Ισπανία Βαρκελώνη και πως να δεις αγώνα στο Camp Nou

vickygian

Member
Μηνύματα
87
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο....
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου!!!
Πολύ ωραία η ιστορία σου! Θα την έχω υπόψη μου για να κάνω δωράκι στο άντρα μου να δούμε έναν αγώνα της barca. Θα τρελαθεί από τη χαρά του!!!:clap::clap:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
καλό και χρησιμο το σαιτ , αλλά το θεμα ειναι να βρουμε τα 300 :shock: ευρω για τον αγωνα στις 08 Μαρτιου :roll:
 

gijohn

Member
Μηνύματα
8
Likes
3
Γυρνώντας πριν απο λίγες μέρες απο την υπέροχη Βαρκελώνη, θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, ότι ο πιο εύκολος και συνάμα σύντομος τρόπος για να προμηθευτείτε εισιτήριο για τον αγώνα της FC Barcelona στο Cump Nou είναι να επισκεφτείτε την τράπεζα "LA CAIXA" που υπάρχει σε κάθε σημείο της πόλης, να τοποθετήσετε την πιστωτική/χρεωστική κάρτα στο μηχάνημα που έχει, να επιλέξετε την αγγλική γλώσσα και να ακολουθήσετε τις οδηγίες. Ούτε ουρά, ούτε κόπος να πάς μέχρι το γήπεδο παρά μόνο την ημέρα του αγώνα. Σου δείχνει μάλιστα που ακριβώς είναι οι θέσεις και πόσες διαθέσιμες υπάρχουν. Η εμπειρία του γηπέδου δεν συγκρίνεται με τα Ελληνικά γήπεδα και σίγουρα αξίζει να πας και να παρακολουθήσεις έναν αγώνα. Εγώ πήγα και είδα τους πανηγυρισμούς του πρωταθλήματος με την Deportivo και η εμπειρία είναι μοναδική.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Καλησπέρα, παιδιά!:xmas_wink:

Αρχές Μαρτίου θα είμαι κι εγώ Βαρκελώνη!
Έχω κλείσει αεροπορικά, διαμονή (ένα φθηνό hostel ελπίζω να είναι οκ), έχω διαβάσει πολλές από τις ιστορίες σας και με έχουν βοηθήσει ήδη πολύ!!

Το μόνο που με αγχώνει είναι αν θα βρω τικετς για Μπαρτσα! Διάβασα πιο πάνω που λέτε ότι βρίσκεις κι απ' έξω, αλλά θα ήμουν πολύ πιο ήσυχος αν έκλεινα από πριν... Το σιτε αυτό το έχει χρησιμοποιήσει κάποιος? Είναι έμπιστο?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
H τραπεζα Caixa ειναι συνεργαζομενη με την ομαδα.
Για ποιον αγωνα προκειτε?
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
ποδοσφαιρο παιζεται μονο στο νησι ολα τα υπολοιπα ειναι απομιμησεις..για αυτο οταν σε βγαλει εκει ο δρομος σου πηγαινε να δεις ενα matchaki να νιωσεις...ασε την barca για αλλους!
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Καλημέρα παιδιά! :)

Πρόκειται για αυτόν τον αγώνα:
FC Barcelona - Sporting de Gijón
League - Round 26 Sun 03-4-2012

Και αν θέλετε πείτε μου και μια γνώμη για το hostelaki
Hotel Coronado, Barcelona, Spain
έχει μείνει κανένας σε κάτι παρόμοιο?
 

Christos1982

Member
Μηνύματα
55
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Los Angeles- L.V - San Fr
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΑΣΚΑ
Μπορεις να μπεις στο site της Barca και να κλεισεις...και μαλιστα σε οποια θεση θες (το παιχνιδι θα ειναι on line για εισητηρια μερικες μερες πριν....βεβαια μπορεις να περασεις απ το σταδιο μια μερα πριν και να παρεις εισητηριο...θα εχει...εδω εγω ειχα βρει ξεκαρφωτα (οχι στη μαυρη) για Βarca-Real....ειναι μεγαλο το σταδιο....
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Μπήκα στο site της barca αλλά ήθελα να γίνει μέλος απ' ότι κατάλαβα με συνδρομές κλπ... Γι αυτό είπα μήπως έκλεινα από αλλού.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom