Ισπανία Βαρκελώνη και πως να δεις αγώνα στο Camp Nou

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.494
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Κι εγώ θα είμαι μέσα σε αυτό το ματς! :clap::clap:

Έκλεισα πριν κάποιες εβδομάδες, και τότε δεν είχε δίπλα δίπλα σκέψου!
 

iliastra

Member
Μηνύματα
44
Likes
1
επανερχομαι....

λοιπον το ενυδρειο με το ζωολογικο κηπο ειναι κοντα σωστα???
ποσο μεγαλα ειναι και ποση ωρα θα χρειαστει για να γυρισω το καθενα?? (ξερω οτι εξαρταται απο τον καθενα αλλα μιλαω σε φυσιολογικα πλαισια) κανα 1:30 ωρα για το καθενα φτανει???
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
επανερχομαι....

λοιπον το ενυδρειο με το ζωολογικο κηπο ειναι κοντα σωστα???
ποσο μεγαλα ειναι και ποση ωρα θα χρειαστει για να γυρισω το καθενα?? (ξερω οτι εξαρταται απο τον καθενα αλλα μιλαω σε φυσιολογικα πλαισια) κανα 1:30 ωρα για το καθενα φτανει???
Ναι ειναι κοντα.
Περιπου μια ωρα το ενυδρειο και 3-4 ωρες ο ζωολογικος με τα δελφινια
και το παρκο.

Υ.γ.
Εδω το θεμα ειναι για τα εισητηρια της Μπαρτσα,για την ακριβεια ειναι μια ιστορια,μην μπερδευουμε τα θεματα.
 

EUANGELIA87

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Θα ψαξεις για τον ποιο ομορφο :bleh:

στελνω πμ.γιατι θα ψαχνεις χρονια
για καποιον λογο δεν μπορω να διαβασω το πμ που μου στειλατε...αντιμετωπιζω το εξησ προβλημα...εκλεισα εισητιρια αλλα...σε ενα ονομα κ τα δυο παιζει να μεινει ο ενασ εκξω η δεν εχει σημασια?
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.494
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Δεν έχει σημασία, κι εμείς έτσι τα κλείσαμε.
Θα πας με την εκτύπωση πριν το παιχνίδι και με ταυτότητα, και θα παραλάβεις τα εισιτήρια.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
για καποιον λογο δεν μπορω να διαβασω το πμ που μου στειλατε...αντιμετωπιζω το εξησ προβλημα...εκλεισα εισητιρια αλλα...σε ενα ονομα κ τα δυο παιζει να μεινει ο ενασ εκξω η δεν εχει σημασια?
Δεν υπαρχει προβλημα.

υγ
Δες την υπογραφη μου
 

iliastra

Member
Μηνύματα
44
Likes
1
Ναι ειναι κοντα.
Περιπου μια ωρα το ενυδρειο και 3-4 ωρες ο ζωολογικος με τα δελφινια
και το παρκο.

Υ.γ.
Εδω το θεμα ειναι για τα εισητηρια της Μπαρτσα,για την ακριβεια ειναι μια ιστορια,μην μπερδευουμε τα θεματα.
ευχαριστω παρα πολυ...

οντως εχετε δικαιο σε λαθος theatr το εβαλα...
 

iliastra

Member
Μηνύματα
44
Likes
1
Καπου ειχα ρωτησει τον panpan, αλλα δεν το βρισκω τωρα ρε γμτ, εαν γινετε με το εισητηριο του αγωνα να μπω και στο μουσειο της ομαδας ωστε να μην πληρωνω διπλα (εισητηριο + μουσειο) και μου ειχε πει οτι μεχρι περσυ γινοταν αυτο αλλα φετος δεν ξερει εαν ισχυει ακομα... εκτος τον panpan, που με εχει βοηθησει μεχρι τωρα σε υπερβολικο βαθμο και ειναι παντα προθυμος να βοηθησει, ξερει καποιος αλλος εαν ισχυει κατι τετοιο??? και εαν ισχυει, ισχυει μονο για την ημερα του αγωνα ή μπορω να παω και μια μερα πιο πριν και να δειξω το εισητηριο και να μπω???
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.494
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Μιας και έφτασε επιτέλους η ώρα της βαρκελώνης :clap::clap::clap:, να ρωτήσω κάτι τελευταίο.. Σε ποια στάση μετρό να βολεύει καλύτερα να κατέβουμε?
Α. Στην Collblanc της μπλε γραμμής?
ή
Β. Στην Maria Cristina της πράσινης γραμμής?

Ρωτάω γιατί έχω βρει και τις 2 σαν προτεινόμενες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.885
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom