Γαλλία Απορίες για Παρίσι

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
δεν ξερω τι ακριβως ειναι αυτο που λες (voucher απο e bay), αλλα ενημερωσε με σε παρακαλω!σε τι κερδιζω με αυτο?
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
στο επισημο σαιτ αναφερει οτι οι νεοι κατω των 26 απο χωρα της εε μπαινουν επισης δωρεαν!
εμεις που ειμαστε τρια ατομα και οι δυο κατω των 26 μας συμφερει να κοψει ο τριτος της παρεας εισιτηριο απο το σαιτ οταν ουτως η αλλως θα περιμενουμε για να παρουμε τα μηδενικα εισιτηρια μας οι υπολοιποι?
νομιζω πως οχι, αλλα αν γνωριζει καποιος καποιο τροπο για να αποφυγουμε τις ουρες (με μηδενικα εισιτηρια) να ενημερωσει!
Δεν γίνεται να τις αποφύγετε τις ουρές, γιατί πρέπει να δείξετε ταυτότητα και να κόψετε μηδενικό οπότε δεν έχει νόημα για τον τρίτο να βγάλει πιο πριν. Επίσης εαν θέλετε να πάτε Βερσαλλίες το ΣΚ η τιμή του εισητηρίου είναι διπλή από ότι τις καθημερινές.
 

Soula

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάι
το voucher είναι εισητήριο που αγόρασα από το ebay και μπήκαμε στην disneyland με μισή τιμή.
 

gg_nefeli

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Σοβαρά Σουλα???Δεν το εχω ξανακούσει αυτο.Κ για να πω την αλήθεια το φοβάμαι λίγο:/
Εσυ πηρες αυτο το voucher,το εκτύπωσες κ τους το εδειξες?Πως γίνεται ακριβώς η διαδικασία??
 

Soula

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάι
Να μην το φοβάσαι.Και γω είχα τις αμφιβολίες μου αλλά πέτυχε.Το αγόρασα 9 ευρώ για 9 άτομα 2 μέρες δύο πάρκα.Λέω το πολύ-πολύ να χάσω 9 ευρώ.Μου το έστειλε με mail το εκτύπωσα σε 2 αντίτυπα και το έδειξα στο ταμείο της disneyland.Και πλήρωσα 30 ευρώ το άτομο.Ή για ένα πάρκο 25 ευρώ.Μπες στο ebay και πάτα ticket disneyland και δες τι θα σου δώσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.134
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom