Ισπανία Βαρκελώνη και πως να δεις αγώνα στο Camp Nou

EUANGELIA87

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
ειναι καποιο σαιτ ποθ μπορεισ να κλεισεισ εισιτηρια για αγωνα τισ μπαρτσα? θα παω το μαρτιο κ ψαχνω να βρω εισητιρια για τον αγωνα στισ 4/3 αλλα δεν μοθ βγαζει πολλεσ θεσεισ κ οι περισσοτερεσ μακρυα η μια απο την αλλη..θπαρχει καποιοσ αλλοσ τροποσ ποθ να ειναι εγγυημενοσ γιατι θελω πολυ να παω..ευχαριστω
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.907
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
η Μπαρτσελονα παιζει με Χιχον στις 4 Μαρτιου οποτε λογικα θα βρεις εισιτηρια εκει .. Καπου το εχει ξαναπει ο panpan τους τροπους που μπορεις να προμηθευτεις εισιτηριο,ειναι κατοικος Βαρκελωνης ..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
Αν ειναι με την Χιχον θα πας στο γηπεδο στις 3-3-2012 μετα τις 11.00
με την πιστωτικη η χρεωστικη καρτα και θα παρεις τα εισητηρια.
 

EUANGELIA87

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
ναι γι αυτον τον αγωνα λεω...φτανω την ιδια μερα στισ 11 μιση το πρωι...δλδ να το αφισω ετσι κ να βρω εκει?εινια σιγουρο αυτο ?οτε γτ στο σαιτ ειναι ολεσ οι θεσεισ γεματεσ λογω διαρκειασ?
 

iliastra

Member
Μηνύματα
44
Likes
1
ξανα επανερχομαι με καποιες ερωτησεις...

1ον) επειδη δεν εχω διαβατηριο, εχω νεου τυπου ταυτοτητα, υπαρχει περιπτωση να υπαρξει καποιο προβλημα???

2ον) η καρτες που χρησιμοποιουμε στα δικα μας ΑΤΜ, δουλευουν εκει??? ρωταω για να μην κουβαλαω πολλα λεφτα πανω μου, και εαν χρειαστω να βγαλω καποιο ποσο...π.χ τα λεφτα του ξενοδοχειου να μην τα κουβαλαω συνεχεια πανω μου....(η καρτα που εχω ειναι μια της Πειραιως Bank)

3ον) εχω κλεισει καποια εισητηρια για αγωνα της μπαρτσα τις ημερες που θα ειμαι εκει, μεσω ιντερνετ, υπαρχει περιπτωση να υπαρξει καποιο προβλημα στα εκδοτηρια λογω του οτι δεν εχω διαβατηριο αλλα μονο ταυτοτητα???

αυτα προς το παρων
σας ευχαριστω πολυ
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
ναι γι αυτον τον αγωνα λεω...φτανω την ιδια μερα στισ 11 μιση το πρωι...δλδ να το αφισω ετσι κ να βρω εκει?εινια σιγουρο αυτο ?οτε γτ στο σαιτ ειναι ολεσ οι θεσεισ γεματεσ λογω διαρκειασ?
εκανα ενα ελεγχο και μου δινει εισητηρια πλαι-πλαι.

Entradas de Deportes - ServiCaixa
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
ξανα επανερχομαι με καποιες ερωτησεις...

1ον) επειδη δεν εχω διαβατηριο, εχω νεου τυπου ταυτοτητα, υπαρχει περιπτωση να υπαρξει καποιο προβλημα??? ΟΧΙ

2ον) η καρτες που χρησιμοποιουμε στα δικα μας ΑΤΜ, δουλευουν εκει??? ρωταω για να μην κουβαλαω πολλα λεφτα πανω μου, και εαν χρειαστω να βγαλω καποιο ποσο...π.χ τα λεφτα του ξενοδοχειου να μην τα κουβαλαω συνεχεια πανω μου....(η καρτα που εχω ειναι μια της Πειραιως Bank)
Ναι,αν δουλευει στην Ελλαδα δουλευει και εδω.

3ον) εχω κλεισει καποια εισητηρια για αγωνα της μπαρτσα τις ημερες που θα ειμαι εκει, μεσω ιντερνετ, υπαρχει περιπτωση να υπαρξει καποιο προβλημα στα εκδοτηρια λογω του οτι δεν εχω διαβατηριο αλλα μονο ταυτοτητα???
Κανενα προβλημα

αυτα προς το παρων
σας ευχαριστω πολυ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom