Ανδόρρα Ισπανία Απο Βαρκελωνη ... Ανδορα

alexis loco

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Αυτό είναι σίγουρο? επιβεβαιωμένο ?
 

vaskosgr

Member
Μηνύματα
33
Likes
9
Πανε καλυτερα ενα Σαν Σεμπαστιαν για να γουσταρεις μιας και θα πας καλοκαιρι...;)
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν εκεί και δεν κατάλαβα πως μου πήραν τα χρήματα μέσα από την τσέπη. Και να φανταστείς ήμουνα προετοιμασμέμος και υποψιασμένος για κάτι τέτοιο.
Υπάρχει στο Forum ένα θέμα για κλοπές σε ταξίδια όπου περιγράφω τον τρόπο με τον οποίο μου πήραν τα χρήματα χωρίς να καταλάβω τίποτα.
Δώσε link...
Εντάξει το βρήκα.
 
Last edited:

Alex Loco

Member
Μηνύματα
339
Likes
1.755
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Ψάχνω πως θα πάω στην Ανδόρρα από τη Βαρκελόνη αλλά άκρη δεν βγάζω κάποιος που να έχει πάει η να ξέρει ?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.753
1)Με το λεωφορείο στον σταθμό Sants
 
Last edited by a moderator:

lefos1986

Member
Μηνύματα
60
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
Singapore-Indonesia
Αν θυμαμαι καλα 4.5€
σας ευχαριστω πολυ παιδια.και μια τελευταια ερωτηση.29-11 εχουμε νοικιασει αυτοκινητο και σκεφτομαστε να παμε ανδορα και στην επιστροφη 30-11 χιρονα.υπαρχει περιπτωση να βρουμε χιονια στον δρομο για Ανδόρα(κυριως)?και παλι Ευχαριστώ!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.753
σας ευχαριστω πολυ παιδια.και μια τελευταια ερωτηση.29-11 εχουμε νοικιασει αυτοκινητο και σκεφτομαστε να παμε ανδορα και στην επιστροφη 30-11 χιρονα.υπαρχει περιπτωση να βρουμε χιονια στον δρομο για Ανδόρα(κυριως)?και παλι Ευχαριστώ!!
Προχθές που πήγα δεν είχε.Σε 10 ημέρες από τώρα δεν ξέρω τι καιρό θα έχει.
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.640
Να ρωτησω και εγω.... Τελη Οκτωβριου για 5-6 μερες. Προσγειωση Girona. Υπαρχει διασδρομη που να αξιζει απο εκει μεχρι Ανδορρα και πισω, (χωρις Βαεκελωνη εχουμε παει). Απο ωραια χωρια και ετσι? η δεν αξιζει καθολου?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.394
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom