Β.Αμερική με Lufthansa από 399 € τελική τιμή

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
χαχα να στε καλα!!! (λογια μητερας μου)
μολις της εκλεισα να παει Μοντρεαλ :D
 

Joanna

Member
Μηνύματα
199
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Ευχαριστώ πολύ παιδιά !!!..μόλις έκλεισα τα εισητήρια μας (3) για Νέα Υόρκη..περιμέναμε μέρες τώρα για κάποια καλή προσφορά..επιτέλους!!!φεύγουμε Μάιο για 14 ημέρες !!!
 

kwtsoulis

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Παιδιά μια ερώτηση,για να τα κλείσω και γώ για μέσα Μαϊου.Περνάω κανονικά τα στοιχεία,απλά επειδή το παιδί που θα πάει,δεν έχει Visa,πληρώνω με τη δική μου.Στο payers βάζω τα δικά μου στοιχεία(μιας και η κάρτα είναι στο ονομά μου),η τα δικά του?Επίσης όταν πάω μέσω Visa μου βγάζει την επιλογή πώς πρέπει να έχω την κάρτα μαζί μου,ενώ όταν πάω μέσω paypal μου βγάζει επιλογή για διαβατήριο..Απαντήστε μου να τελειώνω ο χριστιανός!!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Δεν είμαι, προφανώς, επαϊων, αλλά εγώ κλείνω πάντοτε με Visa. Εννοείται πως δίνεις τα στοιχεία του κατόχου της κάρτας. Μερικές φορές, όντως, είσαι υποχρεωμένος να κουβαλάς την κάρτα μαζί σου στο ταξίδι, ασχέτως από το αν η κάρτα ανήκει σε εσένα ή κάποιον άλλο. Αρκεί να είναι η κάρτα με την οποία έκλεισες. Ελπίζω να βοήθησα.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
kwstoulis ρώτα τη LH. Στην TK που είχα πάει να κλείσω για φίλο μου δε γινόταν καθώς έπρεπε να έχει την κάρτα μαζί του.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Το πρόβλημα, δηλαδή, είναι ότι δεν κλείνει με τη δική του κάρτα; Οπότε δεν μπορεί να την πάρει μαζί του;; Μα, γιατί δεν βγάζει μια debit που δεν είναι τίποτα, για να ησυχάσει;
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.095
Likes
1.711
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Όταν έκανα κράτηση εισητηρίου στην Lufthansa, στο τσεκ ιν μου ζήτησαν την πιστωτική κάρτα στην οποία έγινε η χρέωση.
 

kwtsoulis

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Μόλις μίλησα με Lufthansa και μου είπαν πώς αν κάνεις λογαριασμό στην εταιρία,έχει επιλογή book for someone else,και δε χρειάζεται να δείξει την κάρτα του ο άλλος.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
SPROM ποσο εχει το εισητηριο με τη Swiss?? Εγω αν εμενα Θεσσαλονικη για 400? Νεα Υορκη θα ερχομουνα και με το λεωφορειο!! Τι να πουμε και εμεις οι Κρητικοι? Για Χανια Αθηνα μου ζηταει η Aegean 192 ευρω για 1/6 με 25/6 και η τιμή αυτη ειναι ετσι απο τον Ιανουαριο!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Η Νεα Υορκη είναι ένα 500αρι περιπου. Δεν με συμφερει να παρω τη Lufthansa... Εσείς από την Κρήτη, όντως, είστε σε χειρότερη μοίρα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μήπως να μετονομαστεί το topic σε 'Πώς να βρείτε οικονομικά connections για να εκμεταλλευτείτε την προσφορά της Lufthansa για Β. Αμερική από Αθήνα με ?399 τελική τιμή'?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.185
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom