Απορίες για κράτηση στο Booking.com

StavroulaChan

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Όχι. Δεν ολοκλήρωσα τη διαδικασία αυτή που ήταν τελευταία και δεν έβαλα τίποτε, απλώς πάτησα πίσω και βγήκα.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
καλημερα.Μου ηρθε αυτο το email απο τη booking

οποιος θελει ας μου στειλει inbox να του στειλω το link

Θέλετε να κερδίσετε μια επιβράβευση σε μετρητά για εσάς και τους φίλους σας; Εάν η απάντηση είναι θετική, τότε μοιραστείτε απλώς αυτόν τον σύνδεσμο με τους φίλους σας.

Το μόνο που πρέπει να κάνουν οι φίλοι σας είναι να κάνουν κράτηση χρησιμοποιώντας τον σύνδεσμο και να πραγματοποιήσουν τη διαμονή στο κατάλυμα. Εκείνοι θα κερδίσουν US$15 και εσείς θα λάβετε US$15 επίσης.

https://www.booking.com/s/.....................
Πώς λειτουργεί:

Βήμα 1:
Στείλτε τον παραπάνω σύνδεσμο στους φίλους, την οικογένεια, τους συναδέλφους σας, σε κάποιον που γνωρίσατε στην καφετέρια...


Βήμα 2:
Περιμένετε να κάνουν κράτηση χρησιμοποιώντας αυτόν τον σύνδεσμο (δεν γίνεται να χρησιμοποιήσουν άλλον)


Βήμα 3:
Μετά τη διαμονή τους θα πιστωθούν στην πιστωτική κάρτα τα US$15!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Είναι σίγουρα από το booking;Γιατί πιστώνει σε Δολλάρια;Και μέσω ποιάς διαδικασίας θα δοθούν τα στοιχεία της πιστωτικής κάρτας;Δεν ξέρω κάτι περισσότερο απλά αναρωτιέμαι.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Είναι σίγουρα από το booking;Γιατί πιστώνει σε Δολλάρια;Και μέσω ποιάς διαδικασίας θα δοθούν τα στοιχεία της πιστωτικής κάρτας;Δεν ξέρω κάτι περισσότερο απλά αναρωτιέμαι.
δε ξερω και γω.το email που μου το εστειλε ειναι το [email protected] και οταν ανοιγεις το συνδεσμο σε παει κανονικα στη σελιδα του booking. μετα φανταζομαι ισως θα πρεπει να γινεις μελος ,αν δεν εισαι κατι τετοιο. αν ξερει καποιος κατι παραπανω ας μας διαφωτισει
 

aathena1971

Member
Μηνύματα
81
Likes
45
Δεν φαίνεται και πολύ καλό. Έχετε λογαριασμό στην Booking; Γιατί δεν επικοινωνείτε απευθείας με εκείνους για να τους ενημερώσετε γι αυτό το mail;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Μπορεί όλα να είναι φυσιολογικά.Η booking πάντως για τις ενημερώσεις,προσφορές κτλ χρησιμοποιεί το [email protected].

Για την επιβεβαίωση των κρατήσεων χρησιμοποιεί άλλο mail.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Να πούμε λοιπόν ότι την σύσταση μπορεί να την κάνει ο οποιοσδήποτε στον οποιονδήποτε και δεν χρειάζεται να πάρουν το λινκ από εσένα συγκεκριμένα. Αρκεί να είναι μέλη του booking. Οι συστάσεις είναι πολύ βολικες ανάμεσα σε φιλους, ζευγάρια κτλ καθώς η επιβραβευση*2 μένει μέσα στην παρέα.
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν μπορώ να κλείσω δωμάτιο από το λογαριασμό μου στο booking για τους γονείς μου?? Γνωρίζει κάποιος??
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
418
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν μπορώ να κλείσω δωμάτιο από το λογαριασμό μου στο booking για τους γονείς μου?? Γνωρίζει κάποιος??
Ναι. Μπορείς να κλείσεις για όποιον θες. Κατα την κρατηςη θα συμπληρώσεις το όνομα αυτού που θα καταλήσει στο δωμάτιο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom