Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

yiota_sp

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Για την τσαντα κανένα πρόβλημα.Θα πρέπει να τα έχεις εκτύπωσει οπωσδήποτε.
Στείλτω με μειλ σε κάποιο φίλο σου που έχει εκτύπωτη να το εκτυπωσεις
Α ωραια(για την τσαντα) :)
Ναι καλε,ξερω πως πρεπει να τα εκτυπωσω,αυριο-μεθαυριο θα παω σε μια φιλη με εκτυπωτη να το κανω!
Σε ευχαριστω πολυ :D
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Σχετικά με τη διακοπή των πτήσεων από Νέα Αγχίαλο.
Η διακοπή αυτή θα ισχύει και του χρόνου;;
 

markoniko

Member
Μηνύματα
48
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βερονα, Βενετια
Για τον Βόλο ήταν σε διαβουλεύσεις με την περιφέρεια Θεσσαλίας, ο Αγοραστός δεν είναι αρνητικός, ενδεχομένως να έχουμε εκ νέου συμφωνία.
το καλό νέο προέρχεται από την θεσσαλονίκη και έχει να κάνει με την αγγελία που έχει βάλει η εταιρεία για ανεύρεση προσωπικού με βάση την Θεσσαλονίκη!!!
http://cabincrew.aviationjobs.me/2013/09/cabin-crew-ryanair-thessaloniki-greece_22.html
 

andreaslll

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Αν διαβάσετε την αγγελία αναφέρει ότι πρέπει να ξέρετε καλό κολύμπι οι υποψήφιες. Δεν ξέρω από αεροσυνοδούς, το ζητάνε όλες οι αεροπορικές αυτό το προσόν;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Και twitter η αγαπημενη μας εταιρεια https://twitter.com/Ryanair και ο MOL να δηλωνει οτι θα πρεπει η εταιρεια να αλλαξει συμπεριφορα προς τους επιβατες λεγοντας οτι γι'αυτο φταει ο χαρακτηρας του και πως αναλαμβανει ολη την ευθυνη (!!!)και καποιες αλλες αλλαγες στο site που θα κανουν την ολη διαδικασια κρατησης, διαχειρισης ευχρηστη.

Η Αθηνα ακομα περιμενει να κατεβει ο MOL ντυμενος τσολιας στην πρωτη πτηση ή κατι αλλο γραφικο!!
 

markoniko

Member
Μηνύματα
48
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βερονα, Βενετια
Αν διαβάσετε την αγγελία αναφέρει ότι πρέπει να ξέρετε καλό κολύμπι οι υποψήφιες. Δεν ξέρω από αεροσυνοδούς, το ζητάνε όλες οι αεροπορικές αυτό το προσόν;
Μήπως το συνδιάσουν με την αναμενόμενη απελευθέρωση των υδροπλάνων?:haha:
 

zmanastasia

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
τηλέφωνο στην εταιρία και χρεώνεσαι μόνο το τηλεφώνημα.
ωραία, ευχαριστώ πολύ! το έκανα... και κάτι ακόμα... μπήκα για το check in και ενώ τα έκανα όλα πάτησα το save as pdf για να το εκτυπώσω αργότερα και όταν κατέβηκε και πήγα να το ανοίξω μου έβγαλε error... προσπάθησα να το ξανακάνω αλλά τίποτα , μου βγάζει πάλι error αλλά αυτήν τη φορα στη διαδικασία του check in... τι να κάνω για να μπορέσω να βγάλω τελικά το εισιτήριό μου ???
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Τι να πω.Δεν ξέρω τι μπορεί να πηγαίνει στραβά.Εγώ στην θέση σου θα έλεγχα καταρχάς αν δίνω σωστά τον κωδικό της κράτησης.Αν πάλι έβγαζε error θα προσπαθούσα την επόμενη ημέρα η και τις επόμενες ανάλογα με τον χρόνο που είχα μέχρι την πτήση. Aν τελικά έβγαζε το λάθος συνέχεια ακόμη, λίγες ημέρες πριν την πτήση(και με τίποτα τελευταία ημέρα) θα έπαιρνα πάλι τηλέφωνο στην εταιρία να τους πω τι ακριβώς γίνεται.
 
Last edited:

zmanastasia

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Τι να πω.Δεν ξέρω τι μπορεί να πηγαίνει στραβά.Εγώ στην θέση σου θα έλεγχα καταρχάς αν δίνω σωστά τον κωδικό της κράτησης.Αν πάλι έβγαζε error θα προσπαθούσα την επόμενη ημέρα η και τις επόμενες ανάλογα με τον χρόνο που είχα μέχρι την πτήση. Aν τελικά έβγαζε το λάθος συνέχεια ακόμη, λίγες ημέρες πριν την πτήση(και με τίποτα τελευταία ημέρα) θα έπαιρνα πάλι τηλέφωνο στην εταιρία να τους πω τι ακριβώς γίνεται.
πατάω τα ίδια... θα πάρω τη Δευτέρα τηλέφωνο να δω τι γίνεται κι αν μπορούν να μου διορθώσουν αυτό που γίνεται... αλλιώς θα πάω να κάνω κράτηση από εκεί...
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Να έχεις υπόψη σου ότι αν πας να βγάλεις το εισιτήριο από το αεροδρόμιο πρέπει να δώσεις 60€ για κάθε πτήση αν δεν κάνω λάθος(40 ήταν αλλά πρέπει να το κάνανε 60 τώρα).Δοκίμασε και αυτό που γράφει o panpan.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.218
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom