Βέλγιο Ολλανδία Βέλγιο - Ολλανδία Καλησπερα μια ερωτηση..

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Μια μερα στο Παρισι ; θα βαρεθεις βρε!:haha::bleh:
πλακιτσα!

Βρυξελλες και Μααστριχτ μια χαρα εισαι! ε μια μερα στις Βρυξελλες κινησου γυρω απο τη Grand place και πηγαινε ως Grand Sablon να παρεις καρδουλες σοκολατακια απο το Μαρκολινι για τον Βαλεντινο! θα με θυμηθεις...:)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Μιας που θα παω τον επομενο μηνα δεν φερνεισ και τα δρομολογια με τις τιμες απο τους προορισμους τον γυρο πολεων,γανδη μπρυζ αμστερνταμ κτλ να μαθω ποσο κοστιζουν?επισης βεβαιως βεβαιως να περασετε καλα και εσεις κ εμεις....και να με κατατοπισεις πως θα παμε με τι κ τι κοστος απο το αεροδρ στον μιντι στατιον afoy apte με ryanair, κ εμεις απο θσενικη θα φυγουμε...Απο οσα εψαξα εγω που δεν εχω παει θα ελεγα μουσειο φυσικης ιστοριας κ ατονιουμ για μια δοση τεχνολογιας κ επιστημης...
 

dimitris_@

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο-Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκη...
Μια μερα στο Παρισι ; θα βαρεθεις βρε!:haha::bleh:
πλακιτσα!

Βρυξελλες και Μααστριχτ μια χαρα εισαι! ε μια μερα στις Βρυξελλες κινησου γυρω απο τη Grand place και πηγαινε ως Grand Sablon να παρεις καρδουλες σοκολατακια απο το Μαρκολινι για τον Βαλεντινο! θα με θυμηθεις...:)
ναι οντως μια ολοκληρη μερα θα το βαρεθουμε ! χαχαχα
καθαρα λογω κοστους το σκεφτομαστε για μια μερα μονο,βεβαι επειδη ποτε δεν ξερεις μπορει αν βρουμε κανενα ξενοδοχειο εκει σχετικα φθηνο να διανυκτερευσουμε,ειδωμεν........:D
 

dimitris_@

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο-Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκη...
Ναι μωρε εκεινη τη μερα θα 'ναι και ερημια, δεν θα κυκλοφορει κανεις.

Αν θες εστιατοριο, οπως και δηποτε κρατηση.
εχουμε μηπως καμια προταση για ρομαντικο εστιατοριο ?????
 

dimitris_@

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο-Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκη...
Μιας που θα παω τον επομενο μηνα δεν φερνεισ και τα δρομολογια με τις τιμες απο τους προορισμους τον γυρο πολεων,γανδη μπρυζ αμστερνταμ κτλ να μαθω ποσο κοστιζουν?επισης βεβαιως βεβαιως να περασετε καλα και εσεις κ εμεις....και να με κατατοπισεις πως θα παμε με τι κ τι κοστος απο το αεροδρ στον μιντι στατιον afoy apte με ryanair, κ εμεις απο θσενικη θα φυγουμε...Απο οσα εψαξα εγω που δεν εχω παει θα ελεγα μουσειο φυσικης ιστοριας κ ατονιουμ για μια δοση τεχνολογιας κ επιστημης...
ναι εννοειται οτι δω και μπορω θα στο προτεινω για να ψαχτεις οσο λιγοτερο γινετε !! :D
εντωμεταξυ μπηκα να κλεισω τρενο για βρυξελες-Μααστριχτ και δεν μου εβγαλε να κανω κρατηση παρα μονο οτι θα με ενημερωσοιυν οσο πιο συντομα γινετε για το αν εχει ή οχι,ολα αυτα στην σελιδα b-europe.com , μηπως πρεπει να ψαχτω σε αλλη σελιδα,μηπως αυτη δεν ειναι η καταλληλη ???
Ευχαριστω ολους για τις προτασεις και την βοηθεια !!!!

για την ακριβεια αυτο το μνμ μου ρεβγαλε :
Thank you, dear customer,
Your travel wishes were sent successfully to our Contact Center. We will contact you as soon as possible with the most adequate trains for your journey.
We thank you for your confidence in SNCB Europe.
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.653
Likes
12.501
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
εντωμεταξυ μπηκα να κλεισω τρενο για βρυξελες-Μααστριχτ και δεν μου εβγαλε να κανω κρατηση παρα μονο οτι θα με ενημερωσοιυν οσο πιο συντομα γινετε για το αν εχει ή οχι,ολα αυτα στην σελιδα b-europe.com , μηπως πρεπει να ψαχτω σε αλλη σελιδα,μηπως αυτη δεν ειναι η καταλληλη ???
Ευχαριστω ολους για τις προτασεις και την βοηθεια !!!!

για την ακριβεια αυτο το μνμ μου ρεβγαλε :
Thank you, dear customer,
Your travel wishes were sent successfully to our Contact Center. We will contact you as soon as possible with the most adequate trains for your journey.
We thank you for your confidence in SNCB Europe.
Κλείσε από αυτήν την σελίδα Official website of NMBS/SNCB - Home. Είναι η επίσημη των τρένων του Βελγίου.
 
Last edited by a moderator:

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
ναι εννοειται οτι δω και μπορω θα στο προτεινω για να ψαχτεις οσο λιγοτερο γινετε !!
δεν εχω βγαλει ακρη...με τις τιμες και τις μετακινησεις απο βρυξελλεσ σε αλλες πολεις( γανδη αμστερνταμ μπρυζ λουξεμβουργο):(
 

dimitris_@

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο-Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκη...
προσπαθω να κλεισω τα τρενα αλλα δεν με αφηνει να το κανω online,οποτε θα παμε στον εκει σταθμο και βλεπουμε,τι να πω....ειδωμεν....
κατι αλλο εκανα λαθος στο online check-in της ryanair και αντι για αριθμο διαβατηριου εβαλα ταυτοτητας,δεν βρισκω τηλ τους για ελλαδα οποτε παιρνω αυριο στο αεροδρομιο και βλεπω τι θα μου απαντησουν,μηπως εχει καποιος παρομοια εμπειρια με κατι αντιστοιχο ????
 

dimitris_@

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο-Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκη...
ε παρε μαζι σου την ταυτοτητα τοτε
παρε και διαβατηριο ,και οτι γινει
ε ναι αν δεν βγαλω ακρη αυτο θα κανω !
κατι αλλο,αν ακυρωσω το τσεκ ιν και ξανακανω,παιζει κατι τετοιο ?
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Δημητρη μπορω να ρωτησω κ να σε πριξω για τα εξης:
ποσο νωρις τα κλεισατε τα εισητηρια γιατι εγω θελω τελη μαρτη αλλα δνε τα εχω κλεισει ακομα
μηπως ξερεις αν περνει χρεωστικη visa της τραπεζας κυπρου
και τελος αν θα παρετε εξτρα βαλιτσες ποτε τις δηλωνεις οταν τα κλεινεις ή στο check in
α!! κανει δυο τσεκ ιν ενα για το πηγαινε ενα για το ελα...ηλεκτρονικα?
αμα θελέις στειλε μηνυμα
Σε ευχαριστω εκ προτερων
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.843
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom