Ισπανία Βαρκελώνη

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΛΛΑ.
..ΛΕΩ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΝΑ ΠΑΩ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.
ΠΕΡΗΜΕΝΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣΣ!!!:)
 
Last edited by a moderator:

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΘΑΝΑΣΗ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΟΔΗΓΟ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΑΞΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΠΗΓΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΚΡΟΥΠ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΨΑΞΙΜΟ..ΑΠΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ Η ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ...ΓΥΡΙΖΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΟΥΠ
 
Last edited by a moderator:

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Σε παρακαλω πολυ μην γραφεις με κεφαλαια γραμματα. Απο τους ορους χρησης του φορουμ:

Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
 

GIANA

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλάνδη
Επειδή σχεδιάζω και εγώ ένα ταξιδάκι την άνοιξη στην Βαρκελώνη, θα ήθελα να μου λύσετε την εξής απορία. Τι παίζετε με την ενοικίαση μότο εκεί? Ακούω από όλους να ψάχνουν για ξενοδοχεία κοντά σε στάσεις μετρό να λένε ότι θέλει πολύ περπάτημα και άλλα τέτοια. Όταν πάμε σε ένα ελληνικό νησί πιστεύω ότι για όλους είναι αυτονόητο ότι είτε πάμε με το δικό μας μεταφορικό μέσο είτε νοικιάζουμε. Στο εξωτερικό δεν το βλέπω να γίνετε. Μήπως υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει? Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει.:roll:
 

fapmaster24

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
εγω παντως που πηγα τον αυγουστο εμενα στο molliz del rei 1 λεπτο απ τι σταση του τρενου και πηγαινοερχομουν με κατι σαν barcelona pass και με βολευε μια χαρα. δεν χρειαζετε να μεινεισ κεντρο κεντρο και να πληρωσεισ διπλασιο ξενοδοχειο. με 40 ευρω ειμασταν εμεις την μέρα και μια χαρα ξενοδοχειο... παρε τον ταξιδιωτικο οδηγο σου μαζι και θα εισαι μια χαρα
 

vierinia

Member
Μηνύματα
27
Likes
17
Επειδή σχεδιάζω και εγώ ένα ταξιδάκι την άνοιξη στην Βαρκελώνη, θα ήθελα να μου λύσετε την εξής απορία. Τι παίζετε με την ενοικίαση μότο εκεί? Ακούω από όλους να ψάχνουν για ξενοδοχεία κοντά σε στάσεις μετρό να λένε ότι θέλει πολύ περπάτημα και άλλα τέτοια. Όταν πάμε σε ένα ελληνικό νησί πιστεύω ότι για όλους είναι αυτονόητο ότι είτε πάμε με το δικό μας μεταφορικό μέσο είτε νοικιάζουμε. Στο εξωτερικό δεν το βλέπω να γίνετε. Μήπως υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει? Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει.:roll:
Δεν μπορείς να συγκρίνεις ένα ελληνικό νησί με την Βαρκελώνη. Στα νησιά οι συγκοινωνίες είναι μόνο κάτι λεωφορεία που δεν περνάνε απο όλες τις παραλίες και η συχνότητα τους είναι εκνευριστική.
Η Βαρκελώνη είναι μια από τις πόλεις με το καλύτερο δίκτυο συγκοινωνιών, έχει πάνω απο 100 σταθμούς μετρό-τρένου που σε πάνε σχεδόν παντού.
 

GIANA

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλάνδη
Είναι γνωστό ότι όλες οι Ευρωπαικές πόλεις έχουν καλό δίκτυο συγκοινωνιών, αλλά δεν έχεις την ελευθερία που σου χαρίζει το δικό σου μεταφορικό μέσο.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Η Βαρκελώνη είναι μια από τις πόλεις με το καλύτερο δίκτυο συγκοινωνιών, έχει πάνω απο 100 σταθμούς μετρό-τρένου που σε πάνε σχεδόν παντού.
ε δε το λες και καλύτερο, ένα καλό δύκτιο είναι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.882
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom