Ουγγαρία Βοήθεια για Βουδαπέστη!

Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Είμαι μεταξύ του Luxury Hotel Budapest - 5 Star Hotels Boscolo και του Hotel Sofitel Budapest Chain Bridge - Luxury hotel BUDAPEST - Official Web Site
και τα 2 μου φαίνονται καταπληκτικά!!
Καμιά γνώμη??

Κι εγώ θα πάω τον Δεκέμβρη και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2. Δεν ξέρω ποιό να διαλέξω. Είναι δύσκολη απόφαση γιατί είναι και τα δύο πολύ ωραία και στην ίδια τιμή.
 

AOYE

Member
Μηνύματα
10
Likes
0

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
To συγκεκριμένο ξενοδοχείο ονόματι "Zara Continental" σας λέει κάτι?
Τουλάχιστον από τιμές 80 ευρώ με πρωινό και καλές κριτικές ως νέο δείχνει καλό..:roll:
Το έχει δει κανείς, ή αν το τσεκάρετε θα το προτιμούσατε?

Booking.com: Continental Hotel Zara, Budapest, Hungary - 12 Guest reviews. Book your hotel now!
Είναι της ίδιας "αλυσίδας" που έχει και το boutique zara. Άνοιξε τον Ιούνιο οπότε αν μη τι άλλο θα είναι ολοκαίνουργιο και καθαρό. Δείχνει πολύ ωραίο πάντως. Και σε καλή τοποθεσία.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.740
Likes
15.136
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ευχαριστώ πολύ τους babaduma και Traveller για τις άκρως κατατοπιστικές πληροφορίες τους.ειμαι έτοιμος να φύγω με κλειστά μάτια.σας εύχομαι πάντα να δίνετε τέτοιες πληροφορίες να μπορεί ο κόσμος να ταξιδεύει άνετα.
 

AOYE

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Είναι της ίδιας "αλυσίδας" που έχει και το boutique zara. Άνοιξε τον Ιούνιο οπότε αν μη τι άλλο θα είναι ολοκαίνουργιο και καθαρό. Δείχνει πολύ ωραίο πάντως. Και σε καλή τοποθεσία.
Ήδη το έκλεισα γιατί η τιμή ηταν κελεπούρι περιλαμβάνοντας το πρωινό και τουλάχιστον μου άρεσε αισθητικά μέσα ο χώρος, είναι ολοκαίνουργιο, έχει εστιατόριο, καφέ κλπ κι όως γράφανε κι άλλοι σε σχόλια ίσως να είμαστε τυχεροί και να προλάβουμε και την καινούργια πισίνα που φτιάχνουν τώρα...

Nera_gr σε ευχαριστώ προκαταβολικά για τις συμβουλές! Μάλλον θα χρειαστώ κι άλλες πολύτιμες συμβουλές πριν πάω..:D
Πχ πως θα πάω στις 06:30 το πρωί στο ξενοδοχείο κλπ...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ευχαριστώ πολύ τους babaduma και Traveller για τις άκρως κατατοπιστικές πληροφορίες τους.ειμαι έτοιμος να φύγω με κλειστά μάτια.σας εύχομαι πάντα να δίνετε τέτοιες πληροφορίες να μπορεί ο κόσμος να ταξιδεύει άνετα.
Το Θεό αγαπητέ, το Θεό, που μας χαρίζει νού και γνώση...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.740
Likes
15.136
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
δεν θα ηθελα να το συνεχισω βρε babaduma αλλα με προκαλεις.εγω μια ερωτηση εκανα,εαν ηταν χαζη η οχι θα μπορουσες να μην ασχολιθεις καθολου οπως δεν ασχολιθηκε κανενας (εκτος απο εσενα και τον Traveller).τωρα εαν στην απαντηση σου ειχαν θεση το διαστημοπλοιο και το α του κενταυρου τοτε τι να πω,οσο για το θεο δεν θα ηθελα να τον μπερδεψω γιατι δεν εχει καμια σχεση.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.740
Likes
15.136
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αγαπητή ANEL σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου.δυστυχώς δεν μπορώ να σε στείλω πμ (προσπάθησα τρεις φορές,γι'αυτό και αργησα να σε απαντήσω)και πάλι χιλια ευχαριστώ και καλό καλοκαίρι
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
αγαπητή ANEL σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου.δυστυχώς δεν μπορώ να σε στείλω πμ (προσπάθησα τρεις φορές,γι'αυτό και αργησα να σε απαντήσω)και πάλι χιλια ευχαριστώ και καλό καλοκαίρι
για να στείλεις πμ. θα πρέπει να έχεις γράψει 20 μηνύματα στο φόρουμ(αν κάνω λάθος στον αριθμό,ας με διορθώσει κάποιος);)
καλά να περάσεις:p
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
μετα απο πολυωρη αναζητηση κατεληξα σε 3 κ θελω τη γνωμη σας!!!
1.opera garden hotel
2.mercure budapest museum
3.hotel belvedere budapest
 

giannisLR7

Member
Μηνύματα
46
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ Vs ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Kαλησπέρα παιδιά ... επιδή σκέφτομαι να πάω ένα χαλαρό 3μέρο το Φεβρουάριο και έχω χαθει με τις περιοχές θα ήθελα τ πολυτιμη βοηθεια σας .. Οι μέρες είναι λίγες οπότε ... θέλω να μου πείτε σε πoια περιοχή απo τις παρακάτω να ψάξω ξενοδοχείο για να με βολέψει καλύτερα και να έχει και λίγη κίνηση το βράδυ.
FotoFlexer_Photo.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.211
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom