Γαμήλιο Ταξίδι - Τέλη Οκτωβρίου

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Νιόπαντρο παληκάρι,όλο και κάτι ....θα βρει να κάνει:lol:

Το Πουκετ μια χαρά προορισμός είναι για μια πρώτη γνωριμία με την Ασία.
Καλά να περάσεις.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χωρίς να κάνω διαφήμιση -και χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ- ξέρω ότι το Cel Tours βγάζει καταπληκτικές προσφορές για Ταϋλάνδη (μιλάω για 500? το πενθήμερο/άτομο με αεροπορικά).Για κοίτα το λίγο.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.336
Χωρίς να κάνω διαφήμιση -και χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ- ξέρω ότι το Cel Tours βγάζει καταπληκτικές προσφορές για Ταϋλάνδη (μιλάω για 500? το πενθήμερο/άτομο με αεροπορικά).Για κοίτα το λίγο.
Πιστεύεις ότι αυτή η τιμή είναι πραγματική? Ή θα προστεθούν "φόροι" κτλ και θα πάει τελικώς κανά 1000ρικο?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δεν χάνει κανείς τίποτε να ρωτήσει.
Κάποιες φορές υπάρχουν καλές περιπτώσεις.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μου φαίνεται δύσκολο το 500 να γίνει 1000!
Αν γίνει 700 πάλι κερδισμένος βγαίνει και του το δίνουν και έτοιμο το πακετάκι.Δεν βρίσκω που είναι το κακό.
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
τρέμω στην ιδέα του τί μπορεί να συναντήσει κανείς εκεί αν κλείσει για ταυλάνδη σε αυτή την τιμή. υπήρχαν βέβαια δωμάτια με 200 baht / βράδυ (περίπου 5 ευρώ?) αλλά δεν είχαν πάτωμα
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δηλαδή μπήκες και είδες ποιά ξενοδοχεία προτείνει το πρακτορείο και κατέληξες σε αυτό το βέβαιο συμπέρασμα;

Μπράβο σου.
 

Sotiroula

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ας πουμε Κούβα...
Ταξίδι-Όνειρο
Σικελία!!!!!!!!!!!!!!
Αυτη η τιμή μπορεί να ειναι και πραγματική, αλλα όχι τωρα, πριν 1 μηνα που η ΤΗΑΙ ειχε σουπερ προσφορα για τα γραφεία, ειδικούς ναυλους, που ήταν σαν ψέμα αλλα μονο για 2 μηνες, οποιος πρόλαβε προλαβε.
βεβαια αμα ψηνεται κανεις, για ταλαιπωρία, μπορεί να παει και με gulf μεσω Μπαχρειν και μέσω Μπανκογκ επισης πολύ φτηνά!!!
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
δεν είναι βέβαιο συμπέρασμα. το βέβαιο συμπέρασμα είναι ότι το μέρος είναι μάπα οπότε αν πας σε μάπα μέρος και μάλιστα σε ότι πιο φθηνό βρείς υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να είναι μάπα το γαμήλιο (που το κάνεις μία φορά λογικά αν δεν είσαι η λιζ τέηλορ)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τελοσπάντων επειδή ο άνθρωπος ζήτησε πληροφορίες για Ταϋλάνδη,μεταξύ άλλων,προσπάθησα να του προτείνω ότι πιο συμφέρον μπορεί να βρει.Αλλά ξέχασα,εδώ το φόρουμ είναι μόνο για να χώνεται ο ένας στον άλλον χωρίς καν να ψάξει την πληροφορία.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.336
Μου φαίνεται δύσκολο το 500 να γίνει 1000!
Αν γίνει 700 πάλι κερδισμένος βγαίνει και του το δίνουν και έτοιμο το πακετάκι.Δεν βρίσκω που είναι το κακό.
Κακό δεν υπάρχει, απλά να είναι υποψιασμένος. Είναι σύνηθης πρακτική να διαφημίζουν μια τιμή, η οποία με "φόρους" (το βάζω σε εισαγωγικά διότι έχω διαπιστώσει ότι πρόκειται για χρεώσεις που ξεπερνούν τους κανονικούς φόρους αεροδρομίων) ανεβάζει πολύ το συνολικό κόστος. Εν πάση περιπτώσει, με 1000 Ευρώ κάνεις μια χαρά διακοπές στη Ταϋλάνδη για λίγες μέρες, όχι τίποτε πολυτέλειες, αλλά δε νομίζω να αναζητεί κάποιος πολυτέλειες με τόσο λίγα χρήματα.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρε παιδιά,προφανώς μπορεί να κάνω και λάθος αλλά δεν θα κάτσω να πάρω και τηλέφωνο στο πρακτορείο να το επιβεβαιώσω,έχετε δει τι ξενοδοχεία και σε τι τιμές τα διαφημίζει;

Ναι δε λέω είναι στα γνωστά τουριστικότατα μέρη αλλά δεν νομίζω να ζήτησε ο άνθρωπος κατασκήνωση με αβορίγινες και κυνήγι αγριόχοιρου με ακόντια.Κανένα μπανάκι είπε να κάνει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.763
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom