Ουγγαρία Βουδαπέστη 2016 (πλήρης ταξιδιωτικός οδηγός)

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Μάλλον θα προτιμήσω τη λύση του ξενοδοχείου είναι πιο πολύ ψυχολογικό το θέμα από άποψη ασφάλειας. Όπως και να χει σε ευχαριστώ που ασχολήθηκες. Θα επανέλθω με την επιστροφή μου για εντυπώσεις.
Αν θες ξενοδοχείο με πρωινό πας πάνω από 265 ευρώ τις 3 ημέρες αν δεν σε ενδιαφέρει το πρωινό θα βρεις 40-50 ευρώ κάτω...
Ανάλογα την τοποθεσία βάζουν κ τις τιμές και τα ξενοδοχεία γιατί αν τα πιο μακρινά έβαζαν ίδιες τιμές με τους άλλους που βρίσκονται σε προνομιακή θέση δεν θα πήγαινε κανείς...
 
Last edited:

alexpr

Member
Μηνύματα
24
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ-ΤΟΚΙΟ
Καλημέρα.Εμείς έχουμε κλείσει διαμέρισμα 130 τμ κοντά στον σταθμό μετρό oktagon από 11-15/10 για 600e.Δηλ 100e το άτομο (θα είιμαστε παρέα 6 ατόμων).Ο καιρός δέιχνει ότι θα είναι καλός και ελπίζω να μην αλλάξει.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλημέρα.Εμείς έχουμε κλείσει διαμέρισμα 130 τμ κοντά στον σταθμό μετρό oktagon από 11-15/10 για 600e.Δηλ 100e το άτομο (θα είιμαστε παρέα 6 ατόμων).Ο καιρός δέιχνει ότι θα είναι καλός και ελπίζω να μην αλλάξει.
Βροχή να μην έχει το κρύο θα σας βοηθήσει να την περπατήσετε θα δώσει, κ άλλη αίσθηση στα λουτρά...
 

Aliki123

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπερα και παλι!Εκλεισα ξενοδοχειο πριν μια εβδομαδα για αρχες Δεκεμβρη..με αριστη τοποθεσια,4 βραδια 370 ευρω.Απο χτες για τις ιδιες ημερομηνιες η τιμη για 4 βραδια εχει φτασει στα 920 ευρω.Τυχη βουνο!
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπερα και παλι!Εκλεισα ξενοδοχειο πριν μια εβδομαδα για αρχες Δεκεμβρη..με αριστη τοποθεσια,4 βραδια 370 ευρω.Απο χτες για τις ιδιες ημερομηνιες η τιμη για 4 βραδια εχει φτασει στα 920 ευρω.Τυχη βουνο!
Πολύ καλή τιμή :) ..Σε ποιο έκλεισες;
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Kόστα Ρίκα
εγώ ένα δωματιάκι έκλεισα ο καημένος με 107 ευρό για 3 βράδια........... :(
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Πολύ ωραίο ξενοδοχείο δεν τρελαίνομαι τόσο με την τοποθεσία ίσως με κοντά στα 400 έμενα δίπλα στις γέφυρες ή να είμαι εκεί σε 1 λεπτό με τα πόδια..Αλλά είναι πολύ ωραίο δεν χωράει αμφιβολία...
 

kostas_sam1

Member
Μηνύματα
82
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη?
Ταξίδι-Όνειρο
Κωνσταντινούπολη
Ειναι μεν κοντα στον Δουναβη αλλα ειναι στην αλλη ακρη πιο περα και απο την κλειστη αγορα ..Αν ηταν πιο κοντα στο ferenciek tere θα βολευε περισσοτερο για να εισαι στο κεντρο ολων..
και εγώ έκλεισα το παραπάνω ξενοδοχείο για μέσα ιανουαρίου, ήταν πολύ ελκυστική η τιμή του και δεν το πολυσκέφτηκα. γενικά είδα καλά σχόλια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom