Γαμήλιο Ταξίδι - Τέλη Οκτωβρίου

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Για τη Σρι Λανκα που σου προτεινε η renata γιατι λες οτι ξεφευγει απο το μπατζετ σου? Η Qatar εχει τα εισιτηρια γυρω στα 1100 τα δυο ατομα για Οκτωβρη και με τα υπολοιπα (μεχρι τα 2000) βρισκεις χοτελ α-νε-τα για 5 μερες και σου περισευουν.
Το ιδιο και για π.χ. το Μπορακάι...με 1200 (και οι δυο) εχεις τα τικετς για Μανιλα και απο κει εσωτερικη πτηση και διαμονη στον παραδεισο.
Οι επιλογες ειναι αρκετες , απλα αν μπορεις προσθεσε μερες.
 

fantsos

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΥΚΕΤ
Για τη Σρι Λανκα που σου προτεινε η renata γιατι λες οτι ξεφευγει απο το μπατζετ σου? Η Qatar εχει τα εισιτηρια γυρω στα 1100 τα δυο ατομα για Οκτωβρη και με τα υπολοιπα (μεχρι τα 2000) βρισκεις χοτελ α-νε-τα για 5 μερες και σου περισευουν.
Το ιδιο και για π.χ. το Μπορακάι...με 1200 (και οι δυο) εχεις τα τικετς για Μανιλα και απο κει εσωτερικη πτηση και διαμονη στον παραδεισο.
Οι επιλογες ειναι αρκετες , απλα αν μπορεις προσθεσε μερες.

Ξεφεύγει γιατί Ξεκινάω απο Θεσσαλονίκη:(
1600? βγαίνει Θεσσαλονίκη - Κολόμπο :(

Κοιτάζω και Τυνησία...
Για να δούμε...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ψιλοχαζευοντας την Qatar, έχει τιμές για 31 Οκτώβρη και επιστροφή 8 Νοέμβρη με 535 ευρώ το άτομο. Από Αθήνα φυσικά. Προσοχή όμως πρέπει να το κλείσεις το εισιτήριο σχετικά εγκαίρως γιατί υπάρχει προσφορά η οποία λήγει στις 3/9.
Στην Αθήνα μπορείς να κατέβεις και με τρένο προκειμένου να μειώσεις το κόστος ή να περιμένεις μπας και βγει καμια προσφορά αεροπορικής εταιρείας.
 

fantsos

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΥΚΕΤ
Για να σε βλέπω να τα ξανακοιτάζεις γιατί κάτι δεν κάνεις καλά...
Το ξανά είδα φίλε μου αλλά τίποτα δεν αλλάζει.
Έβαλα
From:Thessaloniki (SKG)
To:Colombo (CMB)
Ημερρομηνία:24-31 Οκτωβρίου 2011.
Travellers:2
Search:Fare
Class:Economy

Κάνω κάτι λάθος;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ναι κάνεις λάθος... σπάσε το δρομολόγιο στα δύο... δες πόσο κάνει το ATH-CMB-ATH και μετά κοίτα το SKG-ATH-SKG... αν δεν τα καταφέρνεις, πήγαινε σε ένα ταξιδιωτικό γραφείο να στο φτιάξει... έτσι θα γλυτώσεις αρκετά χρήματα...
 

fantsos

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΥΚΕΤ
Ναι έτσι βγαίνει 1300?...!
Τι να πω θα το δω κι αυτό...!

Ευχαριστώ παιδιά με βοηθάτε αρκετά!
 

Sotiroula

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ας πουμε Κούβα...
Ταξίδι-Όνειρο
Σικελία!!!!!!!!!!!!!!
Καλησπέρα και από εμένα!!!
Νομίζω ότι με τέτοια χρήματα, μπορείτε να πάτε σε αρκετά μέρη, αν θέλετε και τη επαγγελματική μου γνώμη!
Εκτός από Σαρμ ελ Σειχ, μπορείτε να δείτε και την Ελ γκούνα, ή Χουργκαντα, λίγο πιο γκλαμ, πιο απομονομένα, αλλα μοναδικά.
Επειτα σωστή η πρόταση της φίλης για Πουκετ, αλλα στην Ταυλάνδη για γαμήλιο καλύτερα να δείτε το Σαμουι , ειναι λίγο πιο ρομαντικό/εχουμε αρκετα οικονομικούς εκπτωτικούς ναυλους πλεον με την ΤΗΑΙ!!!!
Αν δείτε Ευρώπη καλύτερα να κινηθείτε προς Ιβηρική! ειναι ωραία!!!!!!!
Επίσης μπορείτε να δείτε το Μαρόκο, σε ενα πανέμορφο riad, με μια δυο εκδρομούλες, θα είναι super, και οικονομικά, και κοντα-σχετικα με την Ταυλάνδη- αλλα επίσης πολύ πολύ μαγικά, ανάλογα τι ξενοδοχείο θα επιλέξετε και σε ποια περιοχή-προτείνω Marrakesh!!!!!!!

ευχομαι να βοηθησα λίγο!!!!

η ώρα η καλή!!!!!

Υ.Γ. εγω πότε θα γίνω μάνα????
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
αν θέλετε και τη επαγγελματική μου γνώμη!
Εμείς δεν ξέρω αν τη θέλουμε, εσύ είσαι σίγουρη ότι θες να τη δώσεις ως τέτοια ? (Μην παρεξηγηθώ, εννοώ ότι μπορεί να θεωρήσει κάποιος κακόβουλος ότι ψαρεύεις πελάτες).
 

Sotiroula

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ας πουμε Κούβα...
Ταξίδι-Όνειρο
Σικελία!!!!!!!!!!!!!!
Εμείς δεν ξέρω αν τη θέλουμε, εσύ είσαι σίγουρη ότι θες να τη δώσεις ως τέτοια ? (Μην παρεξηγηθώ, εννοώ ότι μπορεί να θεωρήσει κάποιος κακόβουλος ότι ψαρεύεις πελάτες).
αμα ηθελα να ψαρέψω πελάτες, θα έβαζα διαφήμιση, πιο κάτω, που απότι φαίνεται καποιοι το σκέφτηκαν!!Η δεξια!!!
Και επίσης δεν θα ταξίδευα μόνη μου, ούτε θα ήμουν φαν του γκρουπ "μεμονωμενοι ταξιδιωτες" or something!!!
Επίσης θα ταξίδευα μόνο με το σουπερ τελειο γραφείο που δουλευω και δεν θα κανόνιζα τίποτα μόνη μου, και θα το διαφήμιζα κιόλας!!!!

Μην ανησυχείς, για να μάθω και γω έγινα μέλος του travelstories. Να δω αρχικά που μπορεί να σε ταξιδέψει η αφήγηση κάποιου, και έπειτα να ανοίξω όρίζοντες.. Ποτε δεν ειναι κακό να μαθαίνεις, ετσι δεν είναι??:roll:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ας μείνουμε στο θέμα μας παρακαλώ

Γαμήλιο Ταξίδι - Τέλη Οκτωβρίου
 

Sotiroula

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ας πουμε Κούβα...
Ταξίδι-Όνειρο
Σικελία!!!!!!!!!!!!!!
Οκ Παραμένω στο θέμα...Νομίζω ότι το Mαρόκο ειναι η καλυτερη λύση!!!Και μπάνιο και πολιτισμός... Και γυρω γυρω ευκολα, και όμορφα...και πάνω από όλα εντός budget, νομίζω!!!!

Η ωρα η καλή σας είπα???Α και καλούς απογόνους!!!!!

:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom