Ουγγαρία Βουδαπέστη 2016 (πλήρης ταξιδιωτικός οδηγός)

Λενια_Α

Member
Μηνύματα
14
Likes
6
Δεν έχω κάνει κανένα απολύτως πρόγραμμα!! Πέρα από 2 κρατήσεις για φαγητό θα πηγαίνουμε όπου μας κάνει κέφι δεν τις μπορώ κ πολύ τις οργανωμένες εκδρομές... Δίδυμος στο ζώδιο κ όποιος κατάλαβε!!
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.065
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Δεν έχω κάνει κανένα απολύτως πρόγραμμα!! Πέρα από 2 κρατήσεις για φαγητό θα πηγαίνουμε όπου μας κάνει κέφι δεν τις μπορώ κ πολύ τις οργανωμένες εκδρομές... Δίδυμος στο ζώδιο κ όποιος κατάλαβε!!
Κ στο τέλος όταν γυρίσετε Ελλάδα βλέπετε ποια έχετε ξεχάσει :) :) Καλό είναι να είστε χαλάροι αλλά μπορει πχ Κυριακή να είναι η τελευταία σου μέρα κ να πεις δεν πάμε στην κλειστη αγόρα που δεν εχουμε πάει ..Θα πάτε μεν θα είναι όμως κλειστή για αυτό θέλει ένα μπούσουλα..Επίσης μια μέρα πας στο κάστρο της Βουδας και δίπλα είναι ο λαβύρινθος αν εχείς σκοπό να πας πρέπει να το κάνεις ίδια μέρα αν δεν το κάνεις κινδυνεύεις να πας δύο διαφορετικές μέρες και να χάσεις χρόνο που δεν έχεις...Η οργάνωση ενός μίνι προγράμματος σου εξοικονομει χρόνο δεν λέμε ένα αυστηρό αλλά 3-4 μέρη κάθε μέρα....Εσύ θα το κάνεις όπως θέλεις εγώ είμαι υποχρεωμένος να το πω γιατί μπορει κάποιο άλλο μελος να βοηθηθει ...
 

Λενια_Α

Member
Μηνύματα
14
Likes
6
  • Μα για αυτό κ εγώ έχω διαβάσει και τις 100 σελίδες κ ξέρω τι γίνεται! Όλα τα έχω περάσει στον σκληρο δίσκο κ ότι ξεχάσω θα μπω στο mytrip με το πρόγραμμα σου κ θα ενημερωθώ!! Επίσης πάμε περισσότερο για ξεκούραση κ όχι τόσο για πεζοπορία κ γυμναστική!
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.065
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
  • Μα για αυτό κ εγώ έχω διαβάσει και τις 100 σελίδες κ ξέρω τι γίνεται! Όλα τα έχω περάσει στον σκληρο δίσκο κ ότι ξεχάσω θα μπω στο mytrip με το πρόγραμμα σου κ θα ενημερωθώ!! Επίσης πάμε περισσότερο για ξεκούραση κ όχι τόσο για πεζοπορία κ γυμναστική!
Αν πηγαίνεις για ξεκούραση κάθε μέρα 3 ώρες λουτρά να λιώσεις να το καταευχαριστηθεις και βλέπεις και 2-3 μέρη αν προλάβεις. ..
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Vagar το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μετακομίσεις στη βουδαπεστη να μας δίνεις online πληροφορίες και νας λύνεις τις απορίες άμεσα καθώς και να μας κάνεις και καμιά ξεναγησουλα. Είσαι ο βασιλιάς της Βουδαπέστης. Καλό κουράγιο αισίως φτάσαμε στις 100 σελίδες ..
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
2.065
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Χαχα @escursione και ποσες απαντήσεις ακόμα έχουν μοιράσει οι διαχειριστές σε διάφορα θέματα που αφορούν την πόλη, αλλιώς θα είχαμε φτάσει τις 200 :) ...Δεν έχει σημασία ο αριθμός των σελίδων όσο το να μπορεί κάποιος να βρει αυτό που θέλει διαβάζοντας τον οδηγό και όχι όλες τις σελίδες που όσο να ναι στην θεα του αριθμού και μονο σε τρομαζει. Η πόλη από ότι φαίνεται αρέσει πολύ στους Έλληνες (σε συνδυασμό με τις ελκυστικές τιμές) για αυτο και την επιλέγουν για μια απόδραση από την καθημερινότητα..
 

p@n

Member
Μηνύματα
65
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
απ οτι βλεπω η οπερα ειναι κλειστη μεχρι το 2020 για επισκευες ε? :(
Το κτήριο απέξω είναι σκεπασμένο και έχει σκαλωσιές όντως αλλά μέσα λειτουργεί κανονικά. Τουλάχιστον την προηγούμενη εβδομάδα. Δεν είδαμε κάποιο έργο εμείς αλλά πλησιασαμε να την επεξεργαστουμε και προσέξαμε ότι είχε κανονικά προσεχές πρόγραμμα ...
 

p@n

Member
Μηνύματα
65
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.013
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom