Αντιπετοφοβικοί -καπνιστες-αυτοκαταστροφικοί ταξιδευτές !!!

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
πιστωτικη καρτουλα δεν εχουμε???...μονο καβουρακια εχουμε??? μη φτιαχνατε τοσες απλαδες μελομακαρονα να περισσευαν ...:xmas_mrgreen:
Σε μελομακάρονα δέχεσθε; :xmas_mrgreen:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Mio έχεις ξεπέσει νομίζω απο Α-7 σε F-16 ...αυτά σε πετάνε δεν τα πετάς....:xmas_mrgreen:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
για μια απλαδα απο αυτα ...στο χαριζουμε το παλιοσιδερικο:xmas_mrgreen:
ai39.tinypic.com_34jbyw1.jpg
Ανασκουμπώνομαι και μπαίνω στην κουζίνα μου! Στείλε το μηχάνημα να έρθει να τα πάρει! :xmas_mrgreen:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Πρώτη θεση στο caprio!!!!!!
έρση θα αλλάζομε...
παρε και καμμια σακούλα για τις ανακατωσούρες!!!
Ατιμη κοινωνία!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ωραιότατα φαίνονται !
ποιά χρυσοχέρα τα εφτειαξε άραγε ;:xmas_rolleyes::xmas_lol:
Εγώ τα έφτιαξα, αλλά περιμένοντας να έρθει το πετούμενο να τα πάρει, θα τα φάω όλα και δε θα μείνει ψίχουλο!
Άσε που δε θα χωράω να μπω μετά, γιατί και εκείνο το seat pitch από τη φωτογραφία που είδα μου φαίνεται κομμάτι στενό.... Πρώτη θέση σου λένε μετά τρομάρα τους! :xmas_cheesygrin:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
...... γιατί και εκείνο το seat pitch από τη φωτογραφία που είδα μου φαίνεται κομμάτι στενό.... Πρώτη θέση σου λένε μετά τρομάρα τους! :xmas_cheesygrin:
πως μπαινεις...
ανεβαινουμε τη σκαλιτσα...βαζουμε τον ποπο...σε ενα πλατωμα 12 cm..φερνουμε το δεξι ποδακι πανω απο το οριζοντιο επιπεδο ενω το δεξι χερακι μας πιανεται στο σκελετο του α/φ...περναμε το ποδαρακι στο δεξι διαμερισμα...δεν υπαρχει κενο μεταξυ των ποδιων...και καθως παταμε το δεξι ποδι σφιγγουμε τους μυς της κοιλιας και σηκωνουμε το αριστερο που παταει στο σκαλοπατι και το περναμε μεσα....προσοχη μη χτυπησουμε κανενα διακοπτη....
ειμαστε μεσα και βλεπουμε δεξια το χειριστηριο.......μη το σπρωχνεις ρς ερση!!!!!!!!!!!!! δεν κουνιεται ειναι πιεζοηλεκτρικο...........ελα βρε ερση...ολο διαμαρτυρια εισαι.....βρες ενα διακοπτη δεξια πισω σου..πατα το...σουρχονται τα ποδωστηρια κοντα....εισαι ενταξει?............και τι θες να σου κανουμε....να μη φορεσεις κασκα γιατι μολις ηρθες απο το κομωτηριο.....??? και πως θα εχεις ενδοσυνενοησηηηη..............οχιιιιι μη το τραβηξεις το δαχτυλιδιιιιιιι θα εκτοξευτεις...με το καθισμα.... εισαι τελικα μπελας.........:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.739
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom