Βέλγιο Ολλανδία Βέλγιο - Ολλανδία Καλησπερα μια ερωτηση..

maria blue

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ξερεις τι δεν έχει όμως τρένο απο μπριζ για Άμστερνταμ έλεγα μήπως πήγαινα πρώτα μπριζ μετα βρυξελλες και τέλος αμστερνταμ
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ξερεις τι δεν έχει όμως τρένο απο μπριζ για Άμστερνταμ έλεγα μήπως πήγαινα πρώτα μπριζ μετα βρυξελλες και τέλος αμστερνταμ
ετσι καντο , ειναι καλυτερα καπακι απο το αεροδρομιο Μπριζ με το τρενο και μετα Βρυξελλες και απο κει παλι τρενο για Αμστερνταμ
αν μεινεις Μπριζ δες εδω
Hotel Restaurant Loreto Brugge (Bruges)
και Βρυξελλες ( αν το πετυχεις σε καλη τιμη , χτυπα το )
BEST WESTERN PREMIER Carrefour de l'Europe - Site Officiel - H?tel 4 ?toiles ? H?tel hyper centre - H?tel Bruxelles
Για Αμστερνταμ παλι αν το βρεις σε καλη τιμη
http://leidseplein.nl-hotel.com/
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.621
Likes
12.439
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Συμφωνω με Ευαγγελια. Πηγαινε κατευθειαν Μπριζ μεινε 1 μερα, γυρνα Βρυξελλες μεινε 2 βραδια και τις υπολοιπες μερες Αμστερνταμ μιας και φαινεται οτι αυτο προτιμας περισσοτερο.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ξερεις τι δεν έχει όμως τρένο απο μπριζ για Άμστερνταμ έλεγα μήπως πήγαινα πρώτα μπριζ μετα βρυξελλες και τέλος αμστερνταμ
Από το αεροδρόμιο μπορείς να βγάλεις εισητήριο κατευθείαν για Μπριζ (κάνει μια γρήγορη μετεπιβίβαση στις Βρυξέλλες). Μην αφαιρέσεις τη Μπριζ απ'το ταξίδι σου, είναι κρίμα..
 

maria blue

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Άλλο ένα θέμα όλα τα ξενοδοχεία για Άμστερνταμ είναι πιο οικονομικά καθημερινές και το ανάποδο για βρυξελλες ΣΚ πιο οικονομικά .. Και έτσι σκέφτηκα να φτάνω 11 και βρυξελλες να πάρω κατευθείαν το τρένο για Άμστερνταμ για τρία βραδιά να γυρίσω για ένα βράδυ μπριζ και μετα δυο βραδιά βρυξελλες ( εάν έχω και χρόνο και είναι και κοντά να πάμε μόνο ημερο στην γανδη).. Τι λέτε ;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αν σε βολευει καντο ετσι .......
Αν η διαφορα ειναι σημαντικη , αλλιως νομιζω ειναι λιγο σκοτωμα
 

maria blue

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ένα Ξενοδοχειο που μου αρέσει είναι 300 € διάφορα για τις τρεις μέρες απο 300 -615 είναι αρκετά..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.621
Likes
12.439
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αν σε συμφερει τοσο πολυ, καντο ετσι. Οντως το ΣΚ τα ξενοδοχεια στις Βρυξελλες ειναι πιο φθηνα. Εγω θα προτεινσα να μην προσθεσεις αλλον προορισμο στο προγραμμα σου. Ειναι ηδη φορτωμενο. Αν απο την αλλη θες οπωσδηποτε να πας Γανδη, η οποια αξιζει, δες αν μπορεις να κανεις σταση καθ' οδον απο Μπριζ για Βρυξελλες. Το βασικο σε αυτο το πλανο ειναι να υπαρχει χωρος φυλαξης αποσκευων στον σταθμο της Γανδης. Δεν μπορω να το ψαξω τωρα, αλλα δεν νομιζω να ειναι δυσκολο να μαθεις.
 

dimitris_@

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο-Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκη...
Γεια σας,
πεταμε με την κοπελα μου το σαββατο απο Θεσσαλονικη για Charleroi και παμε για μια μερα Βρυξελες και μετα για μια εβδομαδα Μααστριχτ οπου θα μας φιλοξενησει ενας φιλος.
Εχω κλεισει ξενοδοχειο για ενα βραδυ Βρυξελες,το The Theater Hotel Brussels in Brussels, Belgium - Book Budget Hotels with Hostelworld.com
.εχετε να προτεινεται κατι συγκεκριμενο για Βρυξελες που θα επρεπε να δουμε ???
σκεφτομαι του Αγ.Βαλεντινου να παμε μονοημερη Παρισι και μια αλλη μερα που θα βολεψει Χοκενχαημ σε ενα φιλο που εχει παει εκει για δουλεια και μενει μονιμα,να του κανω και εκπληξη.
περιμενω να κλεισω και τρενα για βρυξελες-Μααστριχτ για να ειμαστε κομπλε.
οτι προτασεις υπαρχουν δεκτες ολες,πρωτη φορα ταξιδευουμε εκτος Ελλάδας(εγω ειδικα) και με τετοιο τροπο που θα πρεπει ολα να κανονιστουν απο εμας....
:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom