Ισπανία Βαρκελώνη - Ξενοδοχείο

ishigamy

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Παρισι
aye, το εχω δει :p

Αλλα στο bookings λενε ολοι 2-3 σταθερα θετικα (θεση, styling πχ ) αλλα κανεις δε συμφωνει στα αρνητικα, ολοι λενε τι δε τους εκατσε καλα.
 

sw33t

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
χμμ..
ishigamy αν θες κοίτα και το arc la rampla.. εγώ έκλεισα σ'αυτό δίκλινο με 917 ευρώ για 9 ημέρες με πρωινό.. (tip : προσωπικά "μίλησα" (μέσω mail) με το ξενοδοχείο απευθείας και μου έκανε καλύτερη τιμή απ'ότι έβρισκα σε όλα τα sites)
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
ishigamy αν θες κοίτα και το arc la rampla.. εγώ έκλεισα σ'αυτό δίκλινο με 917 ευρώ για 9 ημέρες με πρωινό.. (tip : προσωπικά "μίλησα" (μέσω mail) με το ξενοδοχείο απευθείας και μου έκανε καλύτερη τιμή απ'ότι έβρισκα σε όλα τα sites)
εντάξει δεν νομιζω να σου έκανε και καμμιά φοβερή τιμή... σε σχεση με εμένα...εγω 2-7/6 για 5 νύχτες με πρωινό το εκλεισα 510 ευρώ..απο booking..δεν ξέρω βεβαια επειδή πας μάιο ...
 

sw33t

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
χμμ..
εντάξει δεν νομιζω να σου έκανε και καμμιά φοβερή τιμή... σε σχεση με εμένα...εγω 2-7/6 για 5 νύχτες με πρωινό το εκλεισα 510 ευρώ..απο booking..δεν ξέρω βεβαια επειδή πας μάιο ...
Καλημέρα Ιωάννα,
επειδή προφανώς δεν το γνωρίζεις, να σε ενημερώσω ότι 8-10 Μαϊου είναι η formula στην Βαρκελώνη..
Και εγώ θεωρώ ότι δεν είναι τρομερή η προσφορά που μου έκανε, αλλά αν ρίξεις μια ματιά για αυτές τις ημέρες που είναι η formula θα δεις ότι οι τιμές έχουν αυξηθεί κατά πολύ..

Δεν έχει όμως να χάσει κάτι αν επικοινωνήσει μαζί τους..

Παρεπιπτόντως την ίδια τιμή θα πληρώσουμε per day ;)
( 510 / 5 = 102 euro
917 / 9 = 101.8 euro )


/*spam on
εφάκι μου δεν μπορώ να σου απαντήσω στο pm που μου έστειλες γιατί έχω λίγα μηνύματα.. Αν ποτέ φτάσω τα 20 θα σου απαντήσω χαχαχα... Φιλάκια πολλά πολλά!!!!
spam off*/
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Καλημέρα Ιωάννα,
επειδή προφανώς δεν το γνωρίζεις, να σε ενημερώσω ότι 8-10 Μαϊου είναι η formula στην Βαρκελώνη..
Και εγώ θεωρώ ότι δεν είναι τρομερή η προσφορά που μου έκανε, αλλά αν ρίξεις μια ματιά για αυτές τις ημέρες που είναι η formula θα δεις ότι οι τιμές έχουν αυξηθεί κατά πολύ..

Δεν έχει όμως να χάσει κάτι αν επικοινωνήσει μαζί τους..

Παρεπιπτόντως την ίδια τιμή θα πληρώσουμε per day ;)
( 510 / 5 = 102 euro
917 / 9 = 101.8 euro )


/*spam on
εφάκι μου δεν μπορώ να σου απαντήσω στο pm που μου έστειλες γιατί έχω λίγα μηνύματα.. Αν ποτέ φτάσω τα 20 θα σου απαντήσω χαχαχα... Φιλάκια πολλά πολλά!!!!
spam off*/
ναι ακριβώς επειδη βγαινει το ιδιο το ανεφερα..αλλά πραγματι αν εχει φορμουλα εκεινες τις μερες.. ειναι καλή τιμή σε σχεση με μενα που δεν εχει καποιο special event.

περιμενω εντυπωσεις...γιατι οι γνωμες διιστανται για το συγκεκριμμενο ξενοδοχειο..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.789
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom