Γαμήλιο στη Μάλτα, στη Κρήτη ή Κύπρο;

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Γιατί η Κρήτη είναι νησί για νεόνυμφους και η Κύπρος όχι?
Βασικά πρώτη φορά ακούω ότι η Κρήτη ενδείκνυται για νέονυμφους γι'αυτό και ρωτάω (έχω ακούσει όμως για Κέρκυρα, Ρόδο, Σαντορίνη).
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Γιατί η Κρήτη είναι νησί για νεόνυμφους και η Κύπρος όχι?
Βασικά πρώτη φορά ακούω ότι η Κρήτη ενδείκνυται για νέονυμφους γι'αυτό και ρωτάω (έχω ακούσει όμως για Κέρκυρα, Ρόδο, Σαντορίνη).
Γιατί να είναι η Κύπρος; Δε νομίζω ότι η Κύπρος είναι πιο κατάλληλο μέρος για νεόνυμφους.
Τώρα, ρώτησε απ' αυτά τα 3 μέρη και λέμε απόψεις. Δε ρώτησε για Ρόδο-Σαντορίνη-Κέρκυρα. Μπορεί να έχει πάει...:rolleyes:
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Γιατί η Κρήτη είναι νησί για νεόνυμφους και η Κύπρος όχι?
Βασικά πρώτη φορά ακούω ότι η Κρήτη ενδείκνυται για νέονυμφους γι'αυτό και ρωτάω (έχω ακούσει όμως για Κέρκυρα, Ρόδο, Σαντορίνη).
Βασικά άμα είσαι νεόνυμφος πας και στη Λάρισα και σου φαίνεται παράδεισος!
Κατά τα άλλα όμως η Κρήτη έχει πολύ όμορφα μέρη, που ταιριάζουν σε όλες τις φάσεις της ζωής: είτε είσαι φοιτητής, είτε πας με παρέα για γλέντι και μεθύσια, ρομαντικό ταξίδι, φυσιολατρικό ταξίδι κλπ κλπ
Ειδικά αν πας οφ σίζον οι παραλίες της είναι υπέροχες, τα Χανιά και το Ρέθυμνο συνίστανται για ρομαντικές βόλτες και στα ορεινά χωριά μπορείς να γνωρίσεις καλούς και αυθεντικούς ανθρώπους και να πίνεις μαζί τους ρακές ως το πρωί.
Βέβαια εγώ δεν είμαι αντικειμενική γιατί τη λατρεύω την Κρήτη!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Βασικά άμα είσαι νεόνυμφος πας και στη Λάρισα και σου φαίνεται παράδεισος!
Κατά τα άλλα όμως η Κρήτη έχει πολύ όμορφα μέρη, που ταιριάζουν σε όλες τις φάσεις της ζωής: είτε είσαι φοιτητής, είτε πας με παρέα για γλέντι και μεθύσια, ρομαντικό ταξίδι, φυσιολατρικό ταξίδι κλπ κλπ
Ειδικά αν πας οφ σίζον οι παραλίες της είναι υπέροχες, τα Χανιά και το Ρέθυμνο συνίστανται για ρομαντικές βόλτες και στα ορεινά χωριά μπορείς να γνωρίσεις καλούς και αυθεντικούς ανθρώπους και να πίνεις μαζί τους ρακές ως το πρωί.
Βέβαια εγώ δεν είμαι αντικειμενική γιατί τη λατρεύω την Κρήτη!
Οπως σε ολα τα μεγαλα νησια ετσι και στη Κρητη δεν προκειτε να βαρεθητε ποτε, οι επιλογες ειναι αρκετες
 

MORFO

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
NEW YORK
Ταξίδι-Όνειρο
BORA-BORA,NEW ZEALAND
ΜΑΛΤΑ!!!

ΠΗΓΑ ΓΑΜΗΛΙΟ ΤΑΞΙΔΙ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΑΛΤΑ-ΙΤΑΛΙΑ.Η ΜΑΛΤΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΕΡΟΣ ΜΙΑΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΙΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ.ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΑΒΕΙΣ ΥΠΟΨΗΝ ΣΟΥ,ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΠΟΛΥ,ΚΑΙ ΜΑΛΔΙΒΕΣ ΕΧΩ ΠΑΕΙ,ΔΕ ΛΕΩ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΤΑ ΕΝ ΤΕΛΗ......
:D
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.232
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom