Πακιστάν Γάμος και jammimg sessions στη Λαχώρη!

vrea

Member
Μηνύματα
232
Likes
209
Εξαιρετική ιστορία. Είχε κάτι από ταινία...

Η περιγραφή σου καταπληκτική. Μας ταξίδεψες στην αριστοκρατία του Πακιστάν!!!! Φαντάζομαι η πραγματική ζωή εκεί θα είναι κομμάτι διαφορετική αλλά εμένα προσωπικά μου άρεσε αυτή η πλευρά που είδες εσύ.

Αναμένω με μεγάλο ενδιαφέρον και φωτογραφίες.
 

mihoula

Member
Μηνύματα
13
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Πάσχα
Kαταπληκτικη ιστορια!! Υπεροχη περιγραφη!! Με καθηλωσες πραγματικα!!
Μιλαμε για ανεπαναληπτη εμπειρια μιας και ειχες την ευκαιρια να ζησεις το Πακισταν εκ των εσω και να νιωσεις ενα με τους ντοπιους... φιλοξενια, ψωνια και μοδιστρα, παρτυ, γαμος, συζητησεις μεχρι το πρωι... και κερασακι στην τουρτα ο προσωπικος σου αρχαιολογος...
Θελω κι εγω να δω πολλες πολλες φωτογραφιες, παρακαλω!!

Υ.Γ. Πες μου οτι το event ειναι αυτο εδω... το ειχα δει καποτε τυχαια και εκλαψα γιατι κανουν σαν καρικατουρες...

Καλά είσαι φοβερή!!!Που το βρήκες αυτό το βιντεάκι; Ναι από εκεί είναι και όταν είσαι μέσα στο κοινό δεν ξέρεις πως να νιώσεις..Πάντως σίγουρα δεν σε παίρνει να γελάσεις! Αναμένω την ανάκτηση του σκληρού δίσκου και θα ανεβάσω πολλές. Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!
 

mihoula

Member
Μηνύματα
13
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Πάσχα
Εξαιρετική ιστορία. Είχε κάτι από ταινία...

Η περιγραφή σου καταπληκτική. Μας ταξίδεψες στην αριστοκρατία του Πακιστάν!!!! Φαντάζομαι η πραγματική ζωή εκεί θα είναι κομμάτι διαφορετική αλλά εμένα προσωπικά μου άρεσε αυτή η πλευρά που είδες εσύ.

Αναμένω με μεγάλο ενδιαφέρον και φωτογραφίες.
Σ'ευχαριστώ πολύ! Ναι η αλήθεια είναι πως η ταξική ψαλίδα είναι κάτι παραπάνω και από εμφανής σε αυτή τη χώρα αν και υπάρχει μεσαία τάξη η οποία είχε την ευκαιρία να μορφωθεί και να ανοίξει τους ορίζοντές της.
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ωκεανία
Respect! Υπέροχη ιστορία, καθηλωτική γραφή και πολύ πολύ πολύ πρωτότυπο ταξίδι! Άσε που μου έβαλες ιδέες ... βλέπεις έχω έναν συνάδελφο από Γκάνα που θέλει να πάει στη πατρίδα του να παντρευτεί για να το φέρει εδώ το κορίτσι του... :airplane:
 

mihoula

Member
Μηνύματα
13
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Πάσχα
Respect! Υπέροχη ιστορία, καθηλωτική γραφή και πολύ πολύ πολύ πρωτότυπο ταξίδι! Άσε που μου έβαλες ιδέες ... βλέπεις έχω έναν συνάδελφο από Γκάνα που θέλει να πάει στη πατρίδα του να παντρευτεί για να το φέρει εδώ το κορίτσι του... :airplane:
Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ! Χαίρομαι που σου άρεσε. Αν έχεις τέτοια ευκαιρία μην την χάσεις. Πάντα βλέπεις με τους ντόπιους πολύ καλύτερα μια χώρα απ'ότι μόνος σου!
 

mihoula

Member
Μηνύματα
13
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Πάσχα
Respect! Υπέροχη ιστορία, καθηλωτική γραφή και πολύ πολύ πολύ πρωτότυπο ταξίδι! Άσε που μου έβαλες ιδέες ... βλέπεις έχω έναν συνάδελφο από Γκάνα που θέλει να πάει στη πατρίδα του να παντρευτεί για να το φέρει εδώ το κορίτσι του... :airplane:
Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ! Χαίρομαι που σου άρεσε. Αν έχεις τέτοια ευκαιρία μην την χάσεις. Πάντα βλέπεις με τους ντόπιους πολύ καλύτερα μια χώρα απ'ότι μόνος σου!
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Σε ευχαριστουμε πολυ που μοιραστηκες μαζι μας αυτη την καταπληκτικη εμπειρια!!!
Δεν τυχαινει και στον καθενα ενας γαμος στο Πακισταν....
Περιμενουμε φωτογραφιες !!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία αλλά βάλε και μερικές φωτό. Τόσα έγραψες, θα ήταν ωραία να τα δούμε και σε φωτογραφίες.
 

mihoula

Member
Μηνύματα
13
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Πάσχα
Σε ευχαριστουμε πολυ που μοιραστηκες μαζι μας αυτη την καταπληκτικη εμπειρια!!!
Δεν τυχαινει και στον καθενα ενας γαμος στο Πακισταν....
Περιμενουμε φωτογραφιες !!!
Ευχαριστώ!!Ξεκίνησα ήδή το ανέβασμα.
 

mihoula

Member
Μηνύματα
13
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Πάσχα
Πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία αλλά βάλε και μερικές φωτό. Τόσα έγραψες, θα ήταν ωραία να τα δούμε και σε φωτογραφίες.
χαχα! έγινε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom