Νορβηγία Αναρρίχηση στον Παγετώνα FoLgefonna

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αν κοβαλήσουν και καμιά ρακί .....
Όοοοχι....το χειρότερό μου να κουβαλάω μεθυσμένους απο ρακί!! Φοιτητικά χρόνια μου θυμίζει και γεράματα μαζί, μια που τα φοιτητικά χρόνια ανήκουν πλέον στο παρελθόν.

Απ'την άλλη, στα χιόνια χρειάζεται!!! :xmas_rolleyes:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Όοοοχι....το χειρότερό μου να κουβαλάω μεθυσμένους απο ρακί!! Φοιτητικά χρόνια μου θυμίζει και γεράματα μαζί, μια που τα φοιτητικά χρόνια ανήκουν πλέον στο παρελθόν.

Απ'την άλλη, στα χιόνια χρειάζεται!!! :xmas_rolleyes:
Τι ρακί θα την χρειαστούμε και για την περίπτωση που κάποιος/α χάσει το κουράγιο του και δεν πηδηξει (ξέρεις τι καλή πτώση κάνεις μεθυσμένος ; μόνο που την άλλη μέρα δεν θυμάσαι τίποτα βλέπε hang over).
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Τι ρακί θα την χρειαστούμε και για την περίπτωση που κάποιος/α χάσει το κουράγιο του και δεν πηδηξει (ξέρεις τι καλή πτώση κάνεις μεθυσμένος ; μόνο που την άλλη μέρα δεν θυμάσαι τίποτα βλέπε hang over).
Ποιός μπορεί να είναι τόσο τρελός ώστε να βρίσκεται εκεί πάνω και να μη πηδήξει;;;
Καθαρή αυτοκτονία να μην το κάνει!!! :xmas_lol:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Ποιός μπορεί να είναι τόσο τρελός ώστε να βρίσκεται εκεί πάνω και να μη πηδήξει;;;
Καθαρή αυτοκτονία να μην το κάνει!!! :xmas_lol:
Δεν ξέρεις καμιά φορά.πάντως πάνω Απο 4άτομα θα υπάρχουν δυσκολίες ξέχωρα που θα μοιάζει με σχολική εκδρομή.Επειδή όμως μπορεί να θεωρηθούμε οφ τόπικ καλύτερα να ανόιξω καινούργιο θέμα (θα βάλω το link στο επόμενο post).
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δεν ξέρεις καμιά φορά.πάντως πάνω Απο 4άτομα θα υπάρχουν δυσκολίες ξέχωρα που θα μοιάζει με σχολική εκδρομή.Επειδή όμως μπορεί να θεωρηθούμε οφ τόπικ καλύτερα να ανόιξω καινούργιο θέμα (θα βάλω το link στο επόμενο post).
Συμφωνώ πως ήρθε η ώρα...
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
[
Στο λιμάνι και συγκεκριμένα δίπλα στο Aker bridge μας περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη,20-25 ζευγάρια επιδίδονταν σε χορό swing στο ξύλινο πάτωμα δεξιά του λιμανιού. Οι χορευτικέ τους φιγούρες καθώς και το ντύσιμό τους μας κέντρισε το ενδιαφέρον με αποτέλεσμα να τους χαζέψουμε για περίπου μία ώρα.
????????????????????????????????[/QUOTE]

Ανέβασα ένα ολιγόλεπτο βιντεάκι με τον χορό των παιδιών που είχα τραβήξει από το κινητό μου:
 
Last edited by a moderator:

audiopain

Member
Μηνύματα
23
Likes
17
Πολυ ωραια αφηγηση και παρα πολυ ωραια εκδρομη.να δω ποτε θα βρω επιτελους παρεα να παω και απο Bergen μερια και πανω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom