Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

sophier

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μάαστριχτ, Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΤΑΛΙΑ για πάντα...
Πάλι αυτό μου λέει........

Payment Error
Your card payment could not be processed due to one of the below reasons. Please review the below issues and go back to the previous (Payment) page and resubmit:
You have mistyped the card number or some of the digits are missing go to the previous (Payment) page and resubmit.
The card type selected (e.g. Mastercard, Visa, Visa Electron) is invalid for the card number provided go to the previous (Payment) page and reselect.
You have incorrectly entered the card number into the cardholder name box or vice versa go to the previous (Payment) page and re-enter.
The billing address is incorrect- go to the previous (Payment) page and re-enter, ensuring the billing address matches the address on your card statement.
Please note that if one of your travelling companions has the same name as you, you will need to include Snr. or Jnr. in the surname of one of the passengers. Alternatively if you are booking two extra seats you should name them as Extra Seat 1 and Extra Seat 2.
Click this button to return to the Payment page.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
θα βαλεις διευθυνση sta αγγλικα πχ:Mitropoleos 50
και κατω στο city : Volos
ψωρις Gr κλπ.
και διπλα τον ταχυδρομικο κωδικα
Την καρτα ποιος σου την εβγαλε?
 

sophier

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μάαστριχτ, Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΤΑΛΙΑ για πάντα...
στην τραπεζα πειραιως την εβγαλα σημερα, ειχα διαβασει εδω που προτειναν για ryanair την prepaid της πειραιως, και την ενεργοποίησα, μπορώ να δω το υπόλοιπο κλπ...
 

sophier

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μάαστριχτ, Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΤΑΛΙΑ για πάντα...
ΤραπΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ PREPAID MASTERCARD γραφει... μαυρη με χρωματιστα γραμματα :(
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
εχει μεσα χρημματα η καρτα?
Παντως οταν ειχα βγαλει εγω δεν εβγαζαν μαστερκαρντ πριπειντ στην τραπεζα, την εβγαζες μονο ονλαιν.
 

sophier

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μάαστριχτ, Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΤΑΛΙΑ για πάντα...
εχει μεσα χρημματα η καρτα?
Παντως οταν ειχα βγαλει εγω δεν εβγαζαν μαστερκαρντ πριπειντ στην τραπεζα, την εβγαζες μονο ονλαιν.
εννοείται πως έχει υπόλοιπο! σήμερα τα έβαλα τα χρήματα για τα εισητηρια ειδικά, και το τσεκαρω και στο προφιλ του winbank... νομιζω πως το λάθος είναι η διεύθυνση, η κάρτα δεν μπορει να είναι λάθος, χωρίς κενα τον βαζω τον αριθμο... πραγματικα προσπαθω απο τις 5.30 το απόγευμα... :(
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
δε νομιζω οτι μπορουν να ελεγχουν τη διευθυνση αυτοματα.
Ε δοκιμασε να βαλεις και Μαστερκαρντ σκετο,δε χανεις τπτ
 

sophier

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μάαστριχτ, Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΤΑΛΙΑ για πάντα...
Ακόμα τίποτα.... είναι δυνατόν να είναι τόσο δύσκολο? δεν ξερω τι άλλο να δοκιμασω...
 

anasange1

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Α

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ Κ ΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ , ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΥΝΝΑΛΑΓΗΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗ Κ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ RYAN AIR ,ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.887
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
βάζεις το τριψήφιο κωδικό ασφαλείας???
 

sophier

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μάαστριχτ, Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΤΑΛΙΑ για πάντα...
ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ Κ ΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ , ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΥΝΝΑΛΑΓΗΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗ Κ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ RYAN AIR ,ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
γκρρρ...... το ένα εισητηριο που ήθελα να κλείσω πηγε απο 11 ευρώ 42!!! :( και τα είχα ακριβώς σχεδόν........
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom