ΓΑΜΗΛΙΟ ΤΑΞΙΔΙ

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Έχω πάει κι εγώ Μπανγκόκ και Σαμούι το καλοκαίρι του 2009..η πρόταση μου δεν διαφέρει από των υπολοίπων.3 μέρες Μπανγκόκ και τις υπόλοιπες στο Σαμούι, αφού θέλεις να πας εκεί για ξεκούραση και άραγμα σε παραλία..Απ΄ότι έχω ακούσει υπάρχουν και άλλα νησάκια πιο όμορφα απο το Σαμούι, αλλά δεν έχω πάει για να σου πω..Και στο Σαμούι καλά είναι, να κάνεις βόλτες και στην ενδοχώρα, αξίζει !!!
Εγώ έμενα στο Anantara resort, στο Bophut. Το ξενοδοχείο ήταν καταπληκτικό, η περιοχή και το χωριουδάκι δίπλα, χωρίς την πολυκοσμία της Chaweng..η παραλία μπροστά απο το ξενοδοχείο ήταν αρκετά καλή χωρίς όμως να σε μαγεύει..
Αν θέλεις πολυκοσμία, τότε επέλεξε Chaweng..γούστα είναι αυτά !!!

Καλά να περάσετε !!!
 

despokkp

Member
Μηνύματα
86
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ ΟΔΙΚΩΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Κράμπι η Κο Σαμούι ???Τι λέτε εσείς που έχετε που έχετε πάει ποιο μέρος κατά τη γνώμη σας αξίζει πιο πολύ για να το γυρίσεις για εκδρομές πράγματα να δεις περισσότερα?
 

FILIO1987

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Έχω πάει κι εγώ Μπανγκόκ και Σαμούι το καλοκαίρι του 2009..η πρόταση μου δεν διαφέρει από των υπολοίπων.3 μέρες Μπανγκόκ και τις υπόλοιπες στο Σαμούι, αφού θέλεις να πας εκεί για ξεκούραση και άραγμα σε παραλία..Απ΄ότι έχω ακούσει υπάρχουν και άλλα νησάκια πιο όμορφα απο το Σαμούι, αλλά δεν έχω πάει για να σου πω..Και στο Σαμούι καλά είναι, να κάνεις βόλτες και στην ενδοχώρα, αξίζει !!!
Εγώ έμενα στο Anantara resort, στο Bophut. Το ξενοδοχείο ήταν καταπληκτικό, η περιοχή και το χωριουδάκι δίπλα, χωρίς την πολυκοσμία της Chaweng..η παραλία μπροστά απο το ξενοδοχείο ήταν αρκετά καλή χωρίς όμως να σε μαγεύει..
Αν θέλεις πολυκοσμία, τότε επέλεξε Chaweng..γούστα είναι αυτά !!!

Καλά να περάσετε !!!

ποσο σου βγηκε το ταξιδι με τα εισητηρια στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο?????
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
ποσο σου βγηκε το ταξιδι με τα εισητηρια στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο?????
Αυτό το συγκεκριμένο ταξίδι ήταν bonus από τη δουλειά μου !!!..δεν διέθεσα κάποιο ποσό δηλαδή..ακόμα και τα προσωπικά μου έξοδα, ήταν και αυτά πληρωμένα..ξέρω όμως από κάποιους άλλους που ήρθαν μαζί μας, ότι για 7 διανυκτερεύσεις (3 Μπανγκόκ 4 Σαμούι) στοίχισε τον Αύγουστο του 2009, περίπου 2.300 - 2.400 ευρώ το άτομο, πτήσεις με Emirates, διαμονή στο Centara Grand at Central World στη Μπανγκόκ και Anantara Resort Bophut Bay στο Σαμούι, μέσω γνωστού πρακτορείου της Αθήνας..
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
για 7 διανυκτερεύσεις (3 Μπανγκόκ 4 Σαμούι) στοίχισε τον Αύγουστο του 2009, περίπου 2.300 - 2.400 ευρώ το άτομο, πτήσεις με Emirates, διαμονή στο Centara Grand at Central World στη Μπανγκόκ και Anantara Resort Bophut Bay στο Σαμούι, μέσω γνωστού πρακτορείου της Αθήνας..
Εξωφρενικό ποσό για 7 μέρες Ταυλάνδη!!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Και πάλι παραείναι ακριβά!!
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Αυτό το συγκεκριμένο ταξίδι ήταν bonus από τη δουλειά μου !!!..δεν διέθεσα κάποιο ποσό δηλαδή..ακόμα και τα προσωπικά μου έξοδα, ήταν και αυτά πληρωμένα..ξέρω όμως από κάποιους άλλους που ήρθαν μαζί μας, ότι για 7 διανυκτερεύσεις (3 Μπανγκόκ 4 Σαμούι) στοίχισε τον Αύγουστο του 2009, περίπου 2.300 - 2.400 ευρώ το άτομο, πτήσεις με Emirates, διαμονή στο Centara Grand at Central World στη Μπανγκόκ και Anantara Resort Bophut Bay στο Σαμούι, μέσω γνωστού πρακτορείου της Αθήνας..
προσλαμβάνουν στη δουλεια σου?:haha: Γιατι προσφερομαι!!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
προσλαμβάνουν στη δουλεια σου?:haha: Γιατι προσφερομαι!!!
Φοβερό πριμ έτσι?? Κι εγώ προσφέρομαι!

Joanna συνεχίζουν τέτοια πριμ? Ή μία ήταν και καλή και ποτέ ξανά?
 

despokkp

Member
Μηνύματα
86
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ ΟΔΙΚΩΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Κράμπι η Κο Σαμούι ???Τι λέτε εσείς που έχετε που έχετε πάει ποιο μέρος κατά τη γνώμη σας αξίζει πιο πολύ για να το γυρίσεις για εκδρομές πράγματα να δεις περισσότερα?
Λοιπόν γνωμες...
 

Nadia80

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική!!!
Joanna καλημέρα! Εχω κλείσει στο centara at centraworld στην Μπανγκόκ, μπορείς να μου πείς αν όντως είναι καλό? Πέρσυ έμεινα Shangri la, είχε καλή προσφορά...φέτος όμως ήταν αρκετα ακριβό...
Despokkp καλημέρα και σε σένα!Κράμπι πάω φέτος...Σαμούι έιχα πάει πρίν 3 χρόνια!Μου άρεσε, αλλ'α προτειμώ το Πουκέτ. Σίγουρα όμως στην Ταυλάνδη θα περάσεις πολύ ωραία!!!
Στο σαμούι έμεινα στο Muang Samui Spa resort. Ωραίο ξενοδοχείο, με ταυλανδέζικη διακόσμηση, ατμοσφαιρικό και παραδοσιακό... Έχει μπανγκαλόουζ με 2 ή ορόφους. Είναι πάνω στην παραλία Chaweng, αλλά η θάλασσα εκεί μπροστά δεν λέει και πολλά. Βούρκος ως συνήθως.
Και στο Κράμπι και στο Σαμούι έχει εκδρομές να κάνεις.
 

despokkp

Member
Μηνύματα
86
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ ΟΔΙΚΩΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Nadia80 Μόλις γυρίσεις γράψε μας πως πέρασες Σαμούι και που πήγες....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom