Ισπανία Βαρκελώνη

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
χαχαχα.. μακαρι να ημουνα δε θα δυσκολευομουν τοσο στα ταξιδια χαχαχα

να ρωτησω και κατι αλλο την καρτα απο που την περνεις; και ποσο κοστιζει;.. σεχα αμαζον χαχα περιμενω απαντησεις και για τα υπολοιπα που σε ρωτησα αν μπορεις
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
παιδια καλημερα εδω παλι στο ψαξιμο..ρωτησα και χτες ξενοδοχεια και αεροπορικα τα κλεινετε μεσω πρακτορειων χωρις ξεναγηση εννοω μονο εισητηρια και μεταφορα απο και προς αεροδρομειο η μονοι σας απο ιντερνετ και αλλους τροπους γιατι εγω πηγενα με γκρουπ και δεν ξερω αλλη διαδηκασια...καποια βοηθεια;;
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
...βοηθεια για Βαρκελωνη

καλημερα παιδιαα!!!
τελικα φευγω για Βαρκελωνη το Μαρτιο,αλλα εχω ενα προβληματακι..ετσι οπως το παω δεν θαχω που να μεινω χαχα ;) εχω μπερδευτει, κατασταλαξα σενα ξενοδοχειο eurostars monumental 4* κοντα στο σταθμο monumental για οσους ξερουν,λεω τελος σαυτο θα παω μαρεσε παραπολυ..και προχτες μπηκα σενα σαιτ που λεει κριτικες και καποιος ελεγε οτι δεν ηταν καλο και το κατηγορουσε, :( και με επιρεασει λιγο γιατι εγω εχω και ενα θεμα με την καθαριοτητα, ειδα και αυτα που προτεινατε αλλα εγω δεν θελω να μεινω μες το κεντρο για λογους ασφαλειας και υσηχιας, θελουμε κατι ρομαντικοοο χαχα:) γιαυτο και τα ψαχνω και τοσο, μου προτεινανε και το barcelona center 4* αυτο ειναι ποιο κοντα στο κεντρο εχει καλυτερες κριτικες απλα λενε οτι επειδη ειναι αποκατω ο προαστιακος οτι εχει φασαρια...ετσι ταχω κανει κουβαρι αποκει που ειχα αποφασησει τωρα καταμπερδευτηκα:shock: δεν ξερω που να μεινω κοιτα απο την μια ακρη στην αλλη χαχαχ θελω βοηθειαααα να μου πειτε αν ειναι καλα να μεινω κοντα στο κεντρο η οχι εγω κοιτουσα και για την περιοχη κοντα στην placa espanya απλα αν μεινω μακρια ναχει κοντα μετρο η λεωφορειο...αν θελετε δειτε τα ξενοδοχεια να μου πειτε αποψεις αν εχετε κατι πολυ καλυτερο περιπου σε αυτες τις τιμες και κατηγοριες δηλαδη για 3 βραδυα 300-350 ευρω θελω κατι καθαροοο.ομορφο ρομαντικο χαχα και υσηχο αυτααα ζυταω πολλα;;;;)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ρε βάζετε καμία τελεία, κεφαλαίο γράμμα. Κουράστηκα να το διαβάζω το μήνυμα αυτό :/
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
...συγνωμη αλλα ειμαι στη δουλεια και τρεχω και τα κανω ολα μαζι.

σευχαριστω!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Μπορειτε σε σχεση με τα δυο ξενοδοχεια που σας ειπα να μου πειτε γνωμες; αν γινετε αλιως δεν πειραζει..θα κοιταξω απο αυτα που μου δειχνετε
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
Καλό ξενοδοχείο,μου κάνει εντύπωση αυτό με την καθαριότητα.
Όλος ο όμιλος eurostars έχει καλά ξενοδοχεία,ίσως είναι μεμονωμένο
περιστατικό.
Πολύ καλό ξενοδοχείο με ευγενικό προσωπικό.
Αν έχεις πρόβλημα με το μετρό ζήτα δωμάτιο ψηλά και απο την
πλευρά της οδού Mallorca.
Αν ήταν να διαλέξω εγώ για μένα θα επέλεγα το center.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Να σου πω την αληθεια και εγω απορισα με την καθαριοτητα γιατι μιλαω και με πρακτορεια που σχετιζονατι με Βαρκελωνη και μου λενε οτι δεν ισχυει και εινια πολυ καθαρη οσο και στη Γαλλια που εχω παει.
Μαλλον καποιος θαχε τα νευρα του χαχα!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
panpan ..γιατι θα διαλεγες το δευτερο; Ποια ειναι η σκεψη σου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom