Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

plg92

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Πίτκερν
Δεν ειμαστε γραφειο εξυπηρετησης πελατων ryanair. Απο τι στιγμη που ακυρωθηκε η πτηση, δικαιουσαι τα χρηματα πισω. Αυτο...
(υπαρχει και ενα πιο σχετικο τοπικ για ακυρωση στη ρυαν)
Το ξερω οτι δεν ειστε γραφειο εξυπηρετησης της ραιαναιρ απλα ρωταω γιατι λογικα ολοι ειστε πιο εμπειροι σε θεματα ταξιδιων και πιστευα οτι θα μπορουσατε να δωσετε μια κατατοπιστικη απαντηση.Οπως και να χει η απαντηση μου αρκει προς το παρον και ευχαριστω για τον χρονο σας.
 

CHRISTINA86

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας. Έχω και εγώ κλείσει εισιτήρια με την ryanair. Χτες που τα έκλεισα δεν πλήρωσα καμία ασφάλεια, παρά μόνο την τιμή του εισιτηρίου. Δικαιούμαι επιστροφή χρημάτων ή αλλαγή προορισμού? Αν μπορείτε στείλτε μου λίγο τα αντίστοιχα links.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το ξερω οτι δεν ειστε γραφειο εξυπηρετησης της ραιαναιρ απλα ρωταω γιατι λογικα ολοι ειστε πιο εμπειροι σε θεματα ταξιδιων και πιστευα οτι θα μπορουσατε να δωσετε μια κατατοπιστικη απαντηση.
Εδώ ειδικευόμαστε στο risk assessment όχι στο customer care.:cool:
Η περίοδος δεν είναι η καλύτερη για τα δρομολόγια της FR από SKG και αυτό έχει ήδη συζητηθεί.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Γεια σας. Έχω και εγώ κλείσει εισιτήρια με την ryanair. Χτες που τα έκλεισα δεν πλήρωσα καμία ασφάλεια, παρά μόνο την τιμή του εισιτηρίου. Δικαιούμαι επιστροφή χρημάτων ή αλλαγή προορισμού? Αν μπορείτε στείλτε μου λίγο τα αντίστοιχα links.
Βεβαίως και δικαιούσαι αλλαγή προορισμού... δωρεάν πρώτη θέση στη Χαβάη με 380...

Τα λεφτά σου πίσω και πολύ σου είναι...
 

markoniko

Member
Μηνύματα
48
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βερονα, Βενετια
Aυτο θα μπει γκαντεμια...Και Π.Ο.Τ.Ε. θα παρω τα χρηματα μου πισω?Κ ΠΩΣ??Κ θα παρω ΟΛΑ μου τα χρηματα η ενα μερος τους???Υπενθυμιζω οτι σημερα το μεσημερι εκλεισα τα εισητηρια!...

Θα εκτιμησω ιδιαιτερα μια περιεκτικη απαντηση...
Ευχαριστω...
Ρε αδερφε, με όλο το σεβασμό, θα σε πείραζε να αγοράσεις ένα εισιτήριο διαρκείας του Ολυμπιακού (εννοείτε τα έξοδα πληρωμένα απο εμένα)?

Εσυ με τέτοια τύχη αν αγόραζες κανένα τέτοιο εισιτήριο θα την διάλυες την παράγκα άνετα!!!

Υ.Γ. ξέρω, ξέρω, είναι of toppic, αλλά εύκολα αφήνεις τέτοιο ταλέντο ανεκμετάλλευτο??? :D:D
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Απο αυριο οσοι κλεισουν εισιτηρια θα επιβαρυνθουν με 6€ admin fee ανεξαρτητα απο τον τροπο που θα πληρωσουν. Επιπλεον επιβαρυνση 2% θα υπαρξει σε οσους αποφασισουν να χρησιμοποιησουν πιστωτικη καρτα για να πληρωσουν.

Ryanair Introduces 2% Credit Card Fee To Comply With UK OFT Ruling
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Αμέσως αμέσως δηλαδή αυξήθηκαν τα εισιτήρια κατά 12 ευρώ...όσο δηλαδή 3 ταξίδια στη Βουδαπέστη με τις καλές παλιές εποχές :xmas_wink:
κακά τα ψέμματα έχω καιρό να κλείσω κάτι οικονομικό με τη ryanair......υψωσε τις τιμές!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.289
Likes
1.353
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ξερει κανεις απο Χανια που πεταει η ryanair μεσα στις γιορτες; δηλαδη 26 27 28 ...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.205
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom