• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιούλιο - Αύγουστο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Αυστρία Αυστρία - Ταξίδι στη Βιέννη!!

skoumpi

Member
Καλησπέρα και από μένα! Διάβασα όλες τις σελίδες και πραγματικά ευχαριστούμε όσους μπαίνουν στον κόπο να δώσουν πληροφορίες!
Η δικιά μου ερώτηση είναι η εξής: Εμείς φτάνουμε Βιέννη 10 Γενάρη. Η πόλη είναι ακόμα στολισμένη ή θα χάσουμε όλο το θέαμα το χριστουγεννιατικο;
Δε νομίζω να προλάβετε τη χριστουγεννιατικη ατμόσφαιρα... Κάποιες απο τις αγορές κλείνουν αμέσως μετά τα Χριστούγεννα κάποιες παραμένουν μεχρι Πρωτοχρονιά και φυσικά ξεστολιζονται και οι πόλεις!!!! Νομίζω πως και στην Ελλάδα 10/1 δεν βρίσκεις στολισμένες πόλεις ή κάνω κάποιο λάθος??

Elenikomp

New Member
Καλησπέρα και από μένα! Διάβασα όλες τις σελίδες και πραγματικά ευχαριστούμε όσους μπαίνουν στον κόπο να δώσουν πληροφορίες!
Η δικιά μου ερώτηση είναι η εξής: Εμείς φτάνουμε Βιέννη 10 Γενάρη. Η πόλη είναι ακόμα στολισμένη ή θα χάσουμε όλο το θέαμα το χριστουγεννιατικο;
Παντως χθες το βραδυ την χριστουγεννιάτικη αγορά στο δημαρχειο την μαζεψαν..

maraki99

New Member
Καλησπέρα σας, ειμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να ρωτήσω αν καποιος γνωρίζει αν μετράει το ελληνικό πάσο για καλύτερες τιμες σε αξιοθέατα της Βιέννης.

fotast

Member
Καλησπέρα σας, ειμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να ρωτήσω αν καποιος γνωρίζει αν μετράει το ελληνικό πάσο για καλύτερες τιμες σε αξιοθέατα της Βιέννης.

Πριν μερικά χρόνια μετρούσε.Φαντάζομαι ότι θα μετράει ακόμη.

dede_k

New Member
Καλησπέρα σας παιδιά. Ετοιμαζόμαστε για Βιέννη με τους φίλους μου και έχουμε ένα μπέρδεμα όσον αφορά την Vienna City Card, την Vienna Pass και την Vienna Travelcard. Θα ήταν πολύτιμη η βοήθειά σας! Ευχαριστώ πολύ! :heart:

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.249
Μέλη
35.003
Νεότερο μέλος
nikolas86m

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom