Γαμηλιο ταξιδι, που;;

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλήμερα
έχετε να προτείνετε ταξιδιωτικό(γαμήλιο ταξίδι) με μωρό ενός χρόνου; κάποιο εξωτικό και ασφαλές μέρος για το μωρό;
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
καλημερα πιστευω εδω τα παιδια νασε βοηθησουν εγω καπου εξωτικα δεν εχω παει αλλα πολυ ωραια μεροι εχει η ιταλια θα σε ενημερωσουν οι γνωστες
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
παιδια το προσπαθησα για βενετια αλλα δεν..ξεφευγει στις τιμες κ εχω ενα θεμα με τη βροχη που αποτι ειδα οποιο μηνα κ ναπας ειναι πιθανη καλητερη μηνες μαιο ιουνιο αλλα εγω δεν μπορω..να ρωτησω επειδη γενικα βλεπω οτι την ιταλια την προτειματε ασχετα αν ειναι κοντα η ρωμη για γαμηλιο ειναι;
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Παιδια καλησπερα!!:) μετα απο πολυ ψαξιμο πολυ διαβασμα :reading: και ολα τα σχετικα ειμαι αναμεσα σε 3 παλι Βουδαπεστη-Βιεννη-Ρωμη 3 διαφορετικα μεροι μεταξυ τους.
Θα ηθελα λοιπον πανω σε αυτο που ζηταμε (σοκακια, ωραιες πλατειες κτλ.καθαρη πολη χωρις ιδιαιτερους κινδυνους, ωραια ξενοδοχεια σε τιμες καλες περιπου 100ευρω τη βραδια, ρομαντισμο!! μεροι για περπατημα, αξιοθεατα για μια βολτουλα ωραια φαγητα και γενικα να μην ειναι ολα πανακριβα) περιοδος αναμεσα σε αρχες ιουλιου και αρχες σεπτεμβριου εκει γυρο για 5 μερες, οποιος θελει να μου βαζει ενα συν με δυο κουβεντουλες αλλα με βαση αυτα που ζηταμε γιατι ο καθενας εχει την αποψη του και απολυτα ζεβαστη απλα εμεις θελουμε αυτα που ναφερω, κοινος ενα ωραιο ταξιδακι ξεκουραστω οχι τρελω τρεξιμο μας αρεσει το περπατημα αλλα χαλαρα και ομορφα οχι να ξεπατωθουμε:p οπως εχουμε κανει βεβεια πολλες φορες και στο τελος γυριζαμε Ελλαδα κουρασμενοι χαχα:D
Περιμενω την βοηθεια σας και σας ευχαριστω ολους που ηδη με εχετε βοηθησει και καταληξα σε αυτα τα 3 μεροι:)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Επειδη ένα αγχος για το οικονομικό φαίνεται οτι το έχετε, η Βουδαπέστη είναι η φτηνότερη των τριών. Με 100 ευρω τη μέρα θα έχετε πολύ υψηλότερων στάνταρ ξενοδοχείο από τις άλλες πόλεις και, κακά τα ψέμμτα, είναι σημαντικό να μην μετράτε τα έξοδα διαβίωσης σε ένα γαμήλιο.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Ευχαριστω paefstra και jimp εριξα μια ματια σε ξενοδοχεια και οντως η Βουδαπεστη εχει τοπ ξενοδοχεια πολυ ωραια και με τελεια θεα. Σιγουρα το οικονομικο το κοιταμε οπως και πολλοι αλλοι φανταζομαι απλα δε θελω να παω και καπου να δωσω λευτα και να μη το ευχαριστηθω κιολας.

ευχαριστω και εσενα tripakias:)
 
Last edited by a moderator:

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
μια διευκρινιση: θελουμε να δουμε αξιοθεατα κτλ. απλα να ειμαι το ενα εδω και το αλλο.........εκει:airplane:.. :D:Dτο λεω για να μη νομιζετε οτι θελουμε να παμε καπου μονο γαι βολτες και ψωνια οκ; να εχει και κατι να δουμε..

...δε θελω να παω σε μια μεγαλη πολη που να χανεσαι και να θελουμε συνεχεια μμμ για να κινηθουμε και δε θελω ναναι ολα ακριβα οπως π.χ. το Παρισι γιαυτο αναφερα το οικονομικο..ταχω ξαναφερει βεβαι αυτα απλα τα ξαναθυμιζω:)
 
Last edited by a moderator:

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
καλησπερα σε ολου σας μετα την πολυτιμη και ομορφη βοηθεια σας καταληξαμε σε Ρωμη:), εχω διαβασει παραπολλα απο ιστοριες, ειδα φωτογραφιες σας πηγα στου ς ιταλοφιλους:D και ειμαι πολυ καλα ενημερωμενοι θα μελλετησω λιγο ακομα και αν χρειαστω κατι περισσοτερο και μπορειτε με βοηθατε λιγο ακομα!
Σας ευχαριστω και παλι ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.738
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom