Ισπανία Βαρκελώνη - διαμονή

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Στο sant antoni είχα μείνει και εγώ.Μια χαρά,έχει μέτρο δίπλα,μαγαζιά και τη sagrada σε 10 λεπτά. Δεν έχει κάτι άλλο κοντά με τα πόδια. Θέλει μετρο για κέντρο (2-3 στάσεις).Τα αλλά που μας εδειξες ήταν πιο κοντά σε κέντρο.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Πιο κεντρικό σίγουρα.Και νομίζω στο πανεπιστήμιο κοντά έχει πολύ ζωή με μαγαζιά και μπαρ.
Για να μη το κουράζεις από το ξενοδοχείο θέλεις να είναι πρώτα οικονομικό και αξιοπρεπές και με μέτρο.Περπατημα και μετακινήσεις θα έχεις έτσι και αλλιώς. Αν δεν ψάχνεις κάτι εξεζητημένο, και το θες για υπνο κυρίως, δεν πρέπει να το κουράζεις.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Είναι καλό και καθαρό ξενοδοχείο.Αν δεν κλείσεις σύντομα,σε λίγο δεν θα βρίσκεις αυτές τις τιμές.
 

el_kouve

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Καλημέρα panpan από Καλαμάτα !! Το σχόλιο σου αναφέρεται για το Sant Antoni ή για το Sunotel ??? Ότι είναι καλό κ καθαρό ??!
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Συγνώμη για να κλείσω ξενοδοχείο στη Βαρκελώνη θέλει υποχρεωτικά να έχω πιστωτική κάρτα ;; Εγώ έχω μόνο χρεωστική ..
Αν το κλείνεις μέσω booking κάθε ξενοδοχείο λέει τι δεχεται. Σε μερικά δεν αρκεί χρεωστικη.Βλεπω ότι έχει πλέον και φίλτρο για επιλογή πληρωμής μέσω paypal
Σχετικό θέμα (διαβασε απο το τελοε και πισω htpp://www.travelstories.gr/community/threads/Κράτηση-στο-booking-com-με-χρεωστική-visa.15416/page-18
 
Last edited:

el_kouve

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επιτέλους!! Αμήν !! Έκλεισα μέσω PayPal στο Next to hotel οδός Rosselló , απόσταση 15ο μέτρα από μετρό Diagonal κ 50 μέτρα από τη passeig de Gracia .. καλή επιλογή ;; Από αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο ο πιο γρήγορος τρόπος να φτάσω ποιος είναι ;;;ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom