Απεργίες ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας 9,10,12,13/10/2016

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Να σας ρωτήσω και εγώ κάτι με την σειρά μου πετάω για Βαρσοβία Τετάρτη αν βγάλει ανακοίνωση Δευτέρα ότι ακυρώνονται θα μπορούν να μου αλλάξουν εισιτήριο για Τρίτη κ αν δεν έχει απευθείας να μου βγάλουν 2 εισιτήρια κ να πάω από αλλού;;; πχ Αθήνα μπεργκαμο κ μπεργκαμο Βαρσοβία ;;
Στην Αegean Ολα ειναι γεματα εως Παρασκευη

aegean δεν μπορεις να επικοινωνησεις,κανει πως μιλαει συνεχεια...Αν πεταω αυριο πρεπει σημερα να αλλαξω τα εισιτηρια η μπορω και αυριο ή μεθαυριο?
Πηγαινε στο αεροδρομιο ή σε γραφειο να σου φτιαξουν το εισιτηριο...αν ομως δεν εχεις κατι προγραμματισμενο ή πληρωμενο για συγκεκριμενες μερες μην σκας θα σε βαλουν σε καποιο αεροπλανο καποια μερα εως την Κυριακή
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
22
Likes
29
Η Τρίτη δεν έχει απεργία μόνο και μόνο για να επιστρέψει η εθνική από το Ταλίν; Γιατί μια τέτοια διαίσθηση έχω.
 
Μηνύματα
22
Likes
29
Μέχρι όμως να γίνει διοικητικό συμβούλιο οι αυριανές μπορεί να ακυρωθούν τουλάχιστον κάποιες.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Παιδια οποιος μπορει να με βοηθησει με τις γνωσεις του,θα το εκτιμουσα πολυ.Ειμαι εξωτερικο και προσπαθω να βγαλω ακρη με λιγοστο ιντερνετ κ τηλεφωνο.Εχει ακυρωθει η πτηση μου Κων/πολη Αθηνα με Turkish αυριο κ θελω να μαθω ποια ειναι τα δικαιωματα μου (αν υπαρχουν) καθως δεν ειναι της ΕΕ η εταιρια. Μεχρι να βρω καποιον απο την εταιρια,ο τι γνωριζετε ειναι ευπροσδεκτο.Δε μου χει ξανατυχει κατι τετοιο!
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
Παιδια οποιος μπορει να με βοηθησει με τις γνωσεις του,θα το εκτιμουσα πολυ.Ειμαι εξωτερικο και προσπαθω να βγαλω ακρη με λιγοστο ιντερνετ κ τηλεφωνο.Εχει ακυρωθει η πτηση μου Κων/πολη Αθηνα με Turkish αυριο κ θελω να μαθω ποια ειναι τα δικαιωματα μου (αν υπαρχουν) καθως δεν ειναι της ΕΕ η εταιρια. Μεχρι να βρω καποιον απο την εταιρια,ο τι γνωριζετε ειναι ευπροσδεκτο.Δε μου χει ξανατυχει κατι τετοιο!
Μηπως να μιλήσεις με την εταιρεία στο +908503330849;
 

iridra

Member
Μηνύματα
78
Likes
29
Παιδια ελαβα ε-μαιλ για την αυριανη πτηση που τελικα θα γινει!

Please be advised that your cancelled flight for tomorrow 9th October 2016 has been reinstated and will now operate as scheduled.


Please advise all customers included in this booking that the flights have now been reinstated and will operate as normal.

If you have already requested a refund or moved from your flight but would like to travel on your original flight please go to the airport ticket desk.


Customers who still wish to cancel their reservation can apply for a refund of all monies paid by clicking the below link and submitting their details.


https://schdchng.ryanair.com//Refund?i=2717SP67PM00023893-FR477590F000SKGBGYA152W9RAEBC&lg=el&p=1


If you wish to contact Ryanair click here for Reservations phone numbers or click to chatwith one of our advisors (subject to call centre opening hours).

We apologise for any inconvenience caused by this matter.

Ryanair Customer Service
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μηπως να μιλήσεις με την εταιρεία στο +908503330849;
Μου πήρε 2 ώρες να μου απαντήσουν από την εταιρία, γι αυτό κ απευθύνθηκα εδώ...

Μεχρι να βρω καποιον απο την εταιρια,ο τι γνωριζετε ειναι ευπροσδεκτο.Δε μου χει ξανατυχει κατι τετοιο!
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Λίγο που κοίταξα και με κάθε επιφύλαξη βρήκα ένα leaflet της Turkish όπου αναφέρει ότι σε περίπτωση απεργίας δεν δικαιούσαι αποζημίωση αλλά κάποιες άλλες διευκολύνσεις. Άλλοι στο forum θα ξέρουν καλύτερα αλλά δεν βλέπω κανέναν ξενύχτη...Μη σε πάρω στο λαιμό μου, εδώ το link http://www.turkishairlines.com/download/passenger_rights_leaflet-2015.pdf
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom