αν δε κάνω λάθος η easy έχει βάρος τα 20 κιλά την βαλίτσα κι απεριόριστο την χειραποσκευή
Όχι αναφέρομαι σε αυτό που γράφει ότι εαν είναι μετ'επιστροφής πρέπει να δηλώσεις 2 στο κουτάκι με τις βαλίτσες.
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
επιπλέον, είναι στην τελευταία σελίδα :)
Οκ,μια χαρά φτηνά είναι τα εισιτήρια της εν λόγω εταιρείας και σκοπεύω να τη χρησιμοποιήσω μόλις ξεκινήσουν οι πτήσεις από Άραξο. Όχι μόνο επειδή είναι φτηνή αλλά κι επειδή μου είναι πιο ξεκούραστο το να πάω από την Πάτρα στον Άραξο από το ότι να πάω στο Βενιζέλος. Ας βάλουν όμως σιγά - σιγά και κανέναν επιπλέον προορισμό από αυτούς τους 3.. ;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom