Νορβηγία Αναρρίχηση στον Παγετώνα FoLgefonna

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Βαγγελη τι ωραιο ταξιδι ειναι αυτο !!!
Εκει που εψαχνα τη συνεχεια μεσα στη ερημια της Καλιφορνια με τα σκασμενα λάστιχα σε βρίσκω να αναρριχάσαι σε παγετώνες !!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
:clap::clap::clap: Υπάρχουν ακόμη δύο υποψήφιοι για εκεί αλλά θα αποφασιστεί τέλος Φεβρουαρίου αρχές Μαρτίου, σαν πρόγραμμα όμως θα περιλαμβάνει trekking και πιθανή πτώση με αλεξίπτωτο + road trip βορειότερα κοντά στο Molde.Αλλά για να μην ξεφεύγουμε απο το παρόν θέμα μπορεί να μπεί στο Αυγουστιάτικο πρόγραμμα και μια πεζοπορία σε άλλον Παγετώνα βορείως του Sognfjord.
Ναι, ξεφέυγουμε βέβαια... αλλά δεν κρατιέμαι!

Πιθανή;;; Δεν είναι σίγουρη;;; :xmas_lol:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Ναι, ξεφέυγουμε βέβαια... αλλά δεν κρατιέμαι!

Πιθανή;;; Δεν είναι σίγουρη;;; :xmas_lol:
Καλώς τον και έλεγα θα κρατηθεί δεν θα κρατηθεί ; Ας μην τρομάξουμε τον Φοίνικα με το καλημέρα...........
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Βαγγελη τι ωραιο ταξιδι ειναι αυτο !!!
Εκει που εψαχνα τη συνεχεια μεσα στη ερημια της Καλιφορνια με τα σκασμενα λάστιχα σε βρίσκω να αναρριχάσαι σε παγετώνες !!
Σευχαριστώ Κική μου ,είπα να γράψω καναδυό ιστορίες πριν γράψω για την Omo Valley (να αποκτήσω και λίγο εμπειρία ).
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς τον και έλεγα θα κρατηθεί δεν θα κρατηθεί ; Ας μην τρομάξουμε τον Φοίνικα με το καλημέρα...........
Άργησα λίγο, καθώς την Κυριακή έχω πολλές υποχρεώσεις...

Σευχαριστώ Κική μου ,είπα να γράψω καναδυό ιστορίες πριν γράψω για την Omo Valley (να αποκτήσω και λίγο εμπειρία ).
Μιά χαρά τα πάς! Άντε και το κοινό αδημονεί!! Δε χορταίνουμε ιστορίες...
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
Ας μην τρομάξουμε τον Φοίνικα με το καλημέρα...........
"θέλω τρέλα, θέλω πράγματα ανεβασμένα.."λαλα λαλα λαλαλαλα!!!:xmas_lol: το πολύ να τρομάξω με τα ψηφία που θα δω όταν κάνω τον προϋπολογισμό του ταξιδιού..:xmas_mrgreen:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
"θέλω τρέλα, θέλω πράγματα ανεβασμένα.."λαλα λαλα λαλαλαλα!!!:xmas_lol: το πολύ να τρομάξω με τα ψηφία που θα δω όταν κάνω τον προϋπολογισμό του ταξιδιού..:xmas_mrgreen:
Μην βάλεις στοίχημα γιατί θα το χάσεις :xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile:.
Υπολόγιζε για μια βδομάδα αεροπορικά + ξενοδοχείο + ταξ.ασφάλεια + αυτοκίνητο = 680 ευρό + τι θα φας +βενζίνες.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Μην βάλεις στοίχημα γιατί θα το χάσεις :xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile:.
Υπολόγιζε για μια βδομάδα αεροπορικά + ξενοδοχείο + ταξ.ασφάλεια + αυτοκίνητο = 680 ευρό + τι θα φας +βενζίνες.
Η τιμή είναι από Θεσαλονίκη (δεν ξέρω τόπο διαμονής σου ).
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
Μην βάλεις στοίχημα γιατί θα το χάσεις :xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile:.
Υπολόγιζε για μια βδομάδα αεροπορικά + ξενοδοχείο + ταξ.ασφάλεια + αυτοκίνητο = 680 ευρό + τι θα φας +βενζίνες.
έχεις δίκιο μπορεί και να χάσω:xmas_redface:, αν κερδίσω όμως θα είναι δικά σου φαγητά και βενζίνες! αν χάσω θα είναι δικά σου μόνο τα φαγητά..:xmas_mrgreen: 680+κάτι λοιπόν...χμχμχμχμ
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
έχεις δίκιο μπορεί και να χάσω:xmas_redface:, αν κερδίσω όμως θα είναι δικά σου φαγητά και βενζίνες! αν χάσω θα είναι δικά σου μόνο τα φαγητά..:xmas_mrgreen: 680+κάτι λοιπόν...χμχμχμχμ
Σύμφωνοι με μια λεπτομέρεια όμως αν είναι κάτω απο 680 έγω βάζω βενζίνες εσύ βάζεις φαγητά....(και τρώω πολύυυυυυ :haha::haha::haha:)
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
α δεν παίζω, δεν μαρέσουν αυτά τα ψιλά γράμματα στα συμβόλαια..! επειδή είμαι βολικός άνθρωπος όμως οκ θα σε ταίσω! ισχύει το στοίχημα λοιπόν! αρκέτα όμως δεν είναι τα εφτακόκια ευρώ..ή μες την τιμή είναι και όλες οι αλιμονιές που σχεδιάζετε? ή κάτι δεν υπολογίζω εγώ σωστά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom