Φιλιππίνες Βιντεο απο Φιλιππινεs!

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Ζωή, είσαι απίστευτη με όλη την σημασία της λέξης!!!!!!!!!!!!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ναι ειμαι απιστευτη γιατι υπαρχει 'hi thanos' ο οποιοs το σκεφτεται και συγκρινει τιs Φιλs με την Ευρωπη (γι'αυτο του εστειλα τουs κυριουs με τιs ασπρεs μπλουζεs:haha: ) , και δεν υπαρχει χαιρετισμοs στον μεγαλο μαs αρχηγο , καθοδηγητη και γνωστο Ασιολατρη!!

Επανορθωνω με ψιλη φωνη Φιλιππινεζαs:Hi Doug!!:oops:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Ναι ειμαι απιστευτη γιατι υπαρχει 'hi thanos' ο οποιοs το σκεφτεται και συγκρινει τιs Φιλs με την Ευρωπη (γι'αυτο του εστειλα τουs κυριουs με τιs ασπρεs μπλουζεs:haha: ) , και δεν υπαρχει χαιρετισμοs στον μεγαλο μαs αρχηγο , καθοδηγητη και γνωστο Ασιολατρη!!

Επανορθωνω με ψιλη φωνη Φιλιππινεζαs:Hi Doug!!:oops:
Ε, βέβαια εμένα θα σκεφτόσουνα στις Φλπνς..?:bleh:
Αρκούμαι στις Red Horse που ηπιες στην υγεια μου!!:D
Εγω όμως επειδη είμαι καλό παιδί σου ετοιμάζω ενα Hi Zoi στα Ταυλανδεζικα και στα Καμποτζιανά κατα το φθινόπωρο!!!!Μη σου πω και στα Βιετναμέζικα & στα Βιρμανέζικα!!:lol:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κατευθασε το δευτερο Φιλιππινεζικο βιντεακι απο Μπορακαι κι αυτο , με εικονες απο ολο το νησι , White beach , Manoc-Manoc , Mt.Luho για θεα απο ψηλα και φυσικα απογειωση-προσγειωση στο νησι Panay.
Ελπιζω να σας αρεσει..
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Παρα πολυ ωραιο το βιντεο σου go2,και ειναι ακρως ξεσηκωτικο!!!
Ειδα εικονες που τις εχω πεθυμησει,απο κεινα τα μερη.
Νοσταλγησα εικονες,μυρωδιες,ανθρωπους,φυση,κλπ....κλπ...
Εχει και την καταλληλη μουσικη!!
Μπραβο!!:oscar:


Να σου θυμισω και μια ιστορια που ξεκινησες να γραφεις........:rolleyes:.......μια φορα κι`ενα καιρο........στις Φιλιππινες.........:rolleyes: κλπ.:p
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δε ξερω που βρισκεσαι εσυ GTS, αλλα εγω απο την ευκρατη ζωνη της Θεσσαλονικης αναρωτιεμαι τι εχει συμβει και βρεχει και βρεχει και βρεχει και κανει ψοφοκρυο:
Α) Μετακινηθηκε η Θεσσαλονικη ποιο βορεια, κατα την mitteleuropa που λεν και οι γερμανοι
Β) Εχουμε ηδη μπει στο Νοεμβρη και δεν το εχω καταλαβει ουτε εγω, ουτε τα ημερολογια
Γ) Κατι ακατανοητο παιζει με τις κλιματικες αλλαγες, γιατι μαλλον σε πτωση θερμοκρασιας ειμαστε παρα σε ανοδο
Δ) Νομιζω οτι ζω στη Θεσσαλινικη, στην πραξη ομως μενω στο Βελγιο η στην ΟΛλανδια, αλλα τοτε που ειναι το κρατος προνοιας οι ποδηλατοδρομοι κλπ.
Εν τελει, που βρισκομαι ξερει να μου πει κανεις και γιατι δεν ειμαι στις Φιλιππινες;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευχαριστω για τα καλα σχολια...αυτα απο Μπορακαι , δεν υπαρχει αλλο υλικο.
Αργοτερα θα συνεχισω με βιντεο απο αλλα νησια των Φιλιππινων.
Xenos καποτε θα συνεχιστει το αρθρο..εχω μεινει στην τριτη μερα του ταξιδιου , στο κεφαλαιο 321 :haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Και παμε στο νησι Bantayan οπου εμεινα πανω σε μια πανεμορφη παραλια και το επομενο πρωι εψαχνα να τη βρω αφου ειχε μπει 50 μετρα μεσα με την παλιρροια. Επισης εψαχνα να βρω το καραβακι της επιστροφης που εφυγε χωρις εμενα και γυρισα με ψαρο-banca 3 ωρες στο πελαγος :haha:- αφου γυρισα δε μιλαω
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
πολυ εξυπηρετικες οι ομπρελες εντος θαλασσας.να το καθιερωσουμε και εδω.γιατι να βγαινουμε εξω για λιγο ισκιο
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ζωη το βιντεο σου ειναι μια αισιοδοξη νοτα ξεγνιασιας.
Ας το βλεπουμε και να λεμε "οτι θαρθουν και καλυτερες μερες"
Μπραβο.:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom