Γαμήλιο ταξίδι αλλά πού...

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Τα 7ημερα καλοκαιρινά πακέτα για διακοπές στη Βόρεια Τυνησία που έχουν διανυκτερεύσεις κυρίως στη Χαμαμέτ ξεκινούν από 500 Ευρώ και κάτι αλλά έχουν πλήρη διατροφή.
Στα ίδια περίπου κυμαίνονται και οι τιμές για Τζέρμπα που στο πρώτο μου μήνυμα την μετονόμασα σε Τοζέρ (η Τοζέρ είναι στη Νότια Τυνησία, στις παρυφές της ερήμου).
Η αλήθεια είναι πως όντως τα πακέτα είναι οικονομικότατα....Θα την έχω στο μυαλό μου για εμένα όμως. Δυστυχώς δεν τους βλέπω για τέτοια μέρη... πάντως σε ευχαριστώ πολύ...
 

bledikorcari

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Εγω θα σου προτεινα ενα φτινο προοριζμο, Μαυροβουνιο,φιλε μου. ΚΑΙ παρθενεσ περιοχες,και κοντα.
ΚΑΙ μαλιστα,απο οτι εχω διαβασει τα ξενονδοχεια ειναι γυρο στα 10 euro τα δικλινα.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Μακριά από την Κύπρο!!
Γιατί μακριά? Έχω πάει 4-5 φορές Κύπρο αλλά για δουλειά και μπορω να πω πως μου άρεσε.Βέβαια σαν τουρίστας δεν μπορω να εκφέρω γνώμη.....Μου κάνει εντύπωση πάντως που λες μακριά...
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Maris Hotels in Crete Island, Greece: crete hotels, greece accommodation, luxurious hotels crete, conferences crete accommodation, holidays crete, greece hotels, spa hotels crete, greece deluxe hotels, creta maris, terra maris, conventions greece, go
για δείξε τους αυτό!!! εδώ πήγα στον δέκατο γάμο μου! τώρα δεν είμαι παντρεμένη αλλα σου είπα γαιδουρονήσι!!!!! άπαιχτο!!!!
το είδα αλλά από τιμές τι παίζει? τώρα το ότι πήγες και μετά χώρισες μήπως να μου λέει κάτι??????:bleh: μην τα χαντακώσω τα παιδιά!!!!! πλάκα κάνω...
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Γιατί μακριά? Έχω πάει 4-5 φορές Κύπρο αλλά για δουλειά και μπορω να πω πως μου άρεσε.Βέβαια σαν τουρίστας δεν μπορω να εκφέρω γνώμη.....Μου κάνει εντύπωση πάντως που λες μακριά...
απλά δε μου αρέσει καθόλου.. και μια φίλη μου που πήγε το προηγούμενο καλοκαίρι το ίδιο μου πε.. γιατί να παέι καποιος στην Κύπρο για καλοκαιρινές διακοπές από τη στιγμή που έχουμε τόσα νησιά, τα περισσότερα καλύτερα από την Κύπρο??η Κρήτη που σου γραψε η Renata είναι καλύτερη λύση από την Κύπρο.. η Ελούντα πχ μια χαρά είναι για να αράξει κανείς..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom