Γαμήλιο στη Μάλτα, στη Κρήτη ή Κύπρο;

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σωστα το ειπαν καποια μελη παραπανω.
Μια χαρα ειναι το γαμηλιο σε Ρωμη .Μπορεις να βρεις φθηνα αεροπορικα κι προς θεου...μετα απο γαμο θα ειστε ...οσο και να μην υπαρχουν λεφτα για πολυ ακριβους προορισμους ...καποια χρηματα ως δωρα θα τα εχετε παρει.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Σωστα το ειπαν καποια μελη παραπανω.
Μια χαρα ειναι το γαμηλιο σε Ρωμη .Μπορεις να βρεις φθηνα αεροπορικα κι προς θεου...μετα απο γαμο θα ειστε ...οσο και να μην υπαρχουν λεφτα για πολυ ακριβους προορισμους ...καποια χρηματα ως δωρα θα τα εχετε παρει.

Συμφωνώ κι εγώ. Καταρχάς Ρώμη είναι πιο οικονομικά από Μάλτα. Και Μάλτα ενώ δεν έχω πάει η αλήθεια είναι δεν έχω ακούσει τα καλύτερα. Ενώ για Ρώμη βρες μου έναν που να σου πει ότι δεν του άρεσε!! Θα βρεις πολύ φτηνά εισητήρια κι ο ρομαντισμός εκεί είναι άπλετος. Αν είναι το πρώτο σας ταξίδι στο εξωτερικό θα σας αρέσει όπου και να πάτε. Αλλά γιατί να μην ξετρελλαθείτε??? Κατά τα άλλα από τις 3 επιλογές που λες φυσικά προτείνω Κρήτη. Είναι πανέμορφα και τα έχει όλα.
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Απο τα 3 μερη που ρωτας εχω παει μονο Ηρακλειο και Μαλτα.
Αρα θα σου πρωτεινα Μαλτα.
Καλυτερα ομως ειναι να σου απαντησουν ατομα τα οποια εχουν παει και στα 3 μερη για διακοπες και οχι φανταροι οι σπουδαζανε γιατι αλαζουν πολυ τα πραγματα.
 

cgchris80

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Παιδιά ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας, τελικά ο προορισμός έκλεισε..................ΧΑΝΙΑ 10 ημέρες , η αλήθεια είναι οτι θα ήθελα και εξωτερικό αλλά η Κρήτη μας κέρδισε όχι μόνο για τις ομορφιές, βρήκαμε και αρκετά οικονομικα ξενοδοχείο που μας το πρότεινε φιλικό ζευγάρι που επίσης είχε πάει εκεί γαμήλιο 30 ευρώ, και αεροπορικά σε πολύ χαμηλές τιμές. Όπως σας έγραψα πιο πάνω είχα πάει πριν 13 χρόνια αλλα ήταν σε φάση πενταήμερης με το σχολείο οπότε δεν είδα και πολλά...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αρχισε απο τωρα το διαβασμα πληροφοριων στην ενοτητα Κρητη
Οτι βοηθεια θελεις στη διαθεση σου...:clap:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Παιδιά ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας, τελικά ο προορισμός έκλεισε..................ΧΑΝΙΑ 10 ημέρες , η αλήθεια είναι οτι θα ήθελα και εξωτερικό αλλά η Κρήτη μας κέρδισε όχι μόνο για τις ομορφιές, βρήκαμε και αρκετά οικονομικα ξενοδοχείο που μας το πρότεινε φιλικό ζευγάρι που επίσης είχε πάει εκεί γαμήλιο 30 ευρώ, και αεροπορικά σε πολύ χαμηλές τιμές. Όπως σας έγραψα πιο πάνω είχα πάει πριν 13 χρόνια αλλα ήταν σε φάση πενταήμερης με το σχολείο οπότε δεν είδα και πολλά...
Ζηλεύω! Τα υπέροχα Χανιά!
Να ξεκινήσουμε συμβουλές ή τα ξέρεις; Οι μέρες δε γίνο0νται 15 ε; :D
Ζουμερό γλυκό στο Ακρωτήρι (δεν ξέρω αν μπορώ να πω όνομα μαγαζιού) και δεν είμαι γλυκατζής-φαντάσου!
Παραλίες θες; Πώ-πω......πόσο θα' θελα να πάω λίγες μέρες και γώ, αλλά πού δουλειά...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ζηλεύω! Τα υπέροχα Χανιά!
Να ξεκινήσουμε συμβουλές ή τα ξέρεις; Οι μέρες δε γίνο0νται 15 ε; :D
Ζουμερό γλυκό στο Ακρωτήρι (δεν ξέρω αν μπορώ να πω όνομα μαγαζιού) και δεν είμαι γλυκατζής-φαντάσου!
Παραλίες θες; Πώ-πω......πόσο θα' θελα να πάω λίγες μέρες και γώ, αλλά πού δουλειά...
Aν εννοεις τη Κουκουβαγια ξεχασε οτι ηξερες....εχει χαλασει τη ποιοτητα των γλυκων της και εχει μικρανει κατα πολυ τις μεριδες
Ασε το καταποντισμο που γινεται μονο πολυ πρωι μπορεις να ευχαριστηθεις τη θεα
Εγω προτεινω κατω ακριβως τις Νυμφες, ή την Οστρια στο παρκινκ διπλα στους Ταφους των Βενιζελων
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εγω προτεινω κατω ακριβως τις Νυμφες, ή την Οστρια στο παρκινκ διπλα στους Ταφους των Βενιζελων
Εννοώ ΦΥΣΙΚΑ τις Νύμφες!!! :D
Αχ...Θεέ μου....δε μπορώ ούτε να το σκέφτομαι! Μετά το oreo brownei στην ΝΥ, είναι το καλύτερο γλυκό!!! Με 2 μπάλες βανίλια....... Και έναν καφέ!!! Και πιάτο μπροστά σου τα Χανιά, να νιώθεις πως σου ανήκει ο κόσμος όλος... Θα κλάψω...πάλι!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλά μη σε πάρουν και τα ζουμιά. Ας είμαστε και λίγο ρεαλιστές.

Σιγα το γλυκό δηλαδή και σιγά τη θέα. Τις πολυκατοικίες της πόλης και τη θάλασσα βλέπεις...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλά μη σε πάρουν και τα ζουμιά. Ας είμαστε και λίγο ρεαλιστές.

Σιγα το γλυκό δηλαδή και σιγά τη θέα. Τις πολυκατοικίες της πόλης και τη θάλασσα βλέπεις...
Ιερόσυλε!!
Και είμαι πολύ ρεαλιστής (αν και έχω δηλώσει σε άλλο ποστ ότι πετάω στα σύννεφα γενικά... ).
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλά μη σε πάρουν και τα ζουμιά. Ας είμαστε και λίγο ρεαλιστές.

Σιγα το γλυκό δηλαδή και σιγά τη θέα. Τις πολυκατοικίες της πόλης και τη θάλασσα βλέπεις...
Panoramio - Photo of ΧΑΝΙΑ ΑΠΟ ΝΥΜΦΕΣ ΚΑΦΕ

Eλα ντε...που στελνουμε το παιδι να βλεπει πολυκατοικιες.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom